10 سریع و آسان دستور العمل های است که با شروع سوسیس زمین

اگر شما بودند به نگاه اجمالی به فریزر من در هر لحظه من به شما تضمین می کنید برای پیدا کردن یک پوند یا دو نپخته

توسط DASTESALAMATT در 1 تیر 1399

اگر شما بودند به نگاه اجمالی به فریزر من در هر لحظه من به شما تضمین می کنید برای پیدا کردن یک پوند یا دو نپخته سوسیس داخل. داغ ایتالیایی ترجیح من است — یا سوسیس زمین فروخته شده به صورت فله و یا به عنوان لینک — اما واقعا مهم نیست که انواع سوسیس درست است شام معجزه است. آن را پس از بسته بندی با چاشنی است که شما به سختی نیاز به انجام این کار بسیار به نوبه خود آن را به یک وعده غذایی.

اضافه کردن هم پاشیده browned سوسیس به همه چیز از یک قابلمه برنج به ظرف ورق از سبزیجات و شما فورا کردم دلچسب و رضایت بخش شام در دست شما است. مهم نیست که اگر آن گوشت بوقلمون یا مرغ سوسیس — تمام آن را نگه می دارد برابر بالقوه است. این 10 العمل نشان دهد چقدر متنوع و مناسب (نه به ذکر است, خشنود) سوسیس واقعا است.

1. سیب زمینی سرخ شده و سوسیس کتری

این ساده کتری واقعا می تواند شام و نهار یا صبحانه است. احساس رایگان برای مخلوط کردن اجزای بیش از حد: سعی کنید مبادله در سیب زمینی شیرین و یا یکی دیگر از رنگ فلفل. شما همچنین نمی توانید به اشتباه با شکوه نفر با یک تخم مرغ سرخ شده.

دریافت دستور غذا: سیب زمینی سرخ شده و سوسیس کتری

2. Orecchiette با کاراملی رازیانه و تند سوسیس

3. آسان بینهایت-رضایت سوسیس کوفته سوپ

هیچ چیز در برابر, در خانه, شامی کباب, اما این میانبر سریع به آنها می دهد برخی از رقابت سختی. در اینجا نپخته سوسیس زمین نورد به نیش می زنند به اندازه توپ و سرخ شده در ماهی تابه برای تنبل رویکرد است.

دریافت دستور العمل: آسان بینهایت-رضایت سوسیس کوفته سوپ

4. 5-مواد تشکیل دهنده سوسیس-پیاز شکم پر

پر پیاز نیمه با ترکیبی از زمین سوسیس و قارچ و گیاهان باعث می شود برای یک شام رضایت بخش است که به طور طبیعی فاقد گلوتن و کربوهیدرات کم است.

دریافت دستور العمل: 5-مواد تشکیل دهنده سوسیس-پیاز شکم پر

5. سیب زمینی شیرین مخلوط با سوسیس و تخم مرغ

بهترین راه برای لذت بردن از این سوسیس و سیب زمینی شیرین هش: آوردن کل ورق پان به مرکز میز و اجازه دهید هر کس خود را در خدمت.

دریافت دستور غذا: سیب زمینی شیرین مخلوط با سوسیس و تخم مرغ

6. سوسیس و گوجه فرنگی Risotto

شما هشدار داده شده است: این آرامش ریزوتو اضافی moreish. پس از آن عملا انتظار می رود که شما بروید در ثانیه است.

دریافت دستور العمل: سوسیس و گوجه فرنگی Risotto

7. ورق پان Gnocchi با سوسیس و فلفل

گرفتن فقط سه مواد تشکیل دهنده (زمینی سوسیس, فلفل و سیب زمینی gnocchi) بازی شیر یا خط آنها را با هم در یک ماهی تابه ورق و در کمتر از 30 دقیقه شما رو خالص شام سحر و جادو در دست شما است.

دریافت دستور العمل: ورق پان Gnocchi با سوسیس و فلفل

8. سوسیس و بادمجان Frittata

اگر شما نگران هستید یک frittata نیست دلچسب به اندازه کافی برای صرف شام شما ساخته نشده و این یکی نشده است. آن چنان مربا بسته بندی شده با سوسیس, بادمجان, پنیر بز و گیاهان است که شما قطعا نمی خواهد گرسنه.

دریافت دستور العمل: سوسیس و بادمجان Frittata

9. گل کلم و مرغ, سوسیس, غذای مرکب از گوشت وارد

در حالی که این سبزی بسته بندی شده غذای مرکب از گوشت وارد خواستار نپخته سوسیس مرغ در صورت تمایل به استفاده از گوشت خوک و یا گوشت بوقلمون سوسیس اگر این است که آنچه شما را در دست داشته و یا از آن چیزی است که شما ترجیح می دهید.

دریافت دستور العمل: گل کلم و مرغ, سوسیس, غذای مرکب از گوشت وارد

10. سوسیس Ragù بیش از خامه سوپ زرت

اگر شما هم به خامه سوپ زرت در این دستور العمل آن را به خوبی به ارزش آن است. با این حال, اگر شما می خواهم به جای سرعت را به سادگی شیر یا خط ragù مورد علاقه خود را با ماکارونی.

دریافت دستور العمل: سوسیس Ragù بیش از خامه سوپ زرتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im