15-دسته ای Slow Cooker Recipes با باقی

آرام پز محبوب به دلایل بسیاری از جمله این واقعیت است که آن را به طور طبیعی آشنایی خود را به پخت و پز بزرگ-دسته

توسط DASTESALAMATT در 30 فروردین 1399

آرام پز محبوب به دلایل بسیاری از جمله این واقعیت است که آن را به طور طبیعی آشنایی خود را به پخت و پز بزرگ-دسته ای شام. یعنی ممکن است تغذیه جمعیت با سهولت و یا آن نیز می تواند ساخته شده است در باقی مانده. با کمی به هیچ تلاش اضافی در بخشی خود را بزرگ-دسته ای آرام پز شام پاداش شما را با وعده های غذایی شما می توانید کشش مانده به ناهار یا آینده شام.

از پر مرغ شام به سوپ و خورش و بیشتر این 15 slow cooker recipes رفتن به پاداش شما را با مقدار زیادی از باقی مانده.

آرام پز مرغ شام

من یاد گرفتم که درس مهمی که ما در حال توسعه آرام پز کباب مرغ دستور: چرا طبخ فقط یک کیلو مرغ زمانی که شما می توانید طبخ چند پوند با کمی تلاش اضافی? من می خواهم به دنبال دستور العمل های مرغ را ترک خواهد کرد که من با کافی باقی مانده برای ناهار و شام و همچنین به عنوان کسانی که در حال آسان به مقیاس.

آرام پز طبیعی است شریک برای کاهش سختی از گوشت مانند شانه خوک کباب گوشت گاو و گوشت سینه. اما آنچه که من نیز دوست دارم در مورد ساخت این گوشت در پخت و پز آهسته است که با اندازه بزرگ خود را همراه با وعده از وعده های غذایی متعدد. استفاده از باقی مانده حق دور و یا ذخیره کردن آنها را در فریزر برای شلوغ هفته.

به من آرام پز سوپ مترادف است با دسته ای پخت و پز. من تعداد این دستور (که اکثر طبخ در تمام طول روز) برای پر کردن فریزر من با ناهار برای هفته پیش رو.

آرام پز گیاهی مورد علاقه

خورش و ادویه کاری ساخته شده با لوبیا, عدس و محکم سبزیجات هستند برخی از بهترین تراکم برای بزرگ-دسته ای آرام پز وعده های غذایی. بر خلاف بیشتر ظریف, سبزیجات, این مواد نگه دارید تا به خوبی به عنوان باقی مانده در یخچال و فریزر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب