10 تجملات کمی خود را به خرید در حال حاضر که در تابستان به طور رسمی در اینجا

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من در مور

توسط DASTESALAMATT در 2 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من در مورد شما نمی دانم, اما من انجام نداده اند یک بیت از خرید بود که ضروری است در چند ماه گذشته از قرنطینه. اما همانطور که ما به یک فصل جدید هر چند من فکر می کنم آن زمان ما را به چیزی کمی شاد به آشپزخانه ما — چیزی به طلیعه چیزی بودن در تابستان پس از یک به خصوص دشوار است ،

آیا آن را نمی تواند به خوبی به درمان خود را به یک کمی لوکس به نام خود مراقبت ؟ من صحبت کردن در مورد کسانی که کمی می یابد که خوب اند اما ما اغلب نمی کنم برای خرید, برای خودمان. آن زمان. درمان خود و اضافه کردن چیزی روشن به روز خود را. اگر شما یک کمی از پول نقد را کنار بگذارند که شما می توانید بر روی خود را با, در اینجا 10 ایده ها.

من اعتراف می کنم به خرید ارزان ابزار آشپزخانه گاهی اوقات اما بعد از استفاده از متوسط ابزار این چند ماه گذشته من حل و فصل به ارتقاء مبانی — به خصوص من کاردک. من می خواهم یکی از این Kitchn تایید خوردگی زیرا همه آنها یک قطعه (که بدان معنی است که آنها نمی خواهد ضربه محکم و ناگهانی و یا بندر هر چیزی در درزها) و گرما-مقاوم در برابر دماهای بالا (بیشتر سوخته لبه).

خرید: GIR سیلیکون کفگیر $16

2. DII سوئدی, پارچه ،

شانس خود را پارچه ، بدست کاملا تمرین به تازگی. اگر آن زمان به جای برخی از خیس آنهایی که چرا این کار را با برخی هستند که زیبا و شاد مثل این لیمو-festooned سوئدی اعداد (یا هر یک از دیگر طرح های جالب مانند کاکتوس یا سبزیجات)? سه بسته از 16 دلار است.

خرید: DII سوئدی پارچه ، 16 دلار برای سه

3. Jono Pandolfi نمک و فلفل کاسه

همه چیز از این طراحی شده-برای-سرآشپزها خط دستباف سرامیک است که فقط زرق و برق دار. برخی از آن می تواند بسیار گران, اما شما می توانید این مینی کاسه برای $15 و قرار داده و آنها را به کار در اطراف آشپزخانه. آنها را به ظریف نمک دارندگان زیباتر محل برای ذخیره کردن خود را به حلقه هنگامی که شما شستن ظروف و یا چیزی که کامل به رها کردن زیتون چاله در طول apéro ساعت.

خرید: Jono Pandolfi نمک و فلفل کاسه $15 در Jono Pandolfi

حتی اگر شما نه تیم باز کردن قفسه بندی وجود دارد چیزی است که باید گفت برای نمایش چند چیز در یاد کوزه مانند این از Bormioli. و اگر شما در حال یک فن از قفسه های باز به خوبی آن را بسیار رضایت بخش برای دیدن آنها به انتظارنشسته بودند.

خرید: Bormioli کوزه 25 دلار برای دو نفر

قهوه یا چای با چنین آرامش مراسم برای بسیاری از ما. اگر شما بوده ام به نوشیدن از لیوان هر روز صبح شما ممکن است واقعا به یکی از جدید. واقع سرگرم کننده: East Fork سفال محبوب است که توسط Kitchn سردبیران و کارکنان یک بار متوقف شد یک جلسه به طوری که آنها می تواند فروشگاه فروش!

خرید: لیوان $36 در شرق چنگال سفال

6. بوس بلوک ضروری رمز و راز نفت و هیئت مدیره کرم

این دو واقعا لازم است اگر شما بلوک قصاب شمارنده اما این نوع از چیزی که شما همیشه فکر می کنم برای خرید. یک بطری از "رمز و راز نفت" آمد و با من بوس آشپزخانه, و آن را واقعا به طرز مرموزی موثر است. اگر شما رو خشک برش هیئت مدیره پس از این همه nonstop, پخت و پز, این روغن بازیابی خود را افزایش می دهد. این هم یک معجزه کوچک برای کسانی که قاشق چوبی شما استفاده می شود برای سال های سال است که خشک شده است. به بلوک قصاب یا قاشق حتی silkier دنبال درمان نفت با هیئت مدیره کرم — شما می توانید هر دو آنها را برای 20 دلار.

خرید: بوس بلوک ضروری رمز و راز نفت و هیئت مدیره کرم $20

این کتاب آشپزی درست از آب در آمد و آن را در حال حاضر گرفتن بررسی بیحوصلگی حرف زدن. اگر شما بر روی خمیر ترش ارابه موسیقی در قرنطینه این کتاب را مطمئن شوید که شما اقامت پردازنده.

خرید: New World, خمیر ترش, $28

8. 2019 برداشت Avus روغن زیتون

تفاوت در به پایان رساندن یک ظرف را با پایه روغن زیتون و واقعا خوب یکی ضربه-با-درب-off. این یکی شیرینی کمی به آن و ظاهرا جفت خوبی با گوشت قرمز و حبوبات است.

خرید: 2019 برداشت Avus, $27 برای 16.9 اونس در EXAU روغن زیتون

یک گیاه جدید است که من رفتن به زمانی که من به دنبال کمی جشن و یا پاداش. در هر زمان شما می توانید اضافه کردن یک پاپ از رنگ سبز و زندگی را به یک فضای بسیار خوب است و آن را به خصوص بزرگ برای زمانی که شما کسی است که صرف مقدار زیادی از ساعات بیداری خود را در وجود دارد. اگر شما یک گیاه محلی استودیو آن را نیز یک راه خوب برای حمایت از کسب و کار محلی در حال حاضر! اگر نه Kitchn سردبیران این گیاه اشتراک (آن را برای مبتدیان که در رسیدگی به سبز!) از طوفان یا گرداب شدید.

خرید: گیاه اشتراک 35 دلار در هر ماه در آستان

10. آلی بدون بو شلاق Shae کره بدن

اگر شما شسته شکستن رکورد تعداد ظروف در قرنطینه دست های خود را به احتمال زیاد یک نشانه بارز. برخی از آنها را TLC (درست مانند تخته های چوبی) با برخی از فوق العاده-کرم تغذیه کننده پوست دست. این Etsy فروشگاه, مشخصات فنی, اهداف محصولات خود را به صورت مردان, اما این خنثی بوی شلاق دست و بدن با کره می تواند لذت می برد توسط همه!

خرید: آلی بدون بو شلاق Shae بدن کره 12 دلار برای هشت اونس در Etsytinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب