درب ضد سرقت ونوس تولید متمایز افرامهر

درب ضد سرقت مدل ونوس از جمله درب های پر فروش و پر تقاضا در بازار است که به دلیل ظاهر زیبا و ساختار استاندارد م

توسط DASTESALAMATT در 21 تیر 1401

درب ضد سرقت مدل ونوس از جمله درب های پر فروش و پر تقاضا در بازار است که به دلیل ظاهر زیبا و ساختار استاندارد مورد توجه تولیدی ها و خریداران قرار گرفته است. این نوع درب در مجموعه افرامهر به صورت انبوه تولید می شود.

ونوس تقریبا در سبد تولید 99 درصد کارگاه ها وجود دارد و از جمله روکش های طبیعی راش می باشد.

درب ضد سرقت ایرانی از انتخابات رایج و پرطرفدار در هنگام خرید و فروش درب ضد سرقت در تهران و سایر نقاط کشور است. فروش درب ضد سرقت در تهران در انواع مختلفی وجود دارد. یکی دیگر از گزینه هایی که هنگام خرید و فروش درب ضد سرقت در تهران وجود دارد درب ضد سرقت ساخت کشور ترکیه میباشد.

از دیگر اجزای مهم درب ضد سرقت می توان به استراکچر درب اشاره داشت.استراکچر یا شاسی درب ضد سرقت که تمام قسمت های دیگر درب بر روی آن نصب می شود باید دارای کیفیت بسیار بالایی باشند و در مقابل اهرم کردن و تخریب مقاوم باشند.

ساختار درب ضد سرقت روکش طبیعی

علاوه بر تمامی این موضوعات چنین شرکت ها و فروشندگانی به دلیل آگاهی از ایرادات فراوان چنین درب های و نیاز به تعمیرات ، به دنبال فروش درب ضد سرقت چینی بی کیفیت هستند تا از این راه طی گذشت زمان با ایجاد مشکل در درب ها به طور دائمی جهت تعمیرات آن ها از مشتری پول دریافت نمایند.
این درب ها هم چهار لولا، قفل شب بند و چشمی دارند، با این تفاوت که ۱۳ عدد زبانه با چرخاندن کلید وارد چهارچوب می شود و در نتیجه موجب فراهم کردن امنیت بیش تری خواهند شد. همچنین دارای لولا و قاب و چهارچوب استاندارد هستند.

درب ضد سرقت استاندارد چه ساختاری دارد

وزن تقریبی درب ضد سرقت استاندارد باید در حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ کیلو گرم می باشد.درب با وزن کمتر دیگر یک درب ضد سرقت به شمار نمی رود. جنس لایه داخلی درب ضد سرقت معمولا از فولاد می باشد که با یک لایه دیگر از جنس های مختلف مانند: ام دی اف،اچ دی اف، فلز،شیشه و غیره روکش شده است.

لولاها یکی دیگر از اجزای مهم داخل دربهای ضد سرقت هستند. با توجه به اینکه درب ضد سرقت ایرانی در داخل کشور و با قطعات خارجی (وارد شده از کشور ترکیه) ساخته می شود از کیفیت خوبی برخوردار است و تا حد زیادی توانسته بازار ایران را تحت سلطه ی خود قرار دهد و به خوبی پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.
جالب است بدانید که در حالی که اغلب مردم تصور میکنند که درهای ضد سرقت ایرانی دارای کیفیت پایینی هستند و ترجیح میدهند با پرداخت هزینههای بالا یک درب ضد سرقت خارجی تهیه کنند، این درها دارای کیفیت قابل قبولی هستند و به نسبت هزینهای که میپردازید اغلب میتوانند گزینه مناسبی باشند.

درب ضد سرقت ایرانی را بشناسید

تولید درب های ضد سرقت ایرانی چندی است که توسط تولید کنندگان داخلی شروع شده و از کیفیت مشابه و حتی بهتری به نسبت درب های خارجی برخوردار هستند. این دربها در نوع یک لنگه و دو لنگه ارائهشده و برخی کاملاً از چوب یا با روکش چوب تولید شدهاند. درب های ضد سرقت مجموعه دژ درب، ضمن داشتن کیفیت بالا و استراکچر مقاوم، دارای یک روکش فولادی میباشند.

برای خرید در ضد سرقت تولیدی افرامهر و همچنین خرید اینترنتی درب ضد سرقت ، میتوانید با شماره های درج شده در قسمت تماس با ما در وبسایت https://aframehr.com این مجموعه تماس بگیرید.

شما میتوانید همچنین در انباری ها و مغازه ها از این نوع درب ها استفاده کنید تا میزان حفاظت را افزایش دهید. مسئله حفاظت و امنیت منازل و شرکت ها تا مدت ها جز دغدغه های اصلی مردم به حساب می آمد، بعد از ورود درب های ضد سرقت به بازار، بخش اعظمی از این دغدغه کاهش یافت و مردم با اطمینان خاطر بیشتری منزل و محل کار خود را ترک میکردند. یکی از روشهای سارقان برای ورود به منزل از راه درب استفاده از دیلم و ابزار برای باز کردن در است. این درب ها در سری های لوکس و درجه یک به فروش رسیده و با نصب صحیح و استفاده از قوطی های فلزی تقویت میگردند. ابنتیمیه با وجود اینکه تفسیر محمد بن جریر طبری را از صحیحترین تفاسیر برشمرده که سخنان سلف را با سندهای صحیح آورده، احادیثی را که طبری، با سندهای مختلف آورده، نمیپذیرد.

قیمت نیز که یکی از اصلی ترین شروط مشتریان برای خرید است در درب ضد سرقت تولید شده در ایران به شکلی مناسب وجود دارد. برای محافظت از قفل نیز یک قطعه وجود دارد که روزت نامیده میشود. به علاوه مانع ورود هوای سرد بیرون به داخل شود و از ورود گرد و غبار نیز جلوگیری کند

آخرین مطالب