25 سالاد شما در واقع می خواهید به غذا خوردن برای ناهار

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.ما تمام ش

توسط DASTESALAMATT در 1 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ما تمام شده وجود دارد: شما باید همه بهترین نیت برای غذا خوردن سالم و بی خطر سالاد پر شده با مقدار زیادی از سبزیجات برای ناهار اما در زمان ظهر رول در اطراف شما گرسنه هستید و هیچ چیز می تواند بیشتر نچسب تر از آنچه که شما برنامه ریزی برای. بنابراین شما به طور پیش فرض برای یک سنگین ساندویچ شام باقی مانده و یا واقعا فقط چیزی جز یک سالاد.

فراموش نکنید که آن روزها — در اینجا 25 آسان سالاد برای ناهار که شما در واقع می خواهید به خوردن! نه تنها آنها را با چیزهایی مانند لوبیا و مرغ و غلات سبوس دار به طوری که آنها شما را پر کنید تا اما آنها نیز حاوی به اندازه کافی طعم و بحران به نگه داشتن توجه خود را.

گیاهی و لوبیا-سالاد پر

این سلامتی, سالاد, در حال گریه به دور از ساده ol' سالاد سبز, شما ممکن است بسته بندی شده. با استفاده از یک مخلوط از سبزیجات در برخی از تضمین چیزهایی ماندن و جالب, در حالی که اضافه کردن لوبیا و عدس به دیگران آشنایی پاپ از پروتئین است.

مرغ و تن ماهی و تخم مرغ, سالاد,

در حالی که برخی از این دستور العمل های تکیه کمی به ساندویچ خاک می دانیم که این کلاسیک ناهار فقط به عنوان افسانه انباشت اشیاء بدست آمده بیش از سبزی و تبدیل به یک واقعی سالاد.

برای کسانی که فوق العاده گرسنه روز اجازه دهید ماکارونی و غلات سالاد شما کمک کند. آنها کمی heartier بله, اما هنوز هم احساس خوب و سالم و بی خطر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن