کسب درآمد گیمرها در DePIN از طریق یک پلت فرم Web3

گیمین GAIMIN با معرفی یک پلتفرم درآمدزایی که منابع رایانه شخصی را مدیریت می‌کند، افزایش درآمد برای گیمرها

توسط مدیر سایت در 31 اردیبهشت 1403

گیمین GAIMIN با معرفی یک پلتفرم درآمدزایی که منابع رایانه شخصی را مدیریت می‌کند، افزایش درآمد برای گیمرها و آماده‌سازی خواسته‌های آینده از طریق معماری مقیاس‌پذیر، تجربه بازی را بهبود می بخشد.

کسب درآمد گیمرها در DePIN از طریق یک پلت فرم Web3

پلتفرم دیپین DePIN مبتنی بر بلاک چین به‌روزرسانی‌هایی را برای ساده‌سازی تجربه کاربر و بهینه‌سازی مدیریت منابع معرفی می‌کند.

گیمین GAIMIN با معرفی یک پلتفرم درآمدزایی که منابع رایانه شخصی را مدیریت می‌کند، افزایش درآمد برای گیمرها و آماده‌سازی خواسته‌های آینده از طریق معماری مقیاس‌پذیر، تجربه بازی را بهبود می بخشد.

صنعت بازی دائما در حال تحول است و ظهور فناوری های غیرمتمرکز فرصت های جدیدی را برای تعامل و کسب درآمد کاربران ایجاد می کند. پلتفرم‌های بازی سنتی اغلب توسعه‌دهندگان را در مسیرهای درآمدزایی ثابت مانند تبلیغات درون بازی یا خریدهای یک‌باره قرار می‌دهند در حالی که بازیکنان را فقط به عنوان مشتریان اقتصادی نگه می‌دارند. علاوه بر این، استفاده بهینه ای از شبکه عظیم رایانه های بازی در اتاق بازیکنان و این قدرت محاسباتی نمی کنند.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال تتر چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

با فناوری بلاک چین، اکنون می‌توان از این ظرفیت غیرفعال استفاده کرد و راه‌های جدیدی را برای کسب درآمد و کنترل بیشتر بر محیط‌های دیجیتالی به بازیکنان ارائه داد. تغییر در کسب درآمد می‌تواند به توسعه‌دهندگان و گیمرها این قدرت را بدهد که تجربیات خود را در دنیای دیجیتال شخصی‌سازی و بهینه‌سازی کنند.

کسب درآمد در پلتفرم DePIN با فناوری بلاک چین

گیمین GAIMIN، یک لایه پایه برای توسعه دهندگان بازی، اولین مرحله ارتقاء به پلتفرم درآمدزایی زیرساخت فیزیکی غیرمتمرکز (DePIN)، گیمین کلاود Gaimin Cloud را راه اندازی کرده است. این به‌روزرسانی معماری پلتفرم را اصلاح می‌کند و توانایی GAIMIN را برای مدیریت رایانه‌های شخصی شرکت‌کننده در شبکه‌اش افزایش می‌دهد.

هدف این تغییرات افزایش کارایی پلتفرم در مدیریت منابع دستگاه، افزایش گزینه‌های کسب درآمد و افزایش پاداش برای گیمرها، بدون تغییر در سادگی تجربه کاربر است.

گیمین کلاود امکانات مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد. منبع: Gaimin Cloud

گیمین کلاود امکانات مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد. منبع: Gaimin Cloud

نوآوری کلیدی در آخرین ارتقا، پیاده‌سازی «کانتینرهای مجازی» است که امکان تحویل نرم‌افزاری را می‌دهد که به‌طور خاص برای مشخصات منحصربه‌فرد هر رایانه شخصی در شبکه تنظیم شده است.

استفاده کارآمد از توان محاسباتی

کانتینرهای مجازی انتقال داده های غیرضروری را به حداقل می رسانند و اطمینان حاصل می کنند که به روز رسانی ها فقط با انتقال اجزای نرم افزار مربوطه تا حد ممکن کارآمد هستند. این توزیع انتخابی، کارایی عملیاتی را به حداکثر می‌رساند که منجر به تجربه ساده‌تری برای کاربر می‌شود.

معماری جدید یک چارچوب پویا را معرفی می کند که به سرعت با تغییر تقاضاهای پردازش داده سازگار می شود. این چارچوب به سرعت خدمات جدید کسب درآمد را ادغام می کند، بنابراین دسترسی به بازار را گسترش می دهد، جریان های درآمد را متنوع می کند و واکنش سریع بازار را امکان پذیر می کند.

برای گیمرها، تغییر معماری به معنای تجربه کاربری مناسب‌تر و کارآمدتر است. این سیستم سخت‌افزار هر رایانه شخصی را ارزیابی می‌کند تا مرتبط‌ترین اجزای نرم‌افزار را تعیین کند و اطمینان حاصل کند که تنظیمات برای عملکرد بهینه شده است. سفارشی‌سازی GAIMIN با فعال کردن جابه‌جایی سریع‌تر بین کارهای پردازشی، پتانسیل درآمد کاربران را به حداکثر می‌رساند و زمان توقف بازی را سودآورتر می‌کند.

انطباق با نیازهای جدید کسب درآمد در زمان واقعی

علاوه بر این، ساختار جدید به GAIMIN اجازه می‌دهد تا پیشرفت‌های آینده مانند افزودن واحد پردازش مرکزی (CPU)، استفاده از فضای ذخیره‌سازی هارد دیسک و اشتراک‌گذاری پهنای باند شبکه را برنامه‌ریزی کند. این پیشرفت‌ها برای گسترش انواع منابع محاسباتی موجود برای کسب درآمد طراحی شده‌اند و به کاربران پاداش‌های بیشتری ارائه می‌دهند.

موتور کسب درآمد جدید Gaimin طیف وسیعی از مزایا را برای Gaimin Cloud ارائه می دهد:

بهره وری منابع: تکنیک های کانتینری پیشرفته تخصیص بهینه منابع را برای بهبود پردازش داده های توزیع شده تضمین می کند.

پتانسیل کسب درآمد گسترده تر: با استفاده از واحد پردازش گرافیکی (GPU) و قابلیت های CPU و همچنین ذخیره سازی و پهنای باند، ظرفیت پلت فرم برای کسب درآمد افزایش می یابد.

همچنین بخوانید : بلاکچین بیس چیست؟ آشنایی با شبکه لایه 2 Coinbase

راه حل های مشتری قابل سفارشی سازی: معماری امکان ایجاد و اجرای آسان راه حل های متناسب با نیازهای خاص مشتری را فراهم می کند.

ایجاد انگیزه: ساختارهای پاداش جذاب و واضح، گیمرها را تشویق می‌کند تا منابع خود را به اشتراک بگذارند و ظرفیت و قابلیت اطمینان شبکه را تقویت کنند.

آماده برای رشد: چارچوب به روز شده برای پشتیبانی از نیازهای زیرساختی توزیع شده، پیش بینی تقاضاهای آینده بازار و اطمینان از مقیاس پذیری طراحی شده است.

موتور کسب درآمد نحوه تعامل کاربران با Gaimin Cloud را تسهیل می‌کند و تجربه کاربری «Web2» را که برای گیمرها آشناست حفظ می‌کند. کاربران با انتخاب نحوه و زمان استفاده از منابع رایانه شخصی خود و انعطاف پذیری برای تنظیم سطح مشارکت، کنترل بیشتری دریافت می کنند.

استفاده از فناوری‌های غیرمتمرکز مانند Gaimin Cloud می‌تواند صنعت بازی و چشم‌انداز Web3 را متحول کند. این پروژه با بهره برداری از قدرت محاسباتی استفاده نشده گیمرها در سراسر جهان، فرصت های جدید کسب درآمد را به بازیکنان ارائه می کند و عملکرد و سفارشی سازی بازی را افزایش می دهد. چنین پیشرفت‌هایی نوید آینده‌ای را می‌دهند که در آن گیمرها ذینفعان جدایی‌ناپذیر هستند و توسعه بازی و مشارکت جامعه را به روش‌های عمیق تغییر می‌دهند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

منبع : https://nipoto.com/mag/gaming-pcs-to-become-depin-contributors-with-this-web3-platform

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن