10 صبحانه آسان-برای-دستور العمل های شام را امشب

زمانی که من در حال رشد بود تا من به یاد داشته باشید آن را همیشه مانند یک درمان وقتی که مامان من اعلام کرد که م

توسط DASTESALAMATT در 25 اردیبهشت 1399

زمانی که من در حال رشد بود تا من به یاد داشته باشید آن را همیشه مانند یک درمان وقتی که مامان من اعلام کرد که ما با داشتن صبحانه برای شام. نیمرو ساندویچ تخم مرغ یا پنکیک پوشانده با شربت در یک شنبه شب ؟ چگونه من خیلی خوش شانس ؟ در حالی که من با شادی به اعتقاد من می خواهم برنده شام, برنده تمام پولها, من در حال حاضر می دانیم که مادر من فقط به عنوان هیجان زده به دلیل آن را به معنای قرار دادن یک thrifty غذا بر روی میز و در حالی که به او بسیار مورد نیاز با تاخیر فوق العاده آسان پخت و پز.

این روزها من با خوشحالی اسلات صبحانه برای شام شب به خود من برنامه غذایی. نه تنها آن است که یک راه حل آسان زمانی که من احساس نمی مانند پخت و پز, اما آن را نیز کمک می کند تا من repurpose باقی مانده و استفاده از بیت و باب هنگامی که آن را به نظر می رسد مانند وجود دارد هیچ چیز در یخچال. در اینجا 10 صبحانه-برای-دستور العمل های شام را امتحان کنید زمانی که شما در خلق و خوی برای چیزی است که به طور جدی به آرامش.

1. پارمسان-گیاه هلندی کودک با سیر-کره قارچ

2. ساده ترین پنیر و سبزیجات خامه ای Frittata

Frittata ویژه راه ساخت شما احساس می کنید مانند یک شام قهرمان. زیرا هنگامی که آن را احساس می کند مانند چیزی در یخچال, این تخم مرغ دیگچه تبدیل آن بیت و باب در crisper به چیزی به طور جدی خوشمزه است. تمام سبزیجات و سبزی و پنیر و بازی منصفانه در اینجا.

دریافت دستور العمل: ساده ترین پنیر و سبزیجات خامه ای Frittata

3. ساده ترین دستور Migas

شما می دانید که خوب بسته چیپس شما خریداری شده و سپس به سرعت فراموش کرده و در مورد پس از قرار دادن آنها در یخچال? آنها راز خوشمزه ترین ظرف مکزیکی به سبک تخم مرغ نیمرو در غیر این صورت شناخته شده به عنوان migas.

دریافت دستور العمل: ساده ترین Migas دستور

4. تخم مرغ نیمرو با فلفل سبز و قارچ

زمانی که من می خواهم تخم مرغ بلکه نوع می خواهید چیزی را با سبزیجات من دور تا هر آنچه را در crisper برای این ساده تقلا. حتی اگر دستور غذا خواستار فلفل سبز, دکمه, قارچ و اسفناج, هر نوع از فلفل دلمه ای ، قارچ یا سبزی می تواند به راحتی تعویض در.

دستور: تخم مرغ نیمرو با فلفل سبز و قارچ

تنها چیزی که بهتر و آرام تر از tucking به توده ای از نان تست فرانسوی روز شنبه صبح زمانی است که شما در آن خدمت می کنند تا برای صرف شام در وسط هفته. چه درمان!

دریافت دستور العمل Challah نان تست فرانسوی

6. پیچیده صبحانه Quesadilla

اگر شما یک بسته چیپس آرد در یخچال شما رو به سعی کنید این Crunchwrap-الهام quesadilla. طرف تاشو هستند بنابراین شما نمی از دست دادن هر یک از تخم مرغ نیمرو و چسبناک پنیر هنگامی که شما نیش می زنند ، سعی کنید حجیم شما با چند قاشق پوره لوبیا از یک زن و شوهر برش آووکادو.

دریافت دستور العمل: پیچیده صبحانه Quesadilla

7. قشنگ هش براون صبحانه غذای مرکب از گوشت وارد

حتی بهتر از tucking به این لود تخم مرغ نوعی غذای برای شام باقی مانده شما باید برای آینده صبحانه یا ناهار.

دریافت دستور العمل: قشنگ هش براون صبحانه غذای مرکب از گوشت وارد

8. کوتاه, هلندی, پنکیک کودک

زیبایی از فردی به اندازه هلندی نوزادان است که هر کس در جدول بالا می ایشان تنها راه آنها می خواهم.

دریافت دستور العمل: مینی هلندی پنکیک کودک

9. استرالیا خورده تخم مرغ

اگر تخم مرغ نیمرو در حال صبحانه خود را-برای-شام رفتن به ممکن است به من نشان می دهد به روز رسانی به خورده تخم مرغ ؟ آنها باید نرم custardy بافت شما انتظار می رود از تخم مرغ نیمرو اما نگه داشتن با هم راه بهتر (نوع مانند یک املت). من عاشق شکوه آنها را بر روی یک تکه آووکادو یا حموس توست اگر چه آنها نیز خوب به سادگی خود را.

دریافت دستور العمل: استرالیا خورده تخم مرغ

10. 3-عنصر پنیر ماکارونی

جو و تخم مرغ و پنیر را همه شما نیاز به جلو و این غنی از پروتئین ماکارونی. ماست (یا بیشتر پنیر!) و یک دسته علف و غیره از مربا یا میوه های تازه را جایگزین خوبی برای شربت افرا برای شکوه.

دریافت دستور العمل: 3-عنصر پنیر ماکارونیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن