آسان 10 Keto مخلفات به خدمت با شام

اگر شما به دنبال یک رژیم غذایی ketogenic, شما احتمالا دارید خود را از رفتن به شام پایین. اما پس از آن می آید ا

توسط DASTESALAMATT در 7 خرداد 1399

اگر شما به دنبال یک رژیم غذایی ketogenic, شما احتمالا دارید خود را از رفتن به شام پایین. اما پس از آن می آید این سوال که چه چیزی به خدمت با keto وعده های غذایی. شما می دانید کلاسیک, ظروف جانبی, مانند سیب زمینی و برنج هستند. شاید که کمی بد شانسی اگر زندگی خود را قبل از keto شامل این کربوهیدرات سنگین دو طرف به طور منظم. پس چه می تواند شما در واقع لذت بردن از ؟ مقدار زیادی! وجود دارد تن از کم کربوهیدرات سبزیجات است که به مناسب رژیم غذایی ترک مقدار زیادی از اتاق را برای خلاقیت. دریافت به دانستن چیزهایی مانند گل کلم برگ, سبزی و قارچ و شما فقط ممکن است پیدا کردن شما به سختی خود را از دست پوره سیب زمینی از گذشته است.

در اینجا 10 تا از بهترین keto مخلفات که آسان به جلو و شریک خوبی با فقط در مورد هر keto شام شما بر روی میز قرار دهید. آنها نشان دادن که چقدر همه کاره رژیم غذایی واقعا و اثبات است که شما به سختی نیاز به سازش خود را پلیت. آن را هنوز هم می تواند مقدار زیادی از عطر و طعم-بسته بندی شده در حالی که آن را پایبند به رژیم غذایی — و می توان آن را رنگارنگ و احساس خوب بیش از حد.

1. خامه ای اسفناج و شوید

این روشن-نسخه آبش اسفناج است که تقریبا مانند یونانی spanakopita در یک کاسه به لطف علاوه بر این از زعفران و جوز.

دریافت دستور العمل: خامه اسفناج و شوید

2. رستوران مکزیکی به سبک گل کلم برنج

اگر شما خسته از همان ol' گل کلم برنج به این رستوران مکزیکی الهام گرفته از نسخه یک spin. رب گوجه فرنگی و زیره اضافه کردن غنی مرزه طعم در حالی که فلفل سرانو ارائه گرما.

دریافت دستور غذا: رستوران مکزیکی به سبک گل کلم برنج

این رعد و برق سریع نارگیل و بادام و آرد و نان ساخته شده است در یک لیوان در مایکروویو, که به معنی آن را کامل گزینه هنگامی که شما را فراموش کرده به طرح یک ظرف سمت جلوتر از زمان.

دریافت دستور العمل: 90-دوم Keto نان

4. پر رو با فلفل قرمز و سیر و خیار رشته فرنگی

5. آسان 15-دقیقه, سیر, کره, قارچ

6. آسان کتری Kale با لیمو و سیر

اگر شما کاملا مطمئن شوید که چگونه به کلم طعم خوب, اجازه دهید این پایه دستور جدید خود را رفتن به. قطعا انتخاب تکه های فلفل قرمز اگر شما مانند ادویه.

دریافت دستور العمل: آسان کتری Kale با لیمو و سیر

7. لود قشنگ, گل کلم, پخت

ما فقط هشدار شما در حال حاضر: در حالی که شما ممکن است به قصد خدمت به این به عنوان غذای جانبی آن ممکن است تبدیل به ستاره میز شام.

دریافت دستور العمل: لود قشنگ, گل کلم, پخت

8. فر بو منجمد کلم بروکلی

نگه داشتن یک کیسه یا دو تا از کلم بروکلی منجمد در دست است و شما همیشه می خواهید سریع و آسان غذا را — حتی اگر خود را crisper کشو خالی است.

دریافت دستور العمل: فر بو منجمد کلم بروکلی

9. چگونه به Creamiest پوره گل کلم

10. بو کلم با گوشت

تبدیل هو کلم به چیزی خیلی بیشتر برشته آن را با گوشت در حرارت بالا تا زمانی که آن را سوخته و غوطه ور شدن در گوشت را طعم.

دریافت دستور العمل: بو کلم با گوشتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب