شما شروع به ساخت خمیر ترش نان… در حال حاضر چه ؟

در سال 2019 همه من می دانستم که اجتناب از گلوتن است. در سال 2020 همه من می دانم این است که ساخت خمیر ترش نان. My Instagram خوراک هم ریخته است با مردم خود burbling استارت باز کردن خرده نان از قرص و flamboyantly سرگیجه گوش.

من بدون استثنا. در اواسط ماه مارس, من کاهش یافته است Otway در بروکلین است که باعث می شود بسیار عالی miche—انتخاب کنید تا یک خمیر ترش استارت. من در حال حاضر با چهار قرص در یک پنجم در حال حاضر در حال تخمیر دور. من نان خوب است اما من گرفتار دانش است که می تواند آن را بهتر. آن را به عنوان اگر من فقط یاد گرفتم معادله درجه دوم, و اگر چه من پاسخ درست, من هیچ نظری ندارم که چرا من انجام آنچه من انجام می دهند و یا چرا این فرمول کار می کند. من سوالی. شاید شما بیش از حد ؟

بنابراین برای همه شما دیگر خمیر ترش استارت (هه هه) وجود دارد خارج وجود دارد من مونتاژ پانل از کارشناسان—Josey بیکر نویسنده Josey بیکر نان; Amanda ترنر سابق بیکر در فرد اردک; شادی هوانگ صفحه اصلی بیکر از Instagram شهرت و خود ما کلر Saffitz که نیاز به هیچ بیشتر معرفی. من فلفلی آنها را با سوال در مورد ساخت خمیر ترش نان و در اینجا آنچه که من آموخته است. اگر شما بدون خمیر ترش تجربه همه این ممکن است کمی بیش از سر خود را. اما اگر شما یافت یک دستور اساسی که دوست دارید (در اینجا یک زن و شوهر که برای مبتدیان) و یک یا دو قرص در این مقاله برای شما است. اجازه دهید آن را دریافت کنید.

من در تلاش برای صرفه جویی در مصرف آرد. چه من نیاز به تغذیه من استارت?

اگر شما در حال پخت چند بار در هفته آن را نگه دارید در مقابله و خوراک آن را هر روز. اگر شما کمتر به طور منظم بیکر, Claire Saffitz توصیه می کند که شما ذخیره آن در یخچال بنابراین شما فقط نیاز به خوراک این هفته. “نگه داشتن استارت سرد را آهسته پایین فعالیت به طوری که آن را نیاز به دور کمتر از تغذیه,” او می گوید. شادی هوانگ می افزاید که شما همچنین لازم نیست به همه که خیلی از آن: “اگر شما در حفظ کوچکتر شروع شما نیاز به تغذیه آن, کمتر,” او می گوید. “شما واقعا فقط نیاز به یک قاشق غذا خوری از استارتر اما از آنجا که چنین مقدار بسیار کمی سخت است برای حفظ نگه دارید من حدود 30 گرم است.”

چگونه من می دانم که من استارت آماده به پخت, گذشته از این شناور آزمون ؟

“شناور آزمون یک شاخص بسیار خوبی می گوید:” آماندا ترنر “اما بهترین چیز این است برای تبدیل شدن به نزدیک آشنا با استارت خود را به طوری که شما می دانید آنچه در آن مانند به نظر می رسد هنگامی که آن را آماده است.” خود استارتر باید رشد حداقل دو بار در دوره—علامت گذاری به عنوان خود را ظرف با نوار یا باند لاستیکی بنابراین شما می توانید بگویید و باید حباب های بزرگ. آن را به نگاه براق و چسبناک. به بوی Josey بیکر می گوید شما به دنبال یک عطر شیرین و ماست-y اسیدیته. “اگر شما اجازه دهید آن را تخمیر فراتر از آنچه که شما دریافت بیشتر از سرکه-y اسیدی بوی” او می گوید. “شما می خواهید آن را به صورت بسیار زنده است. بهتر است که خود را قبل از تخمیر به بیش از رسیده از تحت رسیده است.”

چه کار کنم با خمیر ترش استارت دور?

استفاده از آن را کراکر و یا اضافه کردن آن را به quickbreads, کلوچه و پن کیک برای یک دارای مزه تند و طعم ترش. به طور کلی یک خمیر ترش استارت است که نیمی از آرد و آب نیم بنابراین شما می توانید آن را در محل برخی از آرد و مایع موجود در دستور العمل. و یا ایجاد کوکوی:

سازمان دیده بان کلر را کوکوی!

روش های مختلف وجود دارد به autolyse فرایند که در آن آرد است هیدراته و اجازه استراحت به تشویق گلوتن توسعه است. برخی از دستور العمل های که شما مخلوط آرد و آب و سپس استراحت قبل از اضافه کردن استارت و نمک و برخی از شما مخلوط آرد و آب و استارت و سپس استراحت قبل از اضافه کردن نمک. یک تفاوت وجود دارد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>