10 راه های خوشمزه برای استفاده از تمام کسانی که سبزیجات منجمد شما خریداری

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.قضاوت خال

توسط DASTESALAMATT در 8 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

قضاوت خالی فریزر راهرو ما همه نگردند تا در حداقل چند کیسه های اضافی از سبزیجات یخ زده بی سابقه ای در طول این زمان. و به درستی چنین است: سبزیجات منجمد برای ما خوب هستند و آنها برای ماه گذشته. اما چگونه می توانم شما را منجمد سبزیجات طعم کمتر خواهم, خوب, سبزیجات منجمد?

در اینجا 10 راه های خوشمزه برای استفاده از ذخیره کردن شما از ساده مخلفات به سبزی محور اصلی دوره های آموزشی.

1. کباب منجمد کلم بروکلی و گل کلم.

یکی از بهترین راه به دست آوردن حداکثر عطر و طعم از کلم بروکلی کباب در فر, و کلم بروکلی منجمد بدون استثنا است. سعی کنید این فوق العاده آسان بوداده کلم بروکلی پاشیده با پارمسان برای سریع ظرف سمت. به گلچه های کلم بروکلی بیشتر از یک وعده غذایی با مرغ یا توفو یک کاسه برنج بخارپز و این آسان خامه سس بادام زمینی و شما رو خوشمزه کاسه برنج که رقبای هر takeout.

نه به outdone توسط پسر عموی خود کلم بروکلی و گل کلم منجمد نیز می تواند بو داده به اثر بزرگ است. اضافه کردن یک قوطی با آب شسته و خشک نخود نیمی از نازک پیاز قرمز خوب glug از روغن زیتون و چند سخاوتمندانه نیشگون za'atar berbere یا پودر کاری. بازی شیر یا خط همه چیز را با هم و کباب در 450°F تا گلچه مناقصه و browned در مکان حدود 20 دقیقه است. فشار نیمی از یک لیمو بیش از همه چیز و خدمت با dollops از ماست ساده. کردم حریصا چسباندن ؟ اضافه کردن یک squidge که در پایان به صورت یک ضربه تند.

2. روشن کردن ذرت منجمد به یک سالاد مکزیکی.

یکی از محبوب ترین سبزیجات منجمد خانواده و ذرت نیاز به کمی کمک برای روشن کردن آن تا حدودی مطلوب شیرینی. برای خوشمزه elote الهام گرفته از طرف ظرف سرخ کرده و ذرت در ظرف چدن تا کمی سوخته. حذف از گرما و اضافه کردن فروپاشید فتا یا پنیر پارمسان فشار آب آهک (یا آب لیمو یا ترشی هالاپینیو آب) سخاوتمندانه خرج کردن از فلفل هندی و نمک و فلفل را به طعم و مزه. هم بزنید در کمی خامه ترش یا ماست و اگر شما آن را کردم. کمی گشنیز تازه خوب است اما اجباری نیست.

3. اضافه کردن بیکن به نخود فرنگی منجمد.

برخی از مردمی عاشق نخود فرنگی با تنها یک پت از کره, اما من نیاز به یک کمی رشوه دادن. را وارد کنید: بیکن. سرخ کرده و چند نوار از بیکن با برخی از قطعه قطعه موسیر یا پیاز تا زمانی که ترد. صرفنظر از نیمی از drippings اضافه کردن نخود فرنگی را به تابه و با روغن سرخ کرده تا زمانی که گرم می شود از طریق. اگر شما باید برخی از, تازه, مناقصه گیاهان (فکر می کنم: نعناع شوید یا جعفری) اضافه کردن چند قاشق غذا خوری خرد شده همراه با برخی از پوسته پوسته نمک در پایان پخت و پز. برای بیشتر از یک غذای اصلی به نوبه خود این ترکیب برنده به risotto.

4. به نوبه خود هویج و نخود فرنگی (با نام مستعار فضانورد سبزی) به برنج سرخ شده.

من هرگز بدون یک کیسه از این ترکیب کمی کامل حبه هویج و روشن نخود سبز برای اضافه کردن به من هفتگی دسته ای از برنج سرخ شده. وجود دارد هیچ چیز بهتر از دودی-خشکیده عطر و طعم برنج مانده هم بزنید سرخ شده با سیر و زنجبیل و تخم مرغ و نخود فرنگی منجمد و هویج. اضافه کردن پس مانده غذا نبات هام منجمد میگو یا مکعب از توفو و ضربه آن را با کمی سس سویا و/یا چند قاشق از hoisin سس یا Sriracha و شما رو به عقب جیب وعده غذایی مناسب برای امپراتور.

5. ترکیب خود را در کالیفرنیا زد و خورد با تخم مرغ.

این مخلوط گل کلم, کلم بروکلی و هویج برش هیچ چیزی زیادی برای انجام California cuisine, اما از آن است یک دستی مخلوط کنید برای اضافه کردن به مورد علاقه خود را از تخم مرغ آماده است. من شخصا دوست دارم به بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن مخلوطی از سبزیجات و استفاده از آن به عنوان یک پایه برای muffin-tin تخم مرغ گزش. برای 6 کلوچه مخلوط 1 فنجان پیاز خرد شده یخ کالیفرنیا medley با 4 مورد ضرب و شتم تخم مرغ 1/2 فنجان پنیر خرد شده و ادویه از انتخاب شما (سلام خانم داش!). ملاقه از مخلوط را در یک تفت دهید نچسب قلع بشقاب سفالی کوچک اسپری با اسپری پخت و پز (preheating تابه را جلوگیری از چسبیدن). پخت در 425 درجه فارنهایت به مدت 12 تا 15 دقیقه تا زمانی که از طریق پخته شده و یک چاقو وارد شده در این مرکز بیرون می آید و با هیچ مایع تخم مرغ چسبیده به آن. پاداش: این را می توان در یخچال به مدت 1 هفته و دوباره گرم شده در مایکروویو.

6. گرم کردن خود و لوبیا سبز.

لوبیا سبز' بافت می شکند وقتی لوبیا فلش منجمد بنابراین شما در حال رفتن به فقط-off-the-تاک ضربه محکم و ناگهانی از دانه های تازه اما که می تواند کار را به نفع خود. مورد علاقه من دستور گیاهی از زمان یونان لوبیا سبز پخته در یک سیر سس گوجه فرنگی را با مقدار زیادی شوید. شوید را می توان تازه یا خشک شده و شما می توانید اضافه کردن یک بیت از پنیر فتا در پایان اگر شما آن را داشته باشد. لوبیا خواهد بود سقوط از هم جدا مناقصه اما در یک راه بسیار خوب.

این که آیا شما یک بلوک جامد از قدیمی مدرسه اسفناج یا یک کیسه مرسوم کلم یا برگ چغندر خانه استیک به سبک آبش سبزی فقط چند قدم دور است. یخ زدایی سبزی فشار از همه از رطوبت بیش از حد و سپس در روغن سرخ کرده و آنها را در کمی روغن با سیر ورقه شده تا زمانی که گرم است. هم بزنید در کمی کرم یا spreadable گیاه پنیر مانند Boursin و خدمت در کنار گوشت کبابی. اگر شما واقعا می خواهید به گرفتن علاقه داشتن به اضافه کردن کمی جوز تازه رنده شده; آن را می سازد خامه چیز سلیقه حتی creamier.

8. را پای چوپان.

پای چوپان شده است به یک جزء اصلی میخانه ظرف در بریتانیا برای نسل به یک دلیل: این فوق العاده راه برای استفاده از آنچه در دست! اضافه کردن نخود فرنگی منجمد و هویج برای کتری از browned گوشت چرخ کرده (یا گیاهی زمینه) پیاز و سوپ و بالای آن را با خامه و پوره سیب زمینی (فوری mashers خوب هستند). پاپ آن را در فر و باب عموی خود را!

9. به نوبه خود (تقریبا) هر منجمد گیاهی به سوپ.

10. بازی شیر یا خط منجمد سبزی با ماکارونی (گوشت).

ماکارونی با سبزی است که از جمله یکی از آسان-ظرف غذا و بنابراین رضایت بخش است. اضافه کردن منجمد سبزی های برگ دار به جوش قابلمه ماکارونی آخرین دقیقه از پخت و پز. هنگامی که خشک, لباس ماکارونی و سبزی با کره و نمک و فلفل و یا پرتاب در برخی از تند سوسیس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب