13 جدید معامله گر جو مواردی که فقط آمار فروشگاه

اشکالی ندارد تیم, در اینجا وضعیت: معامله گر جو منتشر کرده است یک کشت تمام محصولات جدید بیش از دو ماه گذشته و م

توسط DASTESALAMATT در 9 مرداد 1399

اشکالی ندارد تیم, در اینجا وضعیت: معامله گر جو منتشر کرده است یک کشت تمام محصولات جدید بیش از دو ماه گذشته و ما باید به کار با هم برای کشف کردن اگر آنها شایسته ما لایزال عشق و محبت است. ما خال خال همه این موارد جدید در @TraderJoesList محبوب فن حساب و اضافه شده اند آنها را به ما فرضی لیست خرید را انتخاب کنید تا هنگامی که ما قادر به رزومه ما به طور منظم معامله گر جو بازديد دوباره. در ضمن ما در حال استفاده از این مواد غذایی جدید تحویل سرویس به ما کمک کنید ما TJ را رفع...

در اینجا 13 جدید مواد غذایی برای ضربه زدن معامله گر جو قفسه. شما تلاش کرده اند که هر یک از آنها ؟ لطفا در وزن خود را با انتقادات و پیشنهادات صادقانه در نظرات زیر!

1. آلی حیوانی و روغن اسپری

اضافه کردن یک جدید روغن پخت و پز را به کارنامه خود را با این, ارگانیک, روغن حیوانی و روغن اسپری. نه تنها این اسپری بطری یک کل خیلی آسان تر برای کنترل به طور تصادفی از ریختن بیش از حد مایع از یک بطری اما رنگ زرد را نیز روشن کردن شربت خانه خود را قفسه.

چیزی به ما می گوید که بسیاری از مردم در حال رفتن به اضافه کردن این فقط اضافه کردن آب ظروف کلوچه به صبح روال. عقاب چشم طرفداران قرار داده شده اند خود حدس بزند که این فاقد گلوتن پروتئین کلوچه (که در میپل و طعم شکلات تیره) می آمدند برای نسخه های مشابه از Kodiak کیک.

3. تند بادام زمینی کره پانسمان

نگه داشتن چشم خود را پوست کنده برای این تند کره بادام زمینی سس سالاد ساخته شده با بادام زمینی و کره و آبلیمو و زنجبیل و گشنیز و قرمز چیلس. ما بیشتر کنجکاو در مورد که یکی از آنها سالاد کیت بهتر خواهد بود با.

4. نعناع و درخت چای شامپو نوار

اگر شما علاقه مند در کاهش بی فایده بسته بندی شامپو نوار ممکن است مناسب برای شما حرکت می کند. به جای یک بطری این نعناع و درخت چای-روغن حاوی شامپو می آید در نوار فرم مانند مدرسه صابون.

5. همه چیز اما گلوتن کراکر

در نظر گرفتن یک نشانه از این نامگذاری خود را همیشه محبوب همه چیز اما بیگل چاشنی معامله گر جو با افتخار معرفی همه چیز اما گلوتن کراکر. ظاهرا این خود نروژی Crispbreads در ترقه فرم.

6. مصرف غیر لبنی آشامیدنی کنف

آیا ما فکر می کنیم یعنی در مورد نیاز یکی دیگر از شیر جایگزین لبنیات راهرو یا نه این غیر لبنی کنف آشامیدنی piqued علاقه ما. زمان به لرزش تا ما مخلوط ،

7. درخشان چای سیاه با هلو

طرفداران TJ میوه آب میوه حاوی seltzers احتمالا هم دوست دارم این درخشان چای سیاه و سفید با رایحه هلو. این می تواند طراوت بعد از ظهر pick-me-up ما تمام شده است به دنبال!

8. گردو و گوشت با پنیر پارمسان

معامله گر جو است که قطعا فاقد خود را آماده نرخهای پایین و سس واحد, اما این جدید گردو گوشت با پنیر پارمسان بیش از علاوه بر خوش آمدید. توجه داشته باشید: اگر چه آن را به نام "پستو" این دیوانه سس را شامل نمی شود هر گونه ریحان!

9. تخم شیلی پنیر چدار چاشنی ذرت بو داده

آن را رسما تخم سبز شیلی فصل که به معنی TJ را منتشر کرده است با نسخه محدود تخم شیلی پنیر چدار پاپ کورن. شانس هستند که این را به فروش به سرعت!

ما تلاش کرده اند این مزه بو سس فلفل قرمز, اما ما در حال حاضر تصور همه برای استفاده از آن است. Crudités, پاستا نان, چیپس — امکانات بی پایان هستند.

11. خامه ای گل کلم هالاپینیو شیب

آیا شما نگاه کنید که ؟ یکی دیگر از شیب! این کرم معجون (که بسیار نمی گیاهی یا لبنی-رایگان FYI) روشن می سازد که گل کلم روند در اینجا به ماندن است.

12. بادام و فندق و سرد دم کردن اسپرسو

معامله گر جو می خواهد به صبح خود را تعمیر کافئین به عنوان آسان و به عنوان مبتکر به عنوان امکان پذیر است — و این چیزی است که ما در حال حاضر که صبح قهوه اجرا هستند و چند دور بین. از دم سرد مخلوط با بادام و فندق نوشیدنی برای کرمی و یکدست (ما را بشنود).

13. دریای شور زین چیپس سیب زمینی

شما تلاش کرده اند که هر یک از این مواد غذایی هنوز ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن