Zwilling است که با داشتن یک فروش بزرگ (Up to 70% Off!) در آشپزخانه چاقو و آن را شامل بسیاری از ویرایشگر مورد علاقه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

1. Zwilling چهار ستاره 8 اینچ آشپز چاقو

نمودار-دائم الخمر ما بهترین آشپز چاقو لیست 8 اینچ آشپز چاقو یک ارزش بزرگ برای جفتک انداختن خود را. آن را می توانید تکه و تاس و ریز ریز کردن همه چیز از سبزیجات تا گوشت به میوه ها مانند یک رئیس کل! تیغه مواد نیز بسیار منحصر به فرد از آن گردد با استفاده از یخ-سخت شدن فرایند است که باعث می شود آن را محکم و تیز و مقاوم در برابر خوردگی. فروش همچنین شامل 6 اینچ و 10 اینچ, اندازه, بنابراین شما می توانید انتخاب کنید مورد علاقه خود را بر اساس نیازهای خود را.

خرید:: Zwilling چهار ستاره 8 اینچ آشپز چاقو $100 (به طور معمول $125)

2. Zwilling چهار ستاره 7-Pc خود جوش بلوک مجموعه

3. Zwilling چهار ستاره 5.5-Inch دبستان چاقو

“من احساس می کنم خیلی احمقانه و اعتراف به این اما بسیاری از زمان من واقعا ترجیح می دهند از این کوچکتر دبستان چاقو بیش از یک بزرگتر چاقو آشپز می گوید:” شیوه زندگی مدیر لیزا را دوست دارد که 5.5-inch دبستان چاقو از Zwilling. “این فقط باعث می شود من احساس می کنم باید کنترل بیشتری روی تیغه که خوب است هنگامی که من کوچکتر کاهش و یا برخورد با مشاغل کوچک.” خیلی کوچکتر از 8 اینچ چاقو آشپز و یک نی نی بزرگتر از چاقو بریده شده آن را به خوبی در بین کارهای روزمره مانند خرد کردن سیر برش توت فرنگی و برش کوچک سیب زمینی.

خرید:: Zwilling چهار ستاره 5.5-Inch دبستان چاقو 50 دلار (به طور معمول $100)

4. Zwilling چهار ستاره 7 اینچ Santoku چاقو

در حالی که 8 اینچ آشپز چاقو ویژگی های یک تیغه نکته است که به طور طبیعی باعث تاب حرکت به عنوان شما قطع عدم وجود یک نکته در این Santoku چاقو اجازه می دهد تا شما را تکه تکه در یک واحد رو به پایین قطع شده است. اگر چه تیغ است که برای تقریبا هر کار آن را به خصوص خارج از غرفه را هنگامی که شما به دنبال برای ایجاد فوق العاده نازک برش گوشت و غذاهای دریایی و پنیر و میوه و سبزیجات است. به علاوه اضافی گسترده تیغه مفید برای اهدای تشکیل دهنده یک برش هیئت مدیره و به طور مستقیم به یک ماهی تابه.

خرید:: Zwilling چهار ستاره 7 اینچ Santoku چاقو 90 دلار (به طور معمول $113)

5. Zwilling چهار ستاره 9 اینچ کشور نان چاقو

6. Zwilling چهار ستاره 3-اینچ چاقو بریده شده

وقتی که می آید به پیچیده تر مشاغل مانند پوست کندن میوه deveining میگو یا برش کوچک garnishes شما می خواهید این 3 اینچ چاقو بریده شده برای این کار است. دقت-honed تیغه و لیزر-کنترل لبه به شما بدهد ایده آل برش زاویه های اضافی برای هشیاری در حالی که مواد با کیفیت بالا استفاده می شود برای ایجاد چاقو اطمینان از دوام.

خرید:: Zwilling چهار ستاره 3-اینچ چاقو بریده شده 45 دلار (به طور معمول $57)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de