کدو سبز: بهترین راه برای آن را انتخاب کنید آن را طبخ و خوردن آن

که سبزی نهایی ثبت نام از تابستان ؟ ذرت و گوجه فرنگی و… و یا کدو سبز? که تندرست سبزیجات سبز انباشت اشیاء بدست آمده در بازار و خزنده بیش از همسایه خود حصار واقعا می تواند نمادین ترین نشانه ای از تابستان داغ, شکوه فراوانی است. منظورم این است که هنگامی که کدو سبز شروع می شود در آن طول می کشد برای اولین بار فراست به آن را متوقف کند. این گیاه که در دادن نگه می دارد و دادن و دادن… و ما دیوانه در مورد آن. اگر شما فوق العاده به کدو در این تابستان و یا سخاوتمندانه همسایه با یک فراری باغ این است برای شما. در اینجا چگونه به انتخاب chop zoodle و خوردن راه خود را به کدو سعادت در این تابستان.

پنج بالا کلیک برای مشاهده وسواس.

در 100 گرم کدو سبز قطعه قطعه شده (حدود 3/4 فنجان) وجود دارد 17 کالری و 29 درصد از ویتامین C خود را. کدو سبز در درجه اول آب (95%) و نسبتا کم در کربوهیدرات با حدود 2.1 گرم کربوهیدرات خالص در 100 گرم کدو سبز است.

آنچه تفاوت بین یک کدو و خیار?

کدو و خیار دو سبزیجات است که از نزدیک مربوط botanically و آنها نگاه کنید و گاهی اوقات طعم و مزه مشابه است. هر دو آنها در حدود 95% آب و مشابه ارزش تغذیه ای. اما خیار هستند crisper و شیرین در طعم و مزه خود را با یک آبکی بافت است که بیشتر با طراوت. کدو سبز معمولا بیشتر و طعم تلخ که نپخته و خشک بافت با پوست ضخیم تر. یا می توان خام خورده اما ما معمولا ترجیح می دهند کدو سبز پخته شده یا spiralized.

چگونه برای انتخاب بهترین کدو سبز

در حالی که آن را سرگرم کننده برای بحث در مورد هیولا کدو سبز (و به تماشای آنها را رشد در باغ) بهترین کدو سبز کوچک هستند. انتخاب کنید را انتخاب کنید و یا آنها را کوچک (در حدود 6 اینچ یا کمتر) و کوره آنها و یا آنها را کباب. به عنوان کدو بزرگتر آنها بیشتر تلخ و دشوار است. خوردن ’em جوان!

کدو سبز در حال پوست نازک و فاسد شدنی. آنها خوب در آشپزخانه و در دمای اتاق برای چند روز اما برای دیگر ذخیره سازی ذخیره کردن آنها را در یخچال و فریزر. مطمئن شوید که آنها کاملا خشک به طوری که آنها نمی پوسیدگی. ذخیره شده در یخچال آنها را تا 10 روز گذشته.

بله کدو سبز یک باغ خوب درمان برای توله سگ خود را با توجه به باشگاه لانه قرار دادن آمریکا. Unseasoned کدو یک میان وعده خوب در حد اعتدال. مثل همیشه اگر شما سوالی در مورد تغذیه انسان غذا را به سگ خود را به دامپزشک خود را.

می تواند به شما غذا خوردن کدو سبز خام?

بله! کدو سبز است فقط خوب خام اگر چه نمونه بزرگتر ممکن است طعم کمی تلخ است. در واقع مردم واقعا دوست دارم خام zoodles یا خام کدو نودل. یاد بگیرند که چگونه به آنها را در اینجا:

بهترین راه برای طبخ کدو سبز

از نظر پخت و پز کدو آنها برش بزرگ روی تعصب و سرخ کرده تا زمانی که مناقصه یا به آرامی بو داده با روغن زیتون در 400F تا browned. شما همچنین می توانید کوره کدو سبز است که یک راه فوق العاده برای لذت بردن از آنها. بیشتر در اینجا نکات اساسی و دستور العمل های برای پخت و پز کدو سبز:

به علاوه کباب دستورالعمل…

کدو یک سبزی به یخ. اول به سرعت رنگ پریده سبزیجات برای جلوگیری از آنها را از گرفتن احساساتی در فریزر و سپس شیرجه رفتن در آب یخ و یخ به سرعت در یک لایه. سپس انتقال به کیف و یخ تا چند ماه.

بهترین راه برای استفاده از باقی مانده کدو سبز

اگر شما مانده کدو و توقف آن را به عنوان دیده می شود در بالا و ذخیره برای استفاده های بعدی در سوپ یا خورش یا در نان کدو سبز.

به علاوه دستور العمل های برای الهام بخشیدن به شما…

ما بالای 20 دستور العمل های کدو سبز

بیست سالم به در واقع یک دندانه در تمام این کدو در این تابستان. شروع با نان کدو سبز و حرکت به این کدو کره.

چه شما دستور العمل های مورد علاقه و یا استفاده از کدو سبز? هر راه مورد علاقه به طبخ آن ؟

31 روز از سبزیجات: چگونه به سقوط در عشق با سبزیجات در 31 روز است. چگونه بسیاری از این سبزی پر زرق و برق شما خورده این ماه ؟ نگاهی به کل لیست و ما جولای چالش به خوردن هر یک!

ایمان دیورند

Editor-in-Chief

ایمان Editor-in-Chief of Kitchn. او منجر Kitchn را افسانه سرمقاله تیم به خواب تا همه چیز شما را در اینجا در هر روز است. او کمک کرده است تا شکل Kitchn پس از آن اولین روز و نوشته است بیش از 10 ، 000 پست های خودش. ایمان همچنین نویسنده سه کتاب آشپزی از جمله جیمز ریش برنده جایزه Kitchn آشپزیو همچنین Bakeless شیرینی. او زندگی می کند در کلمبوس اوهایو با شوهر و دو کوچک بستنی-وسواس در دختران.

دنبال ایمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im