10 فریزر وعده های غذایی آسان برای شام Weeknight

خوبی مواجه نگردند شربت خانه تبدیل شده است مهم تر از همیشه در پی COVID-19. اما آن را فقط به خود خشک کالا که ارز

توسط DASTESALAMATT در 23 اردیبهشت 1399

خوبی مواجه نگردند شربت خانه تبدیل شده است مهم تر از همیشه در پی COVID-19. اما آن را فقط به خود خشک کالا که ارزش و وزن خود را در طلا این روزها: فریزر است فقط به عنوان بخشی از معادله است.

من شده است با صرف کمی وقت من بعد از بازگشت از نادر فروشگاه مواد غذایی در سفر به نوبه خود برخی از آنچه که من خریداری کرده اید به آسانی فریزر وعده های غذایی برای بعد. این نه تنها عمر بیشتر اقلام فاسد شدنی مانند سبزیجات و گوشت, اما آن را نیز به من می دهد شام ساده راه حل به نوبه خود در شب زمانی که من کمی انگیزه برای کثیف آشپزخانه. در اینجا 10 عالی فریزر پسند ایده های خود را در حال حاضر و سهام را برای بعد.

1. چگونه به ایجاد و یخ کباب برای کوره

با کباب فصل راست در اطراف گوشه این آسان کباب مطمئن است در مفید آمده است. احساس رایگان به ترکیب و مطابقت با سبزیجات و حتی مبادله مرغ برای استیک, اگر شما ترجیح می دهند.

دریافت دستور العمل: چگونه به ایجاد و یخ کباب برای کوره

چند دسته از این کیت و شما ممکن است پیدا کردن تاکو سهشنبه نمی تواند محدود به یک شب و یک هفته دیگر. این یک کلاسیک دستور العمل تمام خانواده را دوست دارم.

دریافت دستور العمل: فریزر تاکو کیت

جست و خیز ماکارونی آماده سازی در این دستور العمل و فقط سس. سپس مسدود کردن ظروف از آن برای رسیدن به هر شب این هفته. این بولونی کامل با اسپاگتی و zoodles, البته, اما آن را نیز می تواند تبدیل به پر کردن برای Joes درهم و برهم.

دریافت دستور العمل: ترکیه بلونز

4. چگونه به هم بزنید سرخ فریزر وعده های غذایی

این هم بزنید سرخ کیت آسان خود را به استفاده از هر ترکیبی از پروتئین و سبزیجات که دوست دارید را انتخاب کنید و رنگ سفید یا برنج قهوه ای. هنگامی که آماده برای خوردن آن را تنها 10 دقیقه برای گرم کردن.

دریافت دستور العمل: چگونه به هم بزنید سرخ فریزر وعده های غذایی

5. فریزر-به-فر مرغ آلفردو غذای مرکب از گوشت وارد

این قشنگ مرغ پخت ماکارونی با سس بشامل آرد و کره و شیر به جای سنتی آلفردو سس کره و پنیر. که چون آرد سس هر دو انجماد و reheats بهتر است.

دریافت دستور العمل: فریزر-به-فر مرغ آلفردو غذای مرکب از گوشت وارد

6. چگونه می توان مرغ فاهیتا فریزر شام بسته

هنگامی که شما خسته از فریزر tacos حرکت به فریزر fajitas. این شام بسته می شود و پخته در هر دستورالعمل و یا حتی پرتاب بر روی یک کوره داغ برای حدود 20 دقیقه به طبخ.

دریافت دستور العمل: چگونه می توان مرغ فاهیتا فریزر شام بسته

7. فریزر-به-آرام پز سبزی Tagine

به جای آمادگی برای یک وعده غذایی برای فریزر, تبدیل کیسه های یخ زده سبزیجات شما را به مسخره ساده و رضایت بخش آرام پز شام. سپس آن را در خدمت بیش از کوسکوس پخته شده یا گل کلم برنج.

دریافت دستور العمل: فریزر-به-آرام پز سبزی Tagine

8. فریزر-به-فر میگو میگو درشت

در حالی که این دستور نیاز به شما را به جوش در یک قابلمه ماکارونی در حالی که منجمد میگو میگو درشت آشپز, شما می توانید تنبل مسیر و فقط در خدمت پر رو ظرف غذا را با مقدار زیادی از نان ترد.

دریافت دستور العمل: فریزر-به-فر میگو میگو درشت

9. فریزر پسند سبزیجات سرخ Burritos با لوبیا سیاه و سفید و برنج

10. فریزر-به-فشار-اجاق گاز کاری مرغ

این معطر هندی-الهام مرغ کاری را می توان منجمد و بعد از آن آماده شده در هر دو فوری گلدان یا سنتی نمائيد. آن را طبخ فقط در حدود 15 دقیقه, بنابراین مطمئن شوید که به شما برنج بخارپز آماده و در انتظار به خدمت با آن است.

دریافت دستور العمل: فریزر-به-فشار-اجاق گاز کاری مرغtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن