10-فر تمیز کردن هک شما می خواهید شما می دانستید زودتر

تمیز کردن اجاق گاز است که کارهای عادی و روزمره — به خصوص اگر شما شده است قرار دادن آن را خاموش در حالی که برای

توسط DASTESALAMATT در 14 اردیبهشت 1399

تمیز کردن اجاق گاز است که کارهای عادی و روزمره — به خصوص اگر شما شده است قرار دادن آن را خاموش در حالی که برای. (من باید اجتناب شود این کار تا زمانی که انشعابات تعویق نمی توان نادیده گرفت. تا زمانی که من فر سیگار میکشد. اوه!) شما می توانید بر روی دست و زانو و جلوگیری از تقویم خود را برای بقیه روز و یا شما می توانید خودتان را با برخی از این فر-تمیز کردن هک که همه چیز را بسیار ساده تر.

در اینجا 10 تعجب آور فر-تمیز کردن ترفندهای شما برای شما آرزو می دانستم که از راه زودتر.

به جای تلاش برای ضربه تند وشدید زدن خود گردوغبار اطراف برجستگی ها و نوبت خود دستگیره حذف آنها را به طور کامل و خیس کردن آنها را در یک ظرف گرم صابون و محلول در آب. گریس حل خواهد شد با مالش و تنها با گذشت کمی از زمان. خیس کردن آنها را برای یک ساعت یا بیشتر به آنها را بشویید و اجازه دهید آنها را خشک.

2. استفاده از تیغ بر روی شیشه stovetops.

اگر فکر تراشیدن تیغ روی شیشه به ارمغان می آورد تا ناخن بر روی تخته سیاه, خاطرات من آن را دریافت کنید. اما هیچ کدام از آن پس نترس. تیغه تیغ صورت تراشی ساده قیمه امیخته با کشمش باعث می شود از کسانی که خیره سوخته-مواد غذایی علائم در شیشه ای خود را stovetop و حذف بی پایان شستشو.

3. به فر قفسه حمام.

شستشو در هر اینچ سیم پله در یک دندانه دار کردن فر روی حیله و تزویر است. اما شما فقط می توانید آنها را خیس خوردن در وان حمام و نشستن پشت در حالی که بسیاری از کار سخت را برای شما انجام می شود. فقط مطمئن شوید که به خط وان حمام خود را با حوله به طوری که قفسه نیست ابتدا آن را.

دوباره به جای شستشو و یا تلاش برای پاک کردن اشکال پیچیده اجازه دهید آب و زمان انجام بلند کردن اجسام سنگین. توری های آغشته به آب جوش و مایع ظرفشویی می آیند تقریبا به طور کامل پاک کردن و یک بیت از شستشو با Bon Ami یا دیگری غیر ساینده شستشو پودر پس از اتمام کار است.

5. استفاده از جارو برقی برای مقابله با خرده.

به جای زور زدن برای رسیدن به تمام راه را در وجود استفاده از خلاء خود را شلنگ دلبستگی به هر خرده قبل از انجام هر گونه تمیز کردن و مرطوب.

اگر شما می خواهم به جای نمی بالاتنه از جارو برقی با استفاده از یک قلم مو کوچک است به اندازه کافی برای رسیدن به بی دست و پا در گوشه و کنار. استفاده از آن را مانند یک جارو برای رفت و برگشت از هر گونه خرده.

7. خود را فر تمیز کردن خود را.

بدون استفاده از خود-تمیز کردن را فشار دهید. من صحبت کردن در مورد مهار قدرت از جوش شیرین و اجازه دادن به انجام کار کثیف برای شما. اضافه کردن آب به جوش شیرین به خمیر درخواست آن را به دیوار خود را فر و اجازه دهید مخلوط نشستن یک شبه.

8. استفاده از سحر و جادو پاک کن برای تمیز کردن درب فر.

فقط باید چند دقیقه به صرف تمیز کردن چیزی در آشپزخانه شما? استفاده از کسانی که ارزش ثانیه برای تمیز کردن اجاق گاز خود را درب با یک پاک کن سحر و جادو. که به طور جدی همه آن طول می کشد. ما به عنوان خوانده شده بررسی کامل در اینجا.

9. و یا یک قرص ماشین ظرفشویی.

گذشته از Magic Eraser ما نیز تا به حال موفقیت های بزرگ تمیز کردن فر درب با یک ماشین ظرفشویی قرص. آن را کمی کثیف بود اما با کمال تعجب سرگرم کننده است.

10. هک قدرت خود را دارا است.

خود را تمرین قدرت خود را از گاراژ! درست است — با اضافه کردن برخی از تمیز کردن فایل های پیوست به خود را تمرین این کار از شستشو داخل فر خود را بسیار ساده تر می شود. و شروع به احساس می کنم مثل یک بازی!

آیا شما هر گونه دیگر فر-تمیز کردن هک اضافه کردن به این لیست ؟ ترک آنها را در نظرات زیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن