26 دستور العمل های آسان را با یک قوطی نخود

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. نخود یکی

توسط DASTESALAMATT در 6 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نخود یکی از کسانی که اساسی شربت خانه که من تقریبا همیشه در دست. اگر شما می توانید یک یا دو کمین در کابینه جایی اضافه کردن آن به لیست مواد غذایی خود را بلافاصله. نه تنها آنها بزرگ گیاهی منبع پروتئین, اما, نیز وجود دارد یک تقریبا بی پایان تعدادی از راه های به آنها را تبدیل به یک رضایت وعده غذایی یا میان وعده در هر زمان از روز است.

می خواهید برای اضافه کردن پروتئین بیشتر به صبحانه خود را معمول اما ترجیح می دهم به جست و خیز تخم مرغ ؟ نخود خود را به عقب و ما به خصوص عشق آنها را بسته بندی شده به یک ساندویچ صبحانه. وقتی که می آید به ناهار و شام نخود می توانید آن را تمام انجام. فله کردن سالاد سبز, سوپ و یا کاری; آنها را تبدیل به ساندویچ; شکل آنها را به بتس و قطعات; در روغن سرخ کرده و آنها را با سبزیجات; مسائل آنها را به سیب زمینی و خیلی بیشتر. فراموش نکنید که نخود را نیز سرگرم کننده, میان وعده, فراتر از یک کرم دسته از حموس. نه تنها شما می توانید آنها را کباب, اما هم وجود دارد بسیاری از راه هایی برای عطر و طعم نخود بو داده.

هنوز هم تعجب که چه چیزی را با یک قوطی نخود? ما رو بیش از 25 آسان نخود دستور العمل برای بسیاری از الهام بخش است.

شروع با چهار رایج آشپزخانه موارد (نخود, کنسرو زیتون, فلفل قرمز بو داده و قلب کنگر فرنگی) بازی شیر یا خط در هر سبزها شما باید به علاوه برخی از فتا و پونه و سرکه بریزید و شما رو کاملا سالاد را در دست خود.

دریافت دستور العمل: چهار-می توانید آشپزخانه سالاد

2. 20 دقیقه نارگیل کاری نخود

3. ترشی نخود و پنیر فتا سالاد با سبزیجات

یک stewy مخلوط گوجه فرنگی-y نخود و سبزی های انباشته شده بر روی سیر نان تست صدر سپس با پنیر کبابی تا browned و شامپانی.

دریافت دستور العمل: قشنگ نخود ذوب

5. مدیترانه نخود و سوپ مرغ

مدیترانه نخود و سوپ مرغ است که همه چیز شما می خواهید در یک خانه weeknight سوپ. آن را کم تلاش و در عین حال بسته بندی شده با طعم و کاملا تسکین دهنده است.

دریافت دستور العمل: مدیترانه نخود و سوپ مرغ

6. شکست نخود, سالاد, ساندویچ

با الهام از ماهی تن, سالاد دلچسب نخود را در مرکز صحنه همکاری با سبزیجات ترد, خامه, ماست یونانی و دارای مزه تند ترشی.

دریافت دستور العمل: شکست نخود, سالاد, ساندویچ

7. گل کلم برنج ناهار کاسه با سیب زمینی شیرین و نخود

8. پرداخت سبزی و نخود خورش

مجموعه اجاق گاز خود را آهسته در صبح و شما می توانید به خانه می آیند به این خوش طعم معطر پرداخت خورش بعد از کار. آن را ایده آل برای که روز اول شما را مجبور به پوشیدن یک ژاکت هنگام خروج از خانه.

دریافت دستور العمل: پرداخت سبزی و نخود خورش

(اعتبار تصویر: اما کریستنسن)

9. چگونه می توان ترد نخود بو داده در فر

بله, شما ممکن است در نظر نخود بهداشت مواد غذایی, اما هنگامی که شما سعی کنید این دستور غذا را مشاهده می کنید که آنها می تواند یک میان وعده غذایی بیش از حد. هنگامی که شما استاد این روش ما شرط می بندم شما امکان ساخت پاپ کورن خیلی کمتر.

دریافت دستور العمل: چگونه می توان ترد نخود بو داده در فر

(اعتبار تصویر: ایمان دیورند)

10. سالاد نخود با پیاز قرمز و سماق و لیمو

اگر شما به دنبال یک طعم جدید برای اضافه کردن به مجموعه خود را, آن را سماق. این ادویه به خوبی با پیاز و به ارمغان می آورد روشن و عطر و طعم ترش تنها با یک اشاره از muskiness. آن را علاوه بر مناسب برای سالاد نخود.

دریافت دستور غذا: سالاد نخود با پیاز قرمز و سماق و لیمو

11. گوجه فرنگی, سالاد نخود

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس برای پیدا کردن برخی از اواخر فصل گوجه فرنگی رسیده را در این ظرف را بلافاصله. کمی ترد نخود کامل فویل برای گوجه فرنگی رسیده.

دریافت دستور العمل: گوجه فرنگی, سالاد نخود

نه اشتباه فلافل با این نخود کتلت مقیاس ادویه را به یک گیاه خوار ناهار یا میان وعده است که حتی بچه های خود را خواهد خورد. ما شما را به چالش به سرقت از یک زن و شوهر کردن صفحات خود را.

دریافت دستور العمل: نخود کتلت

13. درهم نخود و اسفناج, صبحانه Pitas

توفو نیست تنها عنصر است که می تواند ایستادن در تخم مرغ در تقلا است. این را جلوتر وگان صبحانه ساندویچ است فریب آمیزی خوشمزه است. فقط مطمئن شوید که شما دریافت بافت حق با mashing نیمی از نخود قبل از مخلوط کردن آنها با بقیه مواد تشکیل دهنده.

دریافت دستور غذا: نیمرو نخود و اسفناج, صبحانه Pitas

14. نخود سالاد والدورف

چگونه شما را به کلاسیک سالاد والدورف حتی بهتر است ؟ با تبدیل آن به یک وعده غذایی کامل به جای آن از یک طرف ظرف را با علاوه بر این از برخی غنی از فیبر نخود.

دریافت دستور العمل: نخود سالاد والدورف

15. سیر نخود و رازیانه سالاد با پنیر بز پخته

یکی از بهترین چیزها در مورد نخود است که آنها بسیار متنوع است. خود را ملایم عطر و طعم است و زمینه مناسب تر برای رقیب مانند رازیانه. و نه این که شما نیاز به یک یادآوری اما نمی جست و خیز پخته و پنیر بز — سحر و جادو آن است.

دریافت دستور العمل: سیر نخود و رازیانه سالاد با پنیر بز پخته

16. سیب زمینی شیرین و نخود بتس با Sriracha-Yogurt Dip

جایی بین یک برگر گیاهی و فلافل, این سیب زمینی شیرین و نخود بتس وجود داشته باشد. خدمت به آنها را با سالاد یا مسائل آنها را در یک پیتا — هر چیزی می رود به عنوان طولانی به عنوان شما رو Sriracha-سس ماست.

دریافت دستور غذا: سیب زمینی شیرین و نخود بتس با Sriracha-Yogurt Dip

17. آلیس واترز' نخود و کلم بروکلی, سوپ Rabe

شما می توانید با استفاده از نخود خشک یا کنسرو نخود برای این دستور غذا — هر آنچه شما را در دست داشته. آن را نمونه ای کامل از یک دستور است که می تواند سفارشی به سلیقه و سبک پخت و پز.

دریافت دستور العمل: آلیس واترز' نخود و کلم بروکلی, سوپ Rabe

18. خرد شده کلم Farro & سالاد نخود

19. پرداخت نخود و اسفناج, سیب زمینی تنوری

اگر این میزان سیب زمینی تنوری در حال پر کردن خامه ترش و پنیر آن زمان را برای شما به شعبه. این سرخ کرده نخود و اسفناج معجون قوی کاری طعم و مقدار زیادی فلفل سیاه و سیر را به عنوان به خوبی.

دریافت دستور العمل: پرداخت نخود و اسفناج, سیب زمینی تنوری

20. Yotam Ottolenghi نخود را در روغن سرخ کرده با ماست یونانی

عشق ما فقط در مورد هر Ottolenghi دستور است که ما سعی می کنیم و این یک قاعده مستثنی است. در حالی که دستور العمل های تماس برای Swiss chard اگر شما در حال ساخت این از chard فصل سعی کنید ترکیبی از اسفناج و منداب یا نوع مورد علاقه خود را از kale.

دریافت دستور العمل: Yotam Ottolenghi نخود را در روغن سرخ کرده با ماست یونانی

21. نخود و جو و کدو سبز روبان سالاد با پنیر فتا و نعناع

(اعتبار تصویر: اما کریستنسن)

22. چگونه فلافل پخته در فر

اگر شما به طور معمول تنها خوردن فلافل در رستوران آنجا که شما نمی خواهید به درگیر شدن در عمیق سرخ کردن سعی کنید این پخته فلافل دستور غذا. این یک میلیون بار آسان تر و شما حتی می توانید بر روی آن حساب بودن آسان تر برای تمیز کردن پس از.

دریافت دستور العمل: چگونه می توان پخته فلافل در فر

23. سیب زمینی شیرین با سس گوجه فرنگی نخود

سیب زمینی شیرین و نخود و سس گوجه فرنگی ممکن است به نظر می رسد بعید است که سه نفر از مواد تشکیل دهنده اما این فقط تا زمانی که شما سعی می کنید آنها را با هم. سپس شما تعجب که چرا شما نمی شده است و این دستور در تمام طول.

دریافت دستور غذا: سیب زمینی شیرین با سس گوجه فرنگی نخود

24. مدیترانه نخود و پنیر فتا پیچد

این سریع ناهار بسته بندی شده است با عطر و طعم به لطف فتا فلفل قرمز بو داده, و خیار است که پر در داخل با نخود.

دریافت دستور العمل: مدیترانه نخود و پنیر فتا پیچد

25. کدو سبز-نخود سرخ با پیاز قرمز جم

یکی دیگر از فلافل-esque نخود و گیاهی patty, بله, اما این یکی می آید با یک زن و شوهر از مزایای. آن را یک راه عالی برای استفاده از برخی از آن بیش از حد کدو سبز شما. و دوم پیاز قرمز جم. شما به عنوان خوانده شده که به درستی: جام جم. این خاص به خود را تبدیل به چاشنی های مورد علاقه جدید.

دریافت دستور العمل: کدو سبز-نخود سرخ با پیاز قرمز جم

26. توفو نخود هم بزنید سرخ شده با سس بخارا

شما به طور معمول را ببینید نخود و بخارا هم در حموس, العمل, اما این دستور غذا را ترکیبی از آنها را در یک راه جدید است. کاملا ترد توفو و نخود ایده آل بیش از مورد علاقه خود را دانه کاسه و شور خوش طعم سس بخارا می دهد همه چیز را فقط در عمق مناسب از عطر و طعم.

دریافت دستور العمل: توفو نخود هم بزنید سرخ شده با سس بخاراtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب