10 چیز شگفت آور شما می توانید با آرد ذرت

در این لحظه در زمان شاید بیش از هر زمان دیگر در طول عمر ما, ما در حال جستجو برای راه های جایگزین برای انجام کا

توسط DASTESALAMATT در 27 اردیبهشت 1399

در این لحظه در زمان شاید بیش از هر زمان دیگر در طول عمر ما, ما در حال جستجو برای راه های جایگزین برای انجام کارها. جمع آوری ترفندها برای استفاده از آنچه ما در دست داریم جدید, مفید, راه های توانمند ما در همه زمان ها و به خصوص در حال حاضر که محصول کمبود و نیاز به محدود کردن خرید ما سفرهای روزانه واقعیت.

امروز قسط از چیزهایی که شما می توانید با آنچه شما در حال حاضر در صفحه اصلی ما در حال حاضر شما را با 10 چیز شگفت آور شما می توانید با فروتن و "معمولا وجود دارد اما نه بیش از حد اغلب استفاده می شود" شربت خانه اصلی: آرد ذرت.

1. را درهم تخم مرغ اضافی خامه.

2. تسکین نیش حشرات و گزش.

این ایده از خوردن وعده های غذایی در خارج (حتی اگر آن را فقط در ایوان یا حیاط خلوت پیک نیک) است و ما بسیار هیجان زده است. ما کمتر هیجان زده در مورد سوزش و گزش حشرات ، اگر شما به خودتان پیدا کنید در پایان دریافت از اشکال نیش رب ضخیم از آرد ذرت و آب و اعمال آن را به نیش می زنند.

لکه های نفت هستند و برخی از بدترین و اگر شما نمی توانید این روغن را قبل از شستن و خشک کردن آنها را تبدیل به تقریبا غیر ممکن است برای خلاص شدن از بعد. اگر شما نفت براشهای در لباس خود نم نم برخی از آرد ذرت بیش از نفت به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید. این آسانسور نفت از الیاف پیراهن.

قدیمی بادبادک با یک درهم رشته ؟ بند کفش شما نمی توانید به نظر می رسد به بازگشت? ترشح برخی از آرد ذرت در متخلف طناب به منظور کاهش اصطکاک و آن را آسان تر برای باز کردن.

5. بازخوانی grubby حیوانات است.

تدی به دنبال کمی بدتر برای پوشیدن ؟ قرار داده و او را در یک کیسه زیپ بالا با برخی از آرد ذرت و لرزش او را در اطراف. ترک او را در کیسه های یک شبه. لرزش او را پاک و استفاده از یک نازل دلبستگی به خلاء او را.

6. آدرس کپک زده بو در کتاب.

کتاب هایی که بوی کپک زدگی می شود دوباره زنده با نم نم از آرد ذرت.

اگر شما تا کنون از جیبش نقره تنها برای پیدا کردن که در آن شاهد روزهای بهتری آرد ذرت را به نجات آمده است ، خمیر از آرد ذرت و آب آن را بیش از نقره و اجازه دهید آن را خشک. پاک کردن آن را با یک حوله مرطوب و چرم گاومیش سپس قطعات را با یک حوله خشک.

8. حذف علامت تاول از لباس.

اگر شما اتو کمی بیش از حد طولانی و سوخته خود را پارچه امید از دست داده است. سعی کنید از خیس کردن لکه را با آب سرد و آبپاش با آرد ذرت. هنگامی که آن را خشک و با قلم مو آن را خاموش.

9. را استثنایی شیشه پاک کن.

از شامپو ؟ احساس نمی مانند شستن موهای خود را? یک نم نم از آرد ذرت را جذب چربی و کمک خواهد کرد که شما دنبال ارائه یک زوم تماس بگیرید.

کردم هر گونه سرگرم کننده برای استفاده از آرد ذرت برای اضافه کردن به این لیست ؟ ترک آنها را در نظرات زیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب