10 منابع زیادی برای خرید گیاهان آنلاین (بودجه)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.شما دیگر

توسط DASTESALAMATT در 31 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شما دیگر مجبور به ترک راحتی از نیمکت خود را به معاون کشیش بخش خود را houseplant مجموعه و یا سر را به یک مهد کودک را انتخاب کنید تا اضافی ادریسی بوش برای حیاط خلوت خود را. آن را به فروشگاه های محلی زمانی که شما می توانید. اما اگر شما احساس می کنید مثل شما نیاز به یک تعمیر سبز در حال حاضر در حالی که ما همچنان به پناهگاه در محل, همه شما نیاز به انجام است را از تلفن خود را در طول شب خود را Netflix شراب خواری. و شما می توانید هر چیزی از یک چینی پول گیاه به یک درخت عرعر درختچه تحویل درب جلو خود را — همه بدون شکستن بانک.

اما نه همه آنلاین گیاه خرده فروشان برابر خلق شده اند. جلوتر هستند برخی از بهترین مکان برای خرید محبوب گیاهان آنلاین با بودجه خود داشته باشید. در حال حاضر همه شما باید انجام دهید این است به شکل از چگونه به نگه داشتن آنها را پر رونق!

Bloomscape می فرستد گیاهان گلدانی است و در حال حمل به طور مستقیم از گلخانه ای خود را, بنابراین شما نمی خواهد دریافت هر گونه غفلت انبار سرخس است که نگاه مانند آنها در گذشته ، اگر شما یک گیاه تازه کار, سایت باعث می شود آن را آسان برای پیدا کردن آنچه ممکن است بهترین را برای شما — شما می توانید محدود کردن انتخاب خود را با انتخاب سطح از مشکل در حال رشد حیوان دوستی و اینکه آیا یا نه شما به دنبال چیزی برای دفتر خانه خود را.

آنها همچنین مجموعه شما با سفارشی راهنمایی و ترفندها را به مطمئن شوید که شما جدیدترین اضافات زنده ماندن. بیشتر پژمرده کمانچه, برگ انجیر در گوشه ای از اتاق ناهار خوری خود را! و اگر شما هنوز هم احساس می کنم مثل شما شکوفه در حال محو شدن آنها زمان واقعی کارشناس پشتیبانی که در آن شما می توانید ایمیل و صدای جیر جیر و یا تماس با آنها را برای برخی از راهنمایی — به عنوان آنها می گویند "گیاه مادر ایستاده است!"

خرید: نقره ای ملکه در یک قابلمه کوچک, 35 دلار در Bloomscape

پایه همه چیز در مورد — شما آن را حدس زده — پنجره-دوستانه گیاهان گلدانی. شما می توانید بین مینی گیاهانی که جوانه از یک تا سه اینچ کوچک و گیاهانی که از سه تا پنج اینچ و متوسط گیاهان است که رسیدن به یک کنترل از شش تا نه اینچ است. هر چیزی بزرگتر است که زندگی می کنند تنها می تواند در دستور نیویورک یا لا مناطق مترو. اما آنچه باعث می شود پایه های خاص است که آن را تشویق به کسانی که فکر می کنند نفرین با یک سیاه نما.

طبیعت, تپه های مهد کودک آغاز شده به عنوان یک محله درخت مهد کودک است و پس از رشد به یک محل که در آن شما می توانید همه چیز را از بوته گل رز برای پاسیو خود را به درختان آووکادو برای حیاط خلوت خود را به سرخس برای بالکن خود را. شما می توانید بین درختان و بوته و میوه گوشتخوار و علف و گل و در حالی که آنها ممکن است دارای یک انتخاب زیادی از گیاهان شما می توانید لامپ های گل و رشد خود را. آنها کشتی سراسر کشور و سفارش خود را کامل آمده با کاشت و مراقبت و نگهداری دستورالعمل بنابراین شما می دانید دقیقا چه باید بکنید لحظه ای که شما ثبت نام برای آن است.

خرید: مادر سرخس سرخس $28 در طبیعت تپه های مهد کودک

شما می توانید همه چیز را در آمازون از جمله گیاهان زندگی می کنند اما می دانم حمل و نقل تاخیر یک امکان در حال حاضر حتی اگر شما یک آمازون نخست عضو. در هر آمازون خود را راه اندازی فروشگاه باغ در سال 2017, و آن را به شما اجازه می دهد فهرست همه چیز را از کف سالن به مد روز می succulents و ظریف ارکیده. شما می توانید فیلتر بین گیاهان گیاهان باغ و پاسیو گیاهان بسته به آنچه که شما در خلق و خوی برای.

خرید: عظمت نخل 49 دلار در آمازون

گل سفید مزرعه بوده است, خانواده-اجرای مهد کودک پس از سال 1950. این یک نقطه بسیار خوبی برای مرور اگر شما به دنبال برای به روز رسانی حیاط جلویی خود را و یا شستن باغ خود را در رنگ. شما می توانید از طریق لاله ها, لاله, peonies چندساله بوته ها و درختان مو برای پیدا کردن دقیقا آنچه شما نیاز دارید.

خرید: اسطوخودوس روزهآ, $14 در مزرعه گل

Horti طراحی شده است برای ساکنان شهرستان ارسال هاردی سخت به کشتن گیاهان داخل سالن مستقیم به آپارتمان خود را. در ابتدا شما آسان برای حفظ گونه های جانوری و به عنوان ماه عبور شما خواهد شد به روز رسانی به بیشتر گونه های عجیب و غریب به عنوان مهارت های خود را در سطح استروژن شکوفه. و یا شما می توانید انتخاب کردن برای خرید یکی کردن گیاهان به جای استفاده از مدل اشتراک.

گیاهان می رسند در دست-نقاشی گلدان با هنرمندانه طراحی شده مراقبت از کارت های است که کمک خواهد کرد که شما در حفظ و خود گیاه زنده پس از ماه است که از طریق. مشترکین می توانید انتخاب کنید برای دریافت یا گیاهان به صورت ماهانه یا دو ماهانه و وجود ندارد مجبور تعهدات بنابراین شما می توانید لغو و یا جست و خیز یک کیت هر زمان که شما می خواهید.

خرید: جید گیاه از 12 دلار در Horti

این مرکز فروش آنلاین نه تنها سهام زیبا و ابریشم و گل های خشک شده اما آنها نیز به خوبی سرپرستی faux و گیاه زندگی می کنند بخش های به عنوان به خوبی. ما تحت تاثیر نگاه از بتن و سرامیک کشاورزان که برخی از کوچکتر زندگی می کنند سبک کشتی در. و قیمت بسیار رقابتی برای بزرگتر زندگی می کنند گونه که در استاندارد پلاستیک رشد گلدان. توجه داشته باشید که گیاه زنده فروش نهایی.

اتمام دیگر بخش از سایت برای گل ها و تنظیم منابع و یا اگر شما به دنبال برای ارتقاء گلدان و زمینی مجموعه است.

خرید: زنده اسم حیوان دست اموز گوش کاکتوس با بتن گلدان $34 در Afloral

باور کنید یا نه ، Costco.com یک انتخاب مناسب و معقول از زندگی در محیط داخلی و گیاهان از جمله درختان میوه, ارکیده, لامپ, مجموعه, شاداب, تریو, بونسای درختان ، بنابراین شما لازم نیست که به یک سفر به فروشگاه های محلی خود را به افراط سبز خود را شست. در علاوه بر این به ارائه شده در گلدان های پلاستیکی نیز وجود دارد ماتريالى گلخانه و تاج گزینه برای کسانی که مانند گیاهان خود را با ساخته شده است در صفحه نمایش ایده است.

خرید: 5-اینچ, Succulents 30 دلار برای سه در Costco

اگر شما می خواهید برای هدیه یک گیاه به یک دوست و یا یک دوست برای یک مناسبت خاص در حالی که شما قادر به دیدن آنها سعی شهری ناشی. بسیاری از گیاهان و حمل آنها آسان-مراقبت در سمت کوچکتر و کشتی در سرامیک کشاورزان. بنابراین هر کس که شما به یک ارسال خاص برای قدردانی از این حرکت. برو جلو و هدیه سبز — یا سفارش چیزی سرگرم کننده برای خودتان.

خرید: این مونه 90 دلار در شهری ناشی

نام آن را می گوید — Plants.com یک توقف فروشگاه برای همه شما باغبانی داخل سالن نیاز دارد. آن را کاملا به عنوان سرپرستی به عنوان برخی از دیگران در این لیست اما فقط بدان معناست که شما باید برای انجام یک کمی حفاری برای پیدا کردن گیاه برای شما و فضای خود را. برای تلفن های موبایل مانند سرگرم کننده به من! استفاده از ناوبری برای خرید هر چیزی از پایین به, روشن, نور, گیاهان, فهرست گونه اندازه دیدن یک لیست از پیشنهاد گیاهان برای هدیه. حمل و نقل رایگان در دسترس است در تمام سفارشات با مجموع بیش از $75. و در حال حاضر Kitchn خوانندگان به طور انحصاری دریافت اضافی 15 درصد از همه چیزبا کد KITCHNPLANTS15.

خرید: مار گیاه از 55 دلار در Plants.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب