خود را قابل استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی هستند نفرت انگیز — در اینجا چگونه برای تمیز کردن آنها

شده است وجود دارد هرگز زمان بهتری برای تمیز کردن خود قابل استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی. برای شروع, آنها اح

توسط DASTESALAMATT در 25 خرداد 1399

شده است وجود دارد هرگز زمان بهتری برای تمیز کردن خود قابل استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی. برای شروع, آنها احتمالا عقب افتاده و ما همه در بالا-هشدار بیش از میکروب ها و باکتری ها و فلان چیز. و از آنجا که بسیاری از فروشگاه ها نیست اجازه می دهد آنها در حال حاضر شما می توانید خود را تمیز کل مجموعه به طور کامل و آنها را آماده برای روز زمانی که آنها می توانید قرار داده و به گردش خون.

در حال حاضر من اعتراف می کنم: من نشده است تمیز کردن معدن به عنوان من باید شده اند. اما خطرات ناشی از نه تمیز کردن آنها خطرناک هستند و در بدترین حالت و ناخالص در بهترین حالت. Coronavirus نگرانی کنار نشت و آلودگی از گوشت خام می تواند باعث آلودگی متقاطع مشکلات است که می تواند منجر به بیماری است. در بالا از آن, ترک آنها را نشسته در یک ماشین (دوباره من sheepishly قطع سر من و بالا بردن دست من) می تواند باکتری تکثیر.

به عنوان شما می توانید کیسه های خود را زیبا و تمیز و قابل استفاده دوباره می باشد که برای پیاده سازی عادات جدید در اطراف خود استفاده کنید: ذخیره آنها را در داخل شستشو و یا تمیز کردن خود را بیشتر استفاده می شود آنهایی که به عنوان اغلب به عنوان شما می شستن حوله آشپزخانه هرگز آنها را در همه چیز مانند یک صندلی ماشین و یا آشپزخانه و همیشه مطمئن شوید که این کیسه ها کاملا خشک قبل از شما آنها را ذخیره کنید. (اجازه دهید اضافه کردن قالب به مخلوط.)

تمیز کردن قابل استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی دشوار نیست و آن را یک عمل ما باید تمام ترکیب به خرید مواد غذایی روال. بسیاری از کیسه های قابل شستشو هستند و نیاز به چیزی بیش از پرتاب شدن به واشر و خشک کن. دیگران می توانند از مزایای کمتر خشن و خشک کردن با هوا. و عایق کیسه فقط نیاز به دست شسته و یا پاک کردن با یک ضد عفونی کننده پاک کردن. (توجه داشته باشید: اگر شما مطمئن نیستید اگر کیسه خود را می توانید نگه دارید تا در ماشین لباسشویی بهتر است برای شستشوی دست آن را با مراحل در پایان این پست.)

در اینجا چگونه برای تمیز کردن خود قابل استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی ذخیره کردن گام به گام.

نحوه پاک کردن بوم یا پنبه کیسه های مواد غذایی در ماشین لباسشویی

چگونه برای تمیز کردن نایلون و کیسه های مواد غذایی در ماشین لباسشویی

نحوه پاک از بین بردن عایق کیسه های مواد غذایی توسط دست

چگونه برای تمیز کردن قابل استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی توسط دستtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب