ثمین نصرت, نویسنده , نمک, چربی, اسید گرما و ستاره از Netflix بکشد نشان می دهد به همین نام ساخته شده است یک حرفه ای از گرد هم آوردن مردم و بیش از مواد غذایی است. در کلمات او دستور و در گیری شخصیت او تداعی نوع مهمانی های شام همه ما آرزو میکنیم که داشتن: که در آن مواد غذایی است که ستاره نشان می دهد اما افراد به سختی متوجه خواهید شد چرا که آنها بیش از حد شلوغ clinking و غیبت بیش از تکه پاره ای از نان خانگی slathered در فرانسه فانتزی کره.

که او می گوید: در Instagram, چیزی است که او نتواند ترین در حال حاضر. بدیهی است که پناهگاه-در-صفحه اصلی توصیه ها و سفارشات را که جمع آوری دشوار است اما ثمین تصمیم گرفته است تا اجازه دهید که او را متوقف. او نیویورک تایمز غذا ستون به همه را دعوت به پیوستن به او در ساخت یک لازانیای این پنج شنبه شب! شما رسما باید با برنامه.

“با ارزش ترین هدیه ای ما می تواند به یک دیگر است که زمان صرف شده هم می گوید:” ثمین و در حالی که ما نمی تواند انجام دهد که از نظر فیزیکی او است که یک راه برای ایجاد یک تجربه خاص. “بنابراین من تعجب می کنم” او می گوید: “آن چه خواهد بود اگر ما انداخت از همه ما انتظارات و نشان داد تا با هم باشیم اما ناقص ما پخت و پز, اما, کثیف آشپزخانه های ما, اما ما زنگ زده مهارت؟”

ما را پیدا خواهد کرد پاسخ در 7 p. m. شرقی در روز یکشنبه هنگامی که او می رود زندگی می کنند در Instagram برای لازانیا را — که او خواستار نهایی جمعی ظرف — با مردم در سراسر کشور است. این دستور برای لازانیا در سایت اما با توجه به این که مقاله بالا رفت دوشنبه و رویداد پنج شنبه است و بسیاری از ما در تلاش برای جلوگیری از خرید مواد غذایی به عنوان آنجا که ممکن است من گمان می ساخت که خاص لازانیا یک معامله بزرگ نیست — آن را در مورد روح, رویداد, نداشتن دو پوند از ریکوتا در دست است. در پایان او آمده: “مهم نیست که دقیقا چگونه و یا جایی که ما این وعده غذایی است. آن را ماده تنها که ما انجام دادیم.”

دستور العمل های لازانیا را امتحان کنید در روز یکشنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im