10 Low-Carb ناهار را در تکرار

این که آیا شما به دنبال آن هستید Whole30 یا keto رژیم غذایی و یا به سادگی فقط در تلاش برای خوردن کمتر کربوهیدر

توسط DASTESALAMATT در 22 خرداد 1399

این که آیا شما به دنبال آن هستید Whole30 یا keto رژیم غذایی و یا به سادگی فقط در تلاش برای خوردن کمتر کربوهیدرات برای خود دلایل شخصی شما می دانید ناهار را می توان روی حیله و تزویر. شما تا به حال به قلم مو کنار شما معمول ساندویچ و کمی بیشتر خلاق با سالاد و آنها را به منظور پر کردن.

اگر شما در حال شکار برای الهام بخش ما می خواهیم برای کمک به. در اینجا 10 low-carb, ناهار, ایده های که مناسب این لایحه همه در حالی که کاملا رضایت بخش است. آنها نیز اتفاق می افتد به آسان به جمع آوری و بسیاری از آنها ایده آل برای برنامه ریزی وعده های غذایی است که به معنی شما می توانید اضافه کردن آنها را به شما آخر هفته غذا در دبستان و لذت بردن از آنها را در تمام طول هفته را بدون نیاز به نگرانی در مورد چه چیزی را برای ناهار. بله, شما می خواهید به نگه داشتن این لیست ،

1. توفو و سالاد کلم بروکلی با کره بادام زمینی, سس

2. 20 دقیقه ورق پان مرغ و سبزیجات

راز پخت و پز در کل ورق ظرف مرغ و سبزیجات فقط در 20 دقیقه است که برای خم کردن دمای فر. انجام این کار همچنین مانع گوشت از overcooking و برگ سبزیجات خوب و سوخته.

دریافت دستور العمل: 20 دقیقه ورق پان مرغ و سبزیجات

این بازی سرگرم کننده پیچ و تاب و بایگانی اطلاعات مورد علاقه را می توان با زمین ترکیه گوشت یا مرغ — فقط انتخاب کنید مورد علاقه خود را. اگر شما در حال غذا prepping این نگه داشتن تند مایو در کنار برای جلوگیری از سبزیجات از گرفتن خیس.

دریافت دستور العمل: رول تخم مرغ را در یک کاسه

Whole30 رول تخم مرغ را در یک کاسه

4. مدیترانه ای و گل کلم سالاد کوسکوس

در حالی که این دستور غذا خواستار ساخت گل کلم "کوسکوس" شما همچنین می توانید مبادله در یک کیسه از فروشگاه خرید گل کلم برنج و نجات خود را از بیرون کشیدن پردازنده مواد غذایی.

دریافت دستور العمل: گل کلم مدیترانه ای سالاد کوسکوس

این نور و آسان گیاهی رول می تواند سفارشی با توجه به آنچه شما را در دست داشته. سعی کنید به جای هویج و خیار با کدو سبز یا تربچه یا حتی مبادله حموس با پنیر خامه ای.

دریافت دستور العمل: گیاهی نوری رول

6. چگونه به مطلق ساده ترین ماهی قزل آلا بتس

نگه داشتن یک زن و شوهر از قوطی تن ماهی قزل آلا در اطراف و شما می توانید این سریع بتس در یک لحظه متوجه. آنها یک پروتئین-ناهار بسته بندی شده است که می تواند در خدمت گرم با دمای اتاق و حتی سرد است.

دریافت دستور العمل: چگونه به مطلق ساده ترین ماهی قزل آلا بتس

7. برگ چغندر سوئیس سالاد کلم با خامه سس آووکادو

اگر شما اشتیاق برای خوب BLT ساندویچ, شما نا امید نمی شود با این کم کربوهیدرات جایگزین. این رو همه امضا عناصر کلاسیک به علاوه اذوقه و نوشابه تکه های آووکادو به بوت.

دریافت دستور العمل: BLT پیچد

9. چگونه به یک Frittata

هر چیزی می رود وقتی که می آید به ساخت یک frittata بنابراین قطعا استفاده از آن به عنوان یک فرصت برای تمیز کردن یخچال خود را. مانده بو سبزیجات بیت پنیر و ترکیبی از گیاهان همه بازی منصفانه.

دریافت دستور العمل: چگونه به یک Frittata

10. ایتالیایی, سالاد مرغ

این سالاد مرغ است آنقدر در رفتن — بیکن برشته و بادام و فلفل قرمز بو داده و دیژون سرکه بریزید که شما قطعا نیاز ندارد نان به آن جالب است. خدمت این خود به خود و یا بیش از سبزی.

دریافت دستور غذا: ایتالیایی سالاد مرغtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن