10 را جلوتر پروتئین بسته بندی سالاد

سالاد یکی از محبوب ترین آیتم ها را پیش رو برای ناهار و دلیل خوب: آنها تازه و خوش طعم و آسان است. همه شما باید

توسط DASTESALAMATT در 1 اردیبهشت 1399

سالاد یکی از محبوب ترین آیتم ها را پیش رو برای ناهار و دلیل خوب: آنها تازه و خوش طعم و آسان است. همه شما باید انجام دهید این است که بسته پانسمان در کنار آن اضافه کنید وقتی که شما آماده برای خوردن را با سالاد سریع بازی شیر یا خط و ناهار آماده است. مشکل با اکثر را جلوتر سالاد است که آنها بسیار پر و پس از سه ساعت رول در اطراف شما گرسنه دوباره.

همین دلیل است که ما گرد کرده ام تا 10 از ما مطلق مورد علاقه را جلوتر سالاد که دلچسب و پر کردن. هر یک از این سالاد ساخته شده با مواد تشکیل دهنده است که نمی خواهی به راحتی و شامل یک پروتئین اضافه شده (از لوبیا به مرغ) است که شما را حفظ خواهد کرد انرژی در تمام طول روز. از مدیترانه ای سالاد کوینولا به طراوت ماکارونی سالاد در اینجا 10 را جلوتر سالاد که بسته جدی برخی از پروتئین است.

1. مدیترانه ای سالاد کوینولا

کوینولا غنی از پروتئین و یکی از بهترین چیزهایی که شما می توانید دبستان جلوتر از زمان. شما می توانید همه چیز را با هم (از جمله پانسمان!) و نه در مورد هر چیزی نگران پژمردگی. کوینولا را جذب ومزه پانسمان و هنوز هم کاملا مناقصه تا زمان ناهار رول در اطراف. یک دسته از این سالاد در روز یکشنبه و لذت بردن از آن در تمام طول هفته.

2. Baja میگو سالاد تاکو

از آنجا که پایه سالاد با کلم خرد شده, شما می توانید دبستان آن را جلوتر از زمان و بدون هیچ گونه نگرانی که آن را خیس کنید. آیا صبر کنید برای برش آووکادو تا درست قبل از غذا خوردن.

3. ویتنامی-سبک مرغ و ماکارونی, سالاد

بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ خوابانده شده در یک ومزه ترکیبی از آبلیمو و سس ماهی و سنبل به این سالاد فوق العاده پاپ از پروتئین است که خواهد شد که شما آماده برای مقابله با خود را به انجام لیست. اگر شما اجتناب از گوشت استفاده از توفو یا هر گوشت جایگزین در جای مرغ. اگر شما نیاز به برخی از کمک به چیدن چک کردن دستی ما جایگزین گوشت, راهنمای!

4. لوبیا سیاه و سفید سالاد با ذرت & آووکادو

سیاه پوستان لوبیا ارزان و بسته بندی شده با پروتئین است. یک پانسمان ساده ساخته شده با آهک آب گشنیز و زیره به آن روشن و عطر و طعم اسیدی است که روشن خواهد شد و حتی دنیوی ترین روز.

5. توفو و سالاد کلم بروکلی با کره بادام زمینی, سس

کلم بروکلی, سالاد کلم مخلوط را می توان در بخش تولید بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی در نزدیکی سالاد کیت. این به طور معمول ساخته شده با ساقه کلم بروکلی همراه با خرد کلم و چیز کامل برای وعده غذایی prepping. آن را فوق العاده دلچسب بنابراین آن را نمی خواهد پژمردگی اگر لباس پوشیدن در پیشبرد. این دستور جفت آن را با خامه سس بادام که شیرین و خوش طعم.

6. نخود سالاد والدورف

انگور شیرین ترد کرفس و ترد گردو را برای نهایی دلچسب سالاد. زیرا با استفاده از مناقصه اسفناج به عنوان پایه نگه دارید سالاد جداگانه به طوری سبزی نمی خواهی.

7. اهل توسکانی سالاد تورتلینی با اسفناج و خورشید گوجه فرنگی خشک شده

استفاده از برند مورد علاقه شما از فروشگاه خریداری تورتلینی را به این سالاد پاستا است. در حالی که هر تورتلینی به خوبی کار می کنند توصیه می کنیم با استفاده از منجمد تنوع به جای قفسه-ثبات انواع.

8. معامله گر جو مدیترانه فلافل سالاد

معامله گر جو دوستداران این سالاد است برای شما! در آن طول می کشد تنها سه میانبر مواد تشکیل دهنده با هم می آید در 30 دقیقه و می تواند prepped جلوتر از زمان. فلافل در بالا (همراه با پنیر فتا و نخود) باعث می شود این سالاد یک پروتئین بسته بندی غذا که حفظ خواهد کرد شما را کامل تا شام.

9. مرغ و Soba سالاد ماکارونی با کاری قرمز-سس بادام

Soba نوع گندم ماکارونی که سرشار از فیبر و فوق العاده پر کردن. شما می توانید آنها را در بخش بین المللی از بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی و یا در نزدیکی ماکارونی. این سالاد جفت آنها را با مرغ خرد شده, اصلاح کرده, هویج و خرد دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ برای نهایی پروتئین بسته بندی سالاد که مناسب برای افرادی که نمی مانند کاهو.

10. به سبک مدیترانه ای خرد شده سالاد را با پونه و سرکه بریزید

این واقعیت است که این سالاد ساخته شده است بدون هیچ ظریف و سبزی های برگ دار به معنی شما می توانید آن آمادگی راه جلوتر از زمان و لازم نیست به نگرانی در مورد آن پژمردگی. آن را پر ومزه و روشن است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب