خبر خوب! Aldi در حال گسترش است خود را منظقه مواد غذایی خدمات وانت.

در حالی که معامله گر جو به شدت دو برابر پایین در استفاده از منابع خود را به عنوان موثر و کارآمد به عنوان آنها

توسط DASTESALAMATT در 9 خرداد 1399

در حالی که معامله گر جو به شدت دو برابر پایین در استفاده از منابع خود را به عنوان موثر و کارآمد به عنوان آنها می توانند در داخل خود فروشگاه شدیدترین رقیب Aldi است شروع به رفتن در جهت دیگر. در پایان ماه جولای این شرکت امروز اعلام کرد که 600 نفر از آنها نزدیک به 2000 فروشگاه های ایالات متحده خواهد شد که یک منظقه مواد غذایی وانت برنامه در محل.

Aldi را پروتکل های ایمنی تا کنون از طریق coronavirus همه گیر شده است نگه داشتن مشتریان با اعتماد به نفس در برنامه های خود و اضافه کردن گزینه به تخته سنگ از راه به فروشگاه است که کمک به مردم به ماندن با خیال راحت دور تنها می افزاید: به آن است. در ابتکار جدید مشتریان می توانند خرید خود را انجام یا از طریق Aldi وب سایت و یا بر روی تلفن همراه خود برنامه و سپس برنامه زمان و محل فروشگاه را انتخاب کنید تا خود را موز, شیر, رول خرچنگ شیب و یا برنده جایزه 10 دلار شراب. سپس هنگامی که آنها را به پارکینگ تعیین شده نقاط Aldi کارکنان را بار مواد غذایی به ماشین.

"ما همیشه به دنبال راه هایی برای ایجاد Aldi تجربه خرید حتی راحت تر و قابل دسترس برای همه" گفت: مدیر عامل شرکت Jason هارتدر آزادی مطبوعات. "آیا خرید در فروشگاه و یا آنلاین برای تحویل و یا وانت ادامه خواهیم داد تا به اینجا با خیال راحت به مشتریان خود خدمت می کنند."

در حالی که آنها مشخص نیست در اعلام نحوه خدمات کار می کنند, آنها را اشاره به برخی موارد که در فروش یا نه در فروش از طریق Instacart و ذکر است که این قیمت ها ممکن است متفاوت باشد با توجه به آنچه پلت فرم با استفاده از مشتریان برای خرید مواد غذایی علاوه بر هزینه برای منظقه وانت.

این است Aldi اولین تاخت و تاز کردن به آوردن مواد غذایی به مشتریان خود را -- آنها در حال حاضر کوچکتر خلبان برنامه در محل برای منظقه وانت در انتخاب فروشگاه در شمال ایلینوی, میلواکی, Dallas, Oklahoma City, اورلاندو و تمپا. و در سال 2017 آنها راه اندازی مواد غذایی برنامه تحویل شده اند و کار در حال گسترش است که پس از جمله اضافه کردن الکل به محصولات در دسترس است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن