خرید بزرگ و پر جنب و جوش دسته از گیاهان است که یک عمل امیدوار شور و شوق: همه چیز شما طبخ و چاشنی زدن با این برگ تر خواهد بود خوشمزه رنگارنگ تر و خاکی تر از هر چیز دیگری. شما شهامت چاق و چله برگ از جعفری و گشنیز برای سالاد پاستا و ماکارونی. کوچک مناقصه برگ آویشن را برای بهتر سس و سوپ. برگ رزماری را چاشنی قوی کباب و پارچ کوکتل. در پایان شما می شود سمت چپ با دوک وار ساقه با برگ های سالم و دست نخورده که به احتمال زیاد تا پایان در بن کمپوست.

شما ببینید بسیاری از دستور العمل های تماس برای تنها مناقصه برگ culinary herbs — شما دستور به نوار آنها را از میزبان خود را ترک ناشی پشت — اما هر دو وودی و مناقصه گیاه ساقه به مقدار زیادی از عطر و طعم برای اضافه کردن به پخت و پز خود را. بنابراین جلوگیری از هدر رفتن ومزه سرچشمه می گیرد و به پایان می رسد از گیاهان خود را کنید و سعی کنید این سه هوشمند با استفاده از به جای.

1. دم و روغن و سرکه ها با herby عطر و طعم.

ساقه های چوبی از رزماری و پونه کوهی و مریم گلی و آویشن ندارد و به عنوان بسیاری از استفاده می کند که ناشی از نرم سبزی مانند گشنیز و جعفری اما در جایی که درخشش آنها در طعم روغن و سرکه ها. روغن زیتون گرم یا سفید یا سرکه شراب قرمز در stovetop بازی شیر یا خط یک تعداد انگشت شماری از ساقه های چوبی در پوشش و اجازه دهید مخلوط های شیب دار یک شبه. در صبح حذف ساقه و سپس با استفاده از روغن و سرکه هر کجا که شما می خواهید یک ضربه herby عطر و طعم در vinaigrettes سس و سریع ترشی.

2. بیشتر خوش طعم, سوپ و دوباره محیطهای مایع.

هر دو وودی و نرم گیاه ساقه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به افزایش سوپ, سهام و محيط. بازی شیر یا خط هر و همه به گلدان در حالی که آن را simmers و ساقه را تقویت عطر و طعم. مهم نیست که اگر شما در حال ساخت یک بازی ساده سوپ گوجه فرنگی یا مرغ خانگی انبار. فقط مطمئن شوید که به حذف ساقه در پایان. شما همچنین می توانید یخ ناشی اگر شما قصد ساخت یک قابلمه سوپ یا آش در آینده است.

3. ریز ریز کردن ساقه مناقصه و اضافه کردن آنها را به (تقریبا) همه چیز است.

برای نرم گیاهان مانند ریحان, جعفری, شوید, گشنیز, این حرکت: تر و تمیز کردن هر مرده به پایان می رسد و پس از آن بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن ساقه. ریختن (فولد) آنها را به پستو یا chimichurri. برو جلو و بازی شیر یا خط آنها را در سالاد خود را. و یا اضافه کردن آنها را به frittata, quiches, گیاهی, همبرگر سرخ و حتی نرخهای پایین. شما می توانید با استفاده از مناقصه گیاه ساقه در هر نقطه شما می خواهم با استفاده از برگ.

آیا شما یک مورد علاقه برای استفاده در آشپزخانه تکه?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im