10 چیزهایی که برای خرید در فروشگاه مواد غذایی این هفته که نیست گوشت (و چه چیزی را با آنها)

به همه یکسان وجود دارد بالقوه کمبود گوشت بر ما با توجه به زنجیره تامین اختلالات ناشی از COVID-19 بیماری همه گی

توسط DASTESALAMATT در 31 اردیبهشت 1399

به همه یکسان وجود دارد بالقوه کمبود گوشت بر ما با توجه به زنجیره تامین اختلالات ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر. و در حالی که مورد علاقه خود را کاهش احتمالا نمی خواهد ناپدید می شوند در مجموع فروشگاه های مواد غذایی مانند Costco در حال محدود کردن گوشت تازه در حال حاضر. همه از این است که می گویند که شما نیاز به رفتن کامل گیاهی, اما در حال حاضر زمان مناسبی برای آشنایی با برخی از گوشت جایگزین است که برای جلب رضایت وعده های غذایی.

بسیاری از ما تبدیل شده به پخت و پز به عنوان یک حواس پرتی از همه چیز می گذرد پس چرا خود را گسترش آشپزخانه آزمایش فراتر از خمیر ترش و نان موز? چرا دیدن آنچه که شما می توانید با یک بلوک از tempeh یا فروتن می توانید از نخود? اگر شما مطمئن نیستید که در آن برای شروع در اینجا 10 بدون گوشت مواد تشکیل دهنده است که برای جلب رضایت غذاهای اصلی و دقیقا چگونه به استفاده از آنها.

این که آیا شما با استفاده از آنها به صورت سوپ یا tacos دلچسب عدس سریع-پخت و پز گوشت جایگزین است که در تقریبا هر عطر و طعم را به آنها اضافه کنید. خشک عدس ارزان و آسان به فروشگاه در شربت خانه و آنها را طبخ در stovetop فقط در 30 دقیقه. اگر شما نیاز اضافی-گزینه سریع, شما همچنین می توانید آنها را خرید کنسرو شده.

آن را نمی خواهد یک لیست از جایگزین گوشت بدون, توفو, OG سویا بر اساس پروتئین است که محبوب در غذاهای سراسر جهان است. وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از توفو بنابراین مطمئن شوید که شما در حال خرید یک حق برای خود دستور — ابریشمی توفو خوب است برای ترکیب و ضخامت در حالی که فوق العاده شرکت توفو همان چیزی است که شما می خواهید اگر شما امیدوار به استفاده از آن به عنوان یک گوشت ایستاده است.

اگر بافت توفو نیست درخواست تجدید نظر به شما سعی کنید tempeh به جای. مانند توفو آن را ساخته شده از دانه های سویا. بر خلاف توفو های سویا تخمیر و سپس تحت فشار به یک شرکت بلوک است که یک دانه و بافت و یک کمی بد بو, طعم بی نظیری. شما می توانید برش tempeh به نوار و پخت آن را با مقدار زیادی از ادویه و یا اضافه کردن آن را به هم بزنید سیب زمینی سرخ کرده در جای گوشت.

وقتی که می آید به بودجه دوستانه پخت و پز بدون گوشت, نخود نوع بدون ذهن و بسیار خوشحال. این نشاسته حبوبات را می توان به سوپ اضافه, پخته به یک ترد ساندویچ یا سالاد دائم الخمر و یا مخلوط به حموس. نخود مناسب برای در خانه ناهار که شما می خواهید به پرتاب با هم به سرعت اما دست کم نگیرید پتانسیل خود را در پیچیده تر شب وعده های غذایی.

پس از آغاز فاقد گلوتن شوق seitan کنار جاده افتاده است به عنوان یک جریان اصلی پروتئین گیاهی (به دلیل آن را به معنای واقعی کلمه ساخته شده از گلوتن). بدیهی است که seitan بدون رفتن برای هر کسی که مبتلا به بیماری سلیاک یا حساسیت به گلوتن, اما آن را بزرگ بالا و پروتئین گوشت مبادله. شما می توانید آن را در خانه با یک کیسه حیاتی گلوتن گندم و یا آن را انتخاب کنید تا در یخچال بخش در اکثر فروشگاه های مواد غذایی. این chewier و متراکم تر از توفو و در حالی که آن را کمپرس آب هر چه سس و یا ادویه جات ترشی جات شما آن را طبخ با آن نیز بسیاری از مرزه طعم در حق خود است.

شما در حال حاضر ممکن است اضافه کردن لوبیا سیاه و سفید به خود enchiladas و خود را تاکو سالاد, پس چرا که نه فقط آنها را به اصلی رویداد ؟ لوبیا را همه کاره هستند و شما می توانید آنها را خشک و آنها را خودتان طبخ یا فقط انبار کردن در کنسرو نسخه. مثل همه لوبیا آنها در سالم فیبر و رضایت بخش پروتئین بنابراین آنها برای اقامت در خانه وعده های غذایی که به شما انرژی بدون وزن شما پایین است.

بله قارچ سبزیجات. و بدون آنها نمی حاوی مقدار پروتئین است. اما هنگامی که به درستی پخته شده و قارچ را در یک بافت و اومامی مانند عطر و طعم است که می تواند برآورده حتی سخت ترین-هسته گوشتخواران. سعی کنید با استفاده از قارچ بزرگ مانند portobellos به همبرگر یا ساندویچ و خرد شده-تا کوچکتر قارچ (دکمه cremini یا قارچ) به تقریبی گوشت چرخ کرده در سوپ و سس. و اگر شما مایل به ریخت و پاش زیادی قارچ مانند صدف و یا مرغ از جنگل می تواند خوشمزه غذاهای اصلی در حق خود.

مطمئن مستقیم, گردو, در حال گریه به دور از سینه مرغ یا پخته تکه ای از گوشت گاو. اما در واقع خیس و گردو خرد شده یک بازی سرگرم کننده زمین جایگزین گوشت در برخی از دستور العمل های. آنها همچنین سرشار از چربی های سالم اشباع نشده و بسته کمی از پروتئین به طوری که آنها را راضی نگه دارید. اگر شما در حال برنامه ریزی در پخت و پز دستور غذا با گردو, مطمئن شوید که برای همیشه خرید, unsalted نوع و سعی کنید به آنها را خام اگر شما می توانید.

آنچه در آن فاقد پروتئین خرد عصرانه باعث می شود تا برای فقط در چگونه متقاعد کننده آن شبیه گوشت کشیده. آن را بسیار کم کالری و پس از آن کار می کند بهترین در ظروف که دیگر دلچسب قطعات مانند ساندویچ به یک گندم رول با آووکادو یا انباشت اشیاء بدست آمده در بالای یک دانه کاسه. شما می توانید خرید خرما از پیش طعم دار و یا کنسرو شده در آب نمک در بسیاری از سوپر مارکت ها.

10. فراتر از گوشت و یا غیر ممکن است غذاهای زمین "گوشت گاو"

به عنوان افسانه به همه مواد بالا هستند جایگزین مناسب برای گوشت است. اگر شما ولع مصرف یک همبرگر یا یک بلونز و یک کلاهک قارچ یا سس عدس فقط احساس نمی کند معتبر شما می توانید انتخاب کنید تا یک بسته از فراتر از گوشت و یا غیر ممکن است غذاهای زمین "گوشت گاو." هر دو ماهرانه طراحی شده با یک لیست طولانی از مواد گیاهی به طعم و مزه در مورد به همان اندازه مانند گوشت به عنوان هر غیر گوشت عنصر همیشه می تواند. من خال خال یک یا هر دو در محلی کارولینای شمالی فروشگاه های مواد غذایی به تازگی بنابراین من حدس می زنم بسیاری از شما می توانید آنها را بیش از حد. و در نظر چگونه به طبخ آنها ؟ درمان آنها دقیقا به شما به عنوان گوشت چرخ کرده!

مورد علاقه خود را چه گوشت جایگزین ؟ چگونه شما طبخ با آن زمانی که شما ولع مصرف گوشت ؟ اجازه دهید ما را در نظرات!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن