مزایای خرید جارو شارژی چیست؟

خرید بهترین جارو شارژی - قیمت بهترین انواع جاروشارژی ایستاده 1. امکان حضور تکنسین در محل شما وجود نداشته باشد

توسط DASTESALAMATT در 16 بهمن 1401

خرید بهترین جارو شارژی - قیمت بهترین انواع جاروشارژی ایستاده

جاروشارژی1. امکان حضور تکنسین در محل شما وجود نداشته باشد. 2. خودتان در خواست تعمیر در کارگاه آی امداد را داشته باشید. به دلیل امکان آسیب دیدن جاروشارژی در زمان جابجایی، تعمیرات جاروشارژی فاکر خارج از محل را به شما پیشنهاد نمی کنیم. پس از انجام هماهنگی های لازم، پیک آی پی امداد برای دریافت جاروشارژی به محل شما مراجعه می کند و جاروشارژی را تحویل گرفته و برگه ای با مشخصات جاروشارژی به عنوان رسید به شما تحویل می دهد. پس از انجام تعمیرات (حداکثر 72 ساعت) پیک آی پی امداد جاروشارژی، ضمانت نامه و فاکتور هزینه ها را به شما تحویل می دهد و رسید را از شما دریافت می کند. اگر می خواهید جاروشارژی را خودتان به کارگاه های آی پی امداد تحویل دهید. باید هماهنگی های لازم را انجام داده و پس از دریافت آدرس نزدیکترین شعبه کارگاه آی پی امداد به محل سکونت خود، جاروشارژی را جهت تعمیر به کارگاه تحویل دهید و پس از تعمیر همراه کارت گارانتی دریافت نمایید.

 • حفظ قدرت مکش به مدت طولانی به کمک سیستم High Airflow
 • حجم مخزن جاروشارژی
 • همچنین ممکن است اشکال از اتصالات جارو شارژی باشد
 • وزن: 1.8 کیلوگرم

 

توجه داشته باشید که در زمان استافده از وارد شدن ضربه، فشار، جارو کشیدن با کیسه پر جداً خودداری کنید. تفاوتی ندارد که برند و مدل جاروشارژی شما چیست، با مراقبت از جاروشارژیعمر جاروشارژی خود را افزایش دهید. توجه داشته باشید که برخی از مشکلات جاروشارژی فاکر به دلیل خرابی برد اصلی، اتصالات، باتری و کثیفی فیلتر است. در ادامه برخی از مشکلات جاروشارژی فاکر و علت آن آورده شده است. گاهی اوقات حتی زمانی که چند ساعت باتری در شارژ است؛ زمان استفاده از جاروشارژی باتری شارژ نشده است. از دلایل شارژ نشدن باتری می توان به خراب بودن آداپتور، مشکل در اتصالات، تمام شدن عمر مفید باتری، خرابی برد و موارد این چنینی اشاره کرد. توجه داشته باشید که باتری جاروشارژی در اولین بار باید حدود 12 ساعت به صورت ثابت شارژ شود. پیش از آنکه برای تعمیر جاروشارژی اقدام کنید بهتر است تا از کامل بودن شارژ باتری مطمئن شوید.

چگونه جارو شارژی را آنلاین پیدا کنیم

جاروشارژییکی از انوع این محصول، جارو شارژی عصایی است. در این نوع جارو شارژی شما یک دسته کلی دارید که موتو و محفظه و دیگر اجراء را در بر میگیرد. جارو کردن با این نوع جارو شارژی بسیار راحت است و شما وزن بسیار کمتری را به دنبال خود حمل میکنید. جارو شارژی هوشمند هم در همین دسته بندی قرار میگیرد. جارو شارژیهای و هوشمند یا همان جارو رباتیک میتوانند بدون هیچ کمکی از طرف شما کل محیط خانه را جارو بزنند و در هنگام تمام شدن انرژی به پایگاه خود بازگردند. برخی دیگر از این محصولات مناسب ماشین هستند که ما به آنها جارو شارژی ماشین میگوییم. این دسته اندازه کوچکی دارند و برای فضای داخلی ماشین مناسب به نظر میرسند. قیمت جارو شارژی بسته به برند، امکانات، هوشمند بودن یا نبودن، توان موتور و بسیاری دیگر از موارد تغییر میکند. یکی از برندهای خوب این محصولات، جارو شارژی درما است.

این ویژگی باعث میشود که در مصرف انرژی صرفهجویی شود.

جاروشارژیهرچقدر جارو سبکتر باشد، شما راحتتر میتوانید خانه را تمیز کنید. قیمت جارو شارژی با توجه به برند تولیدکننده آن متفاوت خواهد بود؛ اما شما نباید جارویی بیکیفیت را به دلیل قیمت مناسب خریداری کنید؛ زیرا بعد مجبور میشوید که هزینه زیادی را برای تعمیر دستگاه دهید. به تک منظوره یا دومنظوره بودن جارو شارژی دقت کنید. قدرت مدل دومنظوره بیشتر و درنتیجه قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود و مدل تک منظوره فقط میتواند گرد و خاک را تمیز کند. بنابراین اینکه کدام مدل برای شما مناسبتر است، بستگی دارد به نیاز شما و مکانی که میخواهید آن را تمیز کنید. حتما پیش از انتخاب جارو شارژی، مطمئن شوید که فیلتر آن قابل شستوشو باشد؛ زیرا تمیز بودن فیلتر باعث افزایش طول عمر موتور میشود. توجه داشته باشید که جاروشارژی، دکمه تعویض داشته باشد تا شما بتوانید با توجه به نیاز و موقعیت مختلف، سطح مکندگی جارو را تنظیم کنید. این ویژگی باعث میشود که در مصرف انرژی صرفهجویی شود. نکته آخری که باید به آن توجه کنید، ضمانت و گارانتی جارو شارژی است. بهتر است جارویی را انتخاب کنید که درصورت خرابی قطعه، شرکت از دستگاه پشتیبانی کند و آن را برای شما تعمیر یا تعویض کند. اگر قصد خرید جارو شارژی را دارید باید بدانید که چه برندهایی در زمینه تولید این دستگاه در ایران و جهان فعالیت میکنند و بهترین مارک جارو شارژی چیست. به همین دلیل در این متن سعی کردیم تا شما را به طور کامل با مدلهای مختلف جارو شارژی و ویژگیهای هرکدام آشنا کنیم. اکنون شما به راحتی میتوانید تصمیم بگیرید که کدام جارو برقی برای نیاز شما بهتر و جابجایی آن برای شما آسانتر است.

جارو شارژی شیائومی

خرید جارو شارژی احتمالا بهترین انتخابی است که می توانید برای تمیز کردن فضاهای کوچک داشته باشید. یکی از مهمترین لوازم خانگی هایی که همه ما در خانه داریم و به کمک آن میتوانیم خانه خود را تمیز کنیم و تمیز نگه داریم جارو شارژی است. جاروشارژی انواع مختلفی دارد و در قیمتهای مختلف و با قابلیتهای متفاوت به بازار عرضه میشود. در ادامه کمی بیشتر با جارو شارژی آشنا میشویم تا شما در نهایت بتوانید تصمیم درستتری برای خرید جارو شارژی بگیرید. جارو شارژی یکی از انواع جاروبرقی است که دیگر به صورت مستقیم به برق متصل نمیشود و میتواند انرژی مورد نیاز را در خود ذخیره کند. زمانی که از جارو شارژی استفاده میکنید دیگر نیاز نیست برای جارو کردن اتاقهای مختلف مانند جاروبرقی سیم را به دنبال خود داشته باشید و میتوانید آزادانهتر عمل کنید. به طور کلی معمولا همه جاروبرقیهایی که برای کار کردن نیاز به اتصال مستقیم به برق ندارند و از باتری استفاده میکنند را میتوانیم در دسته بندی جارو شارژی قرار دهیم.

وقتی صحبت از جارو شارژی به میان می‌آید چه کاری انجام می‌دهند و چه کاری باید متفاوت انجام دهید

یکی از وسایلی که تمیز کردن خانه را راحتتر و سریعتر کرده است، جارو شارژی است. حمل و جابجایی جاروبرقی برای تمیز کردن قسمت کوچکی از خانه سخت است؛ در صورتی که جارو شارژی، وزن کمتری دارد و برای روشن شدن نیاز به پریز برق ندارد. اگر میخواهید بدانید که به خرید جارو شارژی برای شما مناسب است یا خیر، بهتر است تا انتهای متن همراه ما باشید. در ادامه به طور کامل انواع جارو شارژی و ویژگیهای هر کدام را بررسی میکنیم تا شما در آخر بتوانید بهترین جارو شارژی را در هنگام خرید انتخاب کنید. اگر میخواهید بدانید که چرا خرید جارو شارژی برای شما مناسب است باید بدانید که جارو شارژی برای تمیز کردن قسمتهایی از خانه به کار میرود که از پریز برق دور بوده و یا جابجایی جاروبرقی در آن مکان مشکل باشد، مانند پلههای خانه، داخل خودرو و… جارو شارژی به شما کمک میکند تا همیشه خانهای تمیز داشته باشید و هیچ وقت نگران خرده آشغالهایی که بر روی زمین میریزد، نباشید.

xiaomi trucleanدر صورتی که باتری به طور کامل شارژ شده است و جاروشارژی به صورت ناگهانی خاموش می شود ممکن است مشکل از باتری، برد، کثیفی فیلتر، گرفتگی لوله، پر بودن بیش از حد مخزن جاروشارژی باشد. هزینه تعمیرات جاروشارژی فاکر چقدر است؟ آی پی امداد عضو رسمی اتحادیه کشوری تعمیرات لوازم خانگی می باشد و تمام هزینه های دریافتی از تعمیرات مطابق با تعرفه های اتحادیه است. همین امر موجب کاهش 75% در هزینه های تعمیرات جاروشارژی فاکر خواهد شد. پیش از حضور تکنسین حدود هزینه برای تعمیر به شما اطلاع داده می شود و از قیمت واقعی پرداخت هزینه ها مطمئن خواهید بود. تعیین دقیق این هزینه تنها پس از بررسی دستگاه شما توسط تعمیرکار جاروشارژی فاکر امکان پذیر است. مدل جاروشارژی فاکر نیز بر روی قیمت قطعات تاثیر گذار است مدل های جدیدتر قطعات گرانتری دارند. در صورتی که جاروشارژی فاکر شما در دوره گارانتی آی پی امداد باشد هزینه تعمیر جاروشارژی فاکر کاهش پیدا می کند و در مواردی رایگان می شود. به طور معمول پس از بررسی دستگاه توسط تکنسین هزینه حدودی برای تعمیر به شما اعلام می شود.

چرا که اگر جنس بدنه مقاوم نباشد، در حین انجام این کارها ممکن است با وارد شدن یک ضربه کوچک، بهراحتی شکسته شود. ظرفیت نگهداری در مدلهای مختلف جارو شارژی با هم متفاوت است. انتخاب جارو شارژی با ظرفیت نگهداری بالا به شما این امکان را میدهد که مدت زمان طولانیتری از آن استفاده کنید. همچنین دقت داشته باشید که مخزن آن شفاف باشد تا خیلی راحت متوجه زمان تخلیه آن شوید. یکی از مزایای خرید جارو بیسیم، استفاده راحت از آن است. در زمان خرید جارو شارژی توجه به وزن جارو یک امتیاز محسوب میشود. به طور معمول وزن جارو شارژی بین 7/0 تا 3/2 کیلوگرم است. انتخاب جارو شارژی با وزن سبک میتواند در احساس راحتی شما تاثیر داشته باشد. قبل از انتخاب جارو شارژی، تعیین کنید که چقدر بودجه برای خرید آن دارید. بسته به برند، مدل، کیفیت و ویژگیهای جارو شارژی، قیمت جارو شارژی، متفاوت است. توصیه میکنیم کیفیت را فدای قیمت ارزان نکنید.

از دیگر مواردی که جارو شارژی را تبدیل به یک وسیله کاربردی کرده است، سبک بودن آن است و درنتیجه راحتتر میتوان آن را در قسمتهای مختلف استفاده کرد. البته بهتر است پیش از روشن کردن جارو شارژی، زبالههای بزرگ یا خیس را از زمین بردارید تا فشار کمتری به دستگاه وارد شود و آسیب نبیند. مزایای خرید جارو شارژی چیست؟ جابجایی و حمل و نقل آسان جارو شارژی: طراحی جارو شارژی به صورتی است که آن را تبدیل به دستگاهی سبک، جمعوجور و جابجایی آسان کرده است. بنابراین شما میتوانید بدون اینکه نگران طول سیم جارو یا موقعیت پریز برق در خانه باشید، از جارو شارژی استفاده کنید. قابلیت تمیز کردن قسمتهای غیرقابل دسترس: با داشتن جارو شارژی میتوانید هر قسمتی از خانه، محل کار، خودرو و… را به راحتی تمیز کنید. نگهداری آن در فضای کوچک: اگر خانه شما کوچک است و یا در خوابگاه زندگی میکنید، جارو شارژی بهترین انتخاب برای شما است.

چه فضاهایی مناسب برای استفاده از جاروشارژی است؟ با توجه به فضای خانه جاروبرقی بخریم یا جاروشارژی ؟ اکنون به این پرسش رسیدهایم که چه فضاهایی مناسب استفاده از جاروشارژی هستند؟ 1. جاروشارژیها برای فضاهای کوچک طراحی شدهاند و مناسب نظافت در فضاهای وسیع نیستند. اما اگر قصد دارید، کنارههای دیوار، کنج دیوارها، لای مبلها، داخل ماشین یا زیر وسایل منزل و… را تمیز کنید، جاروشارژی وسیلهی مناسبی است. 2. با توجه به حجم و دهانه کوچک آنها، میتوانید به هرجا دسترسی داشته باشید و خیالتان از بابت گرد و خاک و … 3. در زمانهایی که برق شهری قطع شده، میتوانید با خیال راحت از جاروشارژی استفاده کنید. جاروشارژی بهتر تمیز میکند یا جاروبرقی؟ یکی از موارد مهم در مقایسه جاروشارژی و جاروبرقی، میزان تمیز کردن آنهاست. خوب است بدانید که مکش جاروبرقی بسیار بیشتر از جاروشارژی است و در مدت کوتاهی تمام کف را تمیز میکند. اما، جاروهای شارژی هرچقدر هم قدرت بالایی داشته باشند، باز هم مکش کمتری نسبت به جاروهای برقی دارند.

 • دارای فیلتر نانو HEPA
 • دارای باتری لیتیومی
 • گرفتگی و کثیفی برس دستگاه
 • جارو شارژی عصایی
 • تعمیر در محل یا در کارگاه آی پی امداد
 • قدرت بالا و کیفیت خوب
 • قابل استفاده برای تمیز کردن داخل ماشین
 • کاربردی و عالی

xiaomi trucleanجاروشارژی به دلیل قابلیت شارژ شدن و حمل آسانش، می تواند جایگزین مناسبی برای جارو برقی در خانه های ایرانی باشد. جارو شارژی دقیقاً همان کاربرد جارو برقی را دارد و قدرت بالای جارو شارژی در مکش و جمع آوری زباله با توجه به ابعاد کوچکش از مزایای دیگر جارو شارژی میباشد. اگر جارو شارژی در خانه دارید یا قصد خرید انواع جارو شارژی را دارید، بایستی به نوع باتری جارو شارژی و سهولت تعویض باتری آن توجه ویژه ای داشته باشید. مثلا بهتر است باتری جارو شارژی شما از نوع لیتیوم یون باشد تا نیکل متال. به دلیل اینکه چگالی شارژ باتری جارویی لیتیوم یون بالاتر از باتری جارویی نیکل متال است. به عنوان مثال معمولا جاروهای شارژی از پک باتری 12 ولت 1500 میلی آمپر ساعت استفاده میکنند، برای ساخت یک پک باتری 12 ولت نیکل کادمیوم برای جارو شارژی شما نیاز به 10 قطعه باتری 1500 میلی آمپر ساعت دارید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد kalinab بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.