شما می توانید هر درب به یک شربت خانه فقط در 1 دقیقه — در اینجا چیزی است که شما نیاز

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

مسلما سخت ترین قسمت در مورد داشتن یک آشپزخانه کوچک است که شما اغلب گیر کرده با کمی به هیچ کابینه فضا. چگونه شما قرار است برای فروشگاه خود و آرد و ماکارونی و لوبیا خشک? خوشبختانه ما کشف یک تعویض بازی است که می تواند به نوبه خود هر درب در خانه خود را به لب گنده آشپزخانه فقط در یک دقیقه.

طراحی شده با شش هم پیوسته ردیف بلند و باریک این سازمان به شما اجازه سفارشی کردن فضای بین هر قفسه و اتاق را برای بلندتر موارد. حتی بهتر است سبد خرید-سبک قفسه آمده در عرض های مختلف — اعم از 4-تا-7 اینچ گسترده — بنابراین شما می توانید بقیه مطمئن است که با وجود اینکه بیش از درب سازی راه حل شما باید از این فضا برای ذخیره یک محدوده ناشیانه به اندازه لوازم آشپزخانه.

اگر شما نگران در مورد این واقعیت است که این نامزدی و موارد ممکن است سقوط اگر شما نوسان باز کردن درب با سرعتی بیش از حد نگران نباشید. به گفته یکی از نقد و بررسی شما می توانید درخواست یک تعداد انگشت شماری از فرمان قلاب و یا نوار چسب به پشت سازمان به امن آن را به درب خود را:

“…راه اندازی می توانید چرخش و دور از وقتی که نقل مکان کرد و به طور بالقوه می تواند رها کردن آیتم ها پشت سبدهای نامزدی — اما پس از خواندن این نظرات من آماده شد با 3M فرمان قلاب (نجات اجاره آپارتمان در سراسر جهان). من با 4 اما به پایان رسید تا با استفاده از 6 فقط از یک overabundance از مراقبت از برخی از آیتم های من در آن هستند و اندک سنگین و حاوی مایعات. آن را نگه می دارد یک معامله بزرگ است و انجام کار خوب است.”

و اگر دیواری سازی نمایش بیشتر سبک خود را بیش از این درب سازمان نیز همراه با نصب سخت افزار, بنابراین شما می توانید پیچ های آن را به طور مستقیم به دیوار خود را. اما مهم نیست که چگونه شما آن را قطع این فضا ادراک سیستم قفسه یک خیط و پیت کردن-راه اثبات به حک کردن ذخیره سازی اضافی در اتاق یک آشپزخانه کوچک و بدون به خطر انداختن یک اینچ از کابینه و یا فضای آشپزخانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im