15 آخرین دقیقه (اما متفکر!) هدیه روز پدر است که شما هنوز هم می رسند در زمان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.یادآوری د

توسط DASTESALAMATT در 22 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یادآوری دوستانه: روز پدر است که کمتر از دو هفته دور در 21 ژوئن! اما اگر شما توجه کرده است (طبعا) کشیده شده است در جهات مختلف در طول این چند هفته گذشته اخم نکنید — وجود دارد هنوز هم زمان برای پدر و چیزی که او را دوست دارم و نمی خواهد نیاز به هفته تحویل داده می شود! از متفکر اشتراک جعبه که شما لذت درونی خود استاد آشپز جهان-کلاس مجازی تجارب و گزینه های سرگرمی برای خوشمزه نوشیدنی ها به جرقه تا خود را در زندگی روزمره بررسی تراکم بالا ما را برای آخرین لحظه هدیه پدر از همه راه راه را از لذت بردن و قدردانی میکنیم. و بهترین از همه آنها تضمین شده برای رسیدن به زمان!

3. BLK & پررنگ قهوه

شناخته شده برای تخصص خود میکرو-حبوبات بو داده BLK & جسورانه ارائه می دهد چهار ترکیب منحصر به فرد از کل باقلا قهوه. و بدون در نظر گرفتن هر کدام از مخلوط شما در نهایت انتخاب پدر و تضمین شده است قوی فنجان قهوه خوشمزه. با آمازون نخست عضویت خود را هدیه خواهد رسید در آستان او در دو روز و یا کمتر به علاوه, BLK & پررنگ اهدا 5 درصد از سود را به حمایت از جوانان در خطر هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور وجود دارد همچنین رضایت برای کمک به یک علت خوب است.

خرید: BLK & پررنگ مخلوط $26

4. آقای استیک جعبه یا کارت هدیه

آن را احتمالا در حالی که از پدر و لذت یک وعده غذایی در رستوران های مورد علاقه, اما این بدان معنا نیست که او نمی تواند یک steakhouse-کیفیت غذا در خانه! آقای استیک ارائه می دهد سرپرستی و buildable جعبه استیک و همبرگر برای برآوردن حتی فهمیده ترین گوشتخواران. با یک دسته کوچک موسیقی جاز جعبه پدر می تواند انتخاب بین نخست و یا انتخاب کلاس گوشت گاو و کاهش مانند T-bone, بتس برگر و استیک ابجو و اغذیه فروشی و یا هدیه او را گزینه ای برای ساخت خود را در جعبه مورد علاقه خود را با گوشت. به علاوه در حال حاضر آنها اضافه کردن در یک رایگان 12 اونس. بدون استخوان دنده چشم در تمام سفارشات با کد FATHERSDAY در طول پرداخت.

خرید: آقای استیک جعبه سوپر استارت جعبه شروع می شود در $129

6. وحشی آلاسکا شرکت غذاهای دریایی منجمد جعبه

8. هارون فرانکلین سبک تگزاس BBQ MasterClass

آیا پدر از خواب سیگار کشیدن کامل گوشت سینه یا گوشت خوک لب به لب? او یک دوره سقوط همه چیز او نیاز به دانستن از BBQ pro هارون فرانکلین در تگزاس سبک BBQ MasterClass course. شکسته را به آسان به دنبال زیبایی-تولید قطعات, او باید یاد بگیرند که چگونه به کنترل خود فرد سیگاری آتش و یاد بگیرند به کارشناسی کارشناسی ارشد دستور العمل کلاسیک مانند دنده و سس BBQ. یک دوره 90 دلار هزينه اما فقط برای $15 در هر ماه شما می توانید پدر و سالانه کلاس آموزش عضویت (یک گزینه خوب اگر شما در حال پیوستن به نیروهای با یک خواهر و برادر) تا او قادر خواهید بود به بیش از 80 دوره های تدریس شده توسط نویسندگان پرکار رهبران کسب و کار هنرمندان, سرآشپزها, و خیلی بیشتر. هر کلاس دارای یک دانلود coursebook که بدان معنی است که او باید دسترسی به دانش طولانی پس از اشتراک به پایان می رسد.

خرید: Aaron فرانکلین سبک تگزاس BBQ کلاس شروع می شود در $15

9. Driftaway قهوه اشتراک

اگر پدر عاشق قهوه وجود دارد هیچ هدیه ای بهتر از یک اشتراک به Driftaway قهوه. او می شود به انتخاب خرد کردن نوع روش دم کردن فرکانس و حجم است که او می خواهد تا او همیشه تازه قهوه در دست — مهم نیست که اگر او با استفاده از یک فشار یا قطره ای قهوه ساز! تحویل اولین اشتراک شامل چهار گونه مختلف از قهوه به طعم و رای به طوری Driftaway می توانند یاد بگیرند که اولویت های خود را برای آینده تحویل. شما همچنین باید این گزینه به او یک کارت هدیه به طوری که او می توانید انتخاب کنید دقیقا آنچه که او می خواهد!

خرید: Driftaway قهوه اشتراک شروع می شود در $44

10. تند و با مزه پست ادویه پاک

با کباب فصل تقریبا در اینجا پدر و رفتن به واقعا لذت بردن از خود کباب ادویه rub مجموعه با شش ومزه پاک و عجیب و غریب می آمیزد مانند جامائیکایی حرکت تند و سریع, شیلی, limon, اسپانیایی, BBQ, و بیشتر! شما همچنین باید این گزینه به او هدیه اشتراک ماهانه جایی که هر ماه او را فرستاده بود سه یا چهار تازه-زمین های کوچک-دسته ادویه مخلوط و همچنین به عنوان دستور العمل بنابراین او می تواند آنها را به استفاده از!

خرید: تند پست ادویه Rub اشتراک شروع می شود در $10

13. روح توسط تاد ریچاردز

اضافه کردن به پدر مجموعه کتاب آشپزی با این خوشمزه خوانده شده توسط جیمز ریش نامزد دریافت جایزه سرآشپز تاد ریچاردز. سازمان یافته توسط مواد تشکیل دهنده مانند collards خربزه, لوبیا و برنج و کتاب است که یک ادای احترام به کلاسیک روح-طعم غذا با الهام و نوآورانه تاب. و اگر تو آمازون نخست هدیه خود را تضمین شده است برای رسیدن به در دو روز یا کمتر!

خرید: روح byTodd ریچاردز $31

14. من و زنبورها لیموناد

15. آشپز و ظرف

Sholeen Damarwala نیز به گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن