کدو سبز ذوب خلاصه ی پنیر کبابی, شما نیاز به سعی کنید

کدو سبز ذوب یکی از خوشمزه ترین راه شما می توانید غذا خوردن کدو در این تابستان. آنها بخشی پنیر کبابی, قسمت پانینی و 100% خوشمزه است. تازه کدو سبز رنده شده مخلوط می شود با کرم پنیر چدار تیز خرد شده و دانه خردل و سپس slathered در بین دو قطعه سنگ مرمر نان چاودار و تست تا زمانی که طلایی قهوه ای و melty. آنها, آرامش, با حروف درشت, قشنگ طعم و برجسته اوج-فصل کدو سبز در راه شگفت آور است که حتی کدو سبز-متنفر خواهد شد عشق.

4 راهنمایی برای ساخت کامل کدو ذوب

قبل از اینکه شما سر به آشپزخانه به این کدو ذوب نگه داشتن این نکات را در ذهن داشته باشند.

1. مطمئن شوید که شما پنیر در دمای اتاق. به اطمینان حاصل شود که پنیر ذوب درستی (و به مخلوط پر کردن آسان تر است) اجازه می دهد مواد تشکیل دهنده خود را برای آمدن به دمای اتاق قبل از اینکه شما شروع به پخت و پز.

2. اجازه دهید خود را کدو سبز تخلیه برای 30 دقیقه. پس از کدو سبز رنده شده را با پرتاب یک مقدار زیاد از نمک و چپ به تخلیه در یک صافی. این rids کدو از هر گونه رطوبت اضافی که در غیر این صورت پر کردن آبکی بنابراین مطمئن شوید که به آن حداقل 30 دقیقه را به طور کامل پاکسازی آن مایع است.

3. سخاوتمندانه فصل خود را پنیر مخلوط. این ساندویچ است همه چیز در مورد, جسورانه, قشنگ پر, بنابراین مطمئن شوید که به فصل آن را با نمک و فلفل به طوری که طعم بدرخشد.

4. نگه داشتن خود را در تابه روی حرارت متوسط به بالا. این است که درجه حرارت مناسب است که تضمین نان تست در حالی که دادن پنیر به اندازه کافی زمان به ذوب شدن. هر چیزی داغتر و شما در معرض خطر سوختن نان قبل از پر کردن است و هم به ذوب شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im