13 آسان غذاهای جانبی برای آینده خود تاکو شب

Tacos تقریبا همیشه بخشی از برنامه غذایی هفتگی ما. پر کردن آنها بدون مشکل — سبزیجات تفت داده شده carnitas ماهی

توسط DASTESALAMATT در 27 فروردین 1399

Tacos تقریبا همیشه بخشی از برنامه غذایی هفتگی ما. پر کردن آنها بدون مشکل — سبزیجات تفت داده شده carnitas ماهی تقریبا هر چیزی می رود داخل یک نان ذرت مکزیکی! اما پس از آن من احساس متوقف کرد در مورد آنچه که به خدمت در کنار ما tacos. این آسان سمت غذاهای مناسب برای خواب شب و یا به خدمت در کنار دیگر کرایه مکزیکی در جدول خود را.

سالاد کلم از هر نوع کار به خصوص به خوبی به عنوان یک ظرف سمت و دلیل آن نیز می تواند بالا انباشت اشیاء بدست آمده در tacos خود را. این یکی با ظرافت چاشنی و فقط کمی خامه بدون گسسته.

به پایان رسید با گوجه فرنگی تازه و adriano این آرام پز لوبیا را دلچسب طرف و می تواند به عنوان یک وعده غذایی خود را.

بله سالسا کاملا واجد شرایط به عنوان یک ظرف سمت! شما می توانید آن را در خدمت به عنوان یک مستقل سالاد و یا پرتاب آن را با سبزی ترد برای خدمت در کنار برنج و لوبیا و یا quesadillas.

یکی از مورد علاقه من ناهار سالاد نیز کار می کند واقعا به خوبی به عنوان یک ظرف سمت برای fajitas tacos یا enchiladas و باقی مانده غذا خوردن بقیه هفته آسان تر بیش از حد. اگر شما برنامه را اضافی از این سالاد کوینولا برای ناهار ترک آووکادو تا زمانی که درست قبل از غذا خوردن.

Elote — ذرت کبابی با لیمو ترش-y کرما و adriano — بسیار واضح انتخاب برای یک مکزیکی ظرف سمت راست ؟ آیا خواب در این کلاسیک.

اگر شما به دنبال برای حفظ تاکو شب کمی کم کربوهیدرات این گل کلم را روی برنج مکزیکی تنها چیزی! آن را تا به همه کسانی که معشوق Tex-Mex, طعم, با همه پایه گیاهی.

این است که به خوبی دوست داشت برای یک دلیل — معطر, معطر برنج واقعا دور از تاکو (یا enchilada) شب بدون تلاش اضافی.

این charro لوبیا باید بیکن تن از سبزیجات و شکوه آبگوشت, شما واقعا می خواهید برای رفتن به یک چیپس از طریق.

اگر شما می خواهید elote کردن بلال, esquites است برای شما! بهترین قسمت این است شما می توانید این سالاد را با استفاده از ذرت منجمد زمانی که شما نمی توانید تازه است.

این دلمه فلفل با استفاده از مقدار زیادی از کلید های میانبر ساخت آنها را یک انتخاب عالی برای شب هنگامی که شما نیاز به یک مکزیکی طرف ظرف را با حداقل تلاش.

بله یکی دیگر از سالسا است که می تواند به عنوان یک سالاد یا کنار ظرف — و اجازه دهید صادقانه می تواند کاملا پر تاکو بیش از حد.

Chipotle امضا برنج پر است از آهک و گشنیز و پخته شده با برگ بو به مقدار زیادی از عطر و طعم از یک گلدان ساده از برنج سفید.

این یکی از خانواده ما در تابستان مورد علاقه دو طرف است که می تواند در خدمت گرم یا سرد با پنیر فتا (ع) نوشته شده و یا تازه adriano.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن