30+ بهترین تابستان طرف به خدمت خود را با 4 جولای غذا

من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند خوبی چهارم جولای وعده غذایی به همان اندازه در مورد همبرگر و هات داگ به ع

توسط DASTESALAMATT در 9 تیر 1399

من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند خوبی چهارم جولای وعده غذایی به همان اندازه در مورد همبرگر و هات داگ به عنوان آن را در مورد تمام خلاصه طرف که پر کردن صفحه است. و حتی اگر این سال را به جشن تعطیلات نیست و حیاط خلوت بزرگ cookout ما استفاده می شود به با تعداد زیادی از دوستان و خانواده و وسیع جداول از بهترین مخلفات و دسر — ما هنوز در حال پخت و پز در فضای باز جشن با برخی از غذاهای مورد علاقه.

و وقتی که می آید به سمت غذاهای به دور از وعده غذایی وجود دارد بسیاری از گزینه های خوشمزه را انتخاب کنید. اگر شما آن را استفاده از فضای اضافی در کوره با ریختن در برخی از گیاهی سیخ کباب و یا کباب کردن برخی از قطعه قطعه کدو سبز و کدو تابستان برای تفریح سالاد. در نظر گرفتن مبادله سنتی آب پز ذرت در چوب بلال برای دودی کبابی نسخه و کباب کردن چند برش هندوانه. و اگر شما هنوز هم نمی تواند تصمیم بگیرد همیشه به یاد داشته باشید که شما هرگز نمی توانید به اشتباه با کلاسیک مانند یک کاسه سالاد سیب زمینی, یک لود سالاد ماکارونی یا سالاد کلم خامه. در اینجا 34 مورد علاقه ما چهارم جولای مخلفات به خدمت با هر آنچه که شما در حال پخت و پز است.

سالاد ماکارونی و سالاد ماکارونی

نگاهی به برخی از الهام از کلاسیک BLT ساندویچ, antipasto نوار و یا برخی از مورد علاقه خود را, ایتالیایی, مواد لازم برای مقاومت ناپذیر سالاد ماکارونی. و یا گرفتن یک جعبه از آرنج به صورت یک کرم کاسه سالاد ماکارونی. بهترین قسمت در مورد بسیاری از این ماکارونی طرف است که می توان آنها را در پیش ساخته شده و باقی در حال خوشمزه برای روز.

BLT سالاد ماکارونی

این سالاد ماکارونی طول می کشد همه چیز شما را دوست دارم که در مورد کلاسیک ساندویچ و سپس چین آن را به یک خلاصه طرف که مطمئن است به یک ضربه در آینده خود را چند سال قبل ،

دریافت دستور العمل

نور و تازه سالاد پاستا ایتالیایی

مخلوط با گوجه فرنگی تازه و جویدنی خورشید گوجه فرنگی خشک شده خفیف زیتون سیاه پوست, موتزارلا و ساده سیر شراب قرمز سرکه بریزید, این سالاد ماکارونی با این نسخهها کار در کنار هر آنچه شما اتفاق می افتد به خدمت

دریافت دستور العمل

Antipasto سالاد ماکارونی

وقتی ترشی سبزیجات, درمان گوشت و پنیر و یک زبانه دار, ایتالیایی, سرکه بریزید مخلوط شما می توانید مطمئن شوید که شما یک سالاد ماکارونی بسته بندی شده با پررنگ طعم و بافت.

دریافت دستور العمل

فتا & بادمجان سالاد ماکارونی

این دستور غذا خواستار بادمجان سرخ شده, اما آن را نیز بسیار عالی هنگامی که شما آن را طبخ در کوره.

دریافت دستور العمل

پستو سالاد ماکارونی

هیچ چیز می گوید: تابستان مانند پیچک ماکارونی, موتزارلا, مروارید, آبدار, گوجه فرنگی و خیار ترد لباس پوشیدن و در سس ریحان.

دریافت دستور العمل

کلاسیک سالاد ماکارونی

این همه در یک طرف ظرف ساخته شده از سرد و خامه رشته پرتاب با punchy سریع-ترشی سبزیجات, سبزیجات تازه و سنگهای تیز پنیر چدار.

دریافت دستور العمل

کلاسیک تن ماهی سالاد ماکارونی

ماهی تن است که در آغوش کشید مناقصه های ماکارونی; بگیرید و یاد دهید در اطراف با ترد کرفس و فلفل و پیاز قرمز; و همه چیز می شود و دارای مزه تند تند خامه, ماست و پانسمان. بله که بسیاری از صفت در یک جمله, اما, این سالاد ماکارونی واقعا همه را دارد!

دریافت دستور العمل

سالاد سیب زمینی

سالاد سیب زمینی تابستان است ظرف جانبی ضروری است. نه تنها آن را شریک با فقط در مورد هر چیزی که شما طبخ, اما هم وجود دارد بسیاری از تغییرات. شما هرگز نمی توانید به اشتباه با سالاد سیب زمینی و زمانی که شما می خواهید آن را تغییر دهید تا سعی کنید ساخت یک دوغ پانسمان دادن به آن, آلمانی-سبک پیچ و تاب و جای خود غلت بزنید در برخی از سبزی یا رفتن یکپارچهسازی با سیستمعامل با سس پنیر.

سالاد سیب زمینی کلاسیک

اگر شما به دنبال برای کلاسیک ترین و قدیمی از مد افتاده سالاد سیب زمینی در اطراف در اینجا دستور العمل برای شما. این یکی که شما به نوبه خود به تابستان پس از تابستان است.

دریافت دستور العمل

دوغ در مرتع پرورش احشام سالاد سیب زمینی

قطعا کم نیست در گیاهان اینجا — آنها را به این سالاد سیب زمینی ایستادگی کردن در میان بقیه jolting آن را با طراوت و رنگ.

دریافت دستور العمل

Cheezy سالاد سیب زمینی

این سالاد سیب زمینی خود را قشنگ و طعم از Cheez ویز است که متعادل با خامه ترش یا ماست یونانی.

دریافت دستور العمل

کلاسیک, آلمانی, سالاد سیب زمینی

عزیزم سیب زمینی قرمز جویدنی بیکن و بسیاری از سبزیجات تازه در حال پرتاب در یک گرم بیکن پانسمان برای یک ومزه غذای مختصر-آماده سالاد سیب زمینی.

دریافت دستور العمل

خیار سالاد

آن را سخت به ضرب و شتم, سرد, طراوت سالاد خیار در یک روز گرم تابستان. این سالاد ها همه فوق العاده آسان به جلو و معمولا تنها با چند مواد تشکیل دهنده. این که آیا شما آنها را با هم مخلوط فقط با برخی از سرکه و نمک ساده سرکه بریزید یا خامه, سس این سالاد بهتر است به عنوان آنها می نشینند.

نمک و فلفل را شکست سالاد خیار

ساخته شده تنها با نمک, فلفل, یک, در خانه, سرکه بریزید و خوب فوق العاده (فوق العاده!), این ساده ترین خیار سالاد شما را.

دریافت دستور العمل

دارای مزه تند و سالاد خیار

هنگامی که شما در طلب نور سمت ظرف است که نمی خواهد وزن پایین بقیه شام خود را اما هنوز هم به اندازه کافی پانچ به ایستادگی خود را در این سالاد.

دریافت دستور العمل

خامه ترش و شوید سالاد خیار

خیار ترد برش تیز پیاز قرمز و معطر شوید پرتاب می شوند در یک زبانه دار سس خامه ترش برای تابستان طرف که غیر ممکن است به سقوط.

دریافت دستور العمل

دوغ و سالاد خیار

این طراوت تفسیر کلاسیک خامه سالاد خیار هنوز تمام پستی و بحران اما شامل عناصر از raita و ماست و خیار, دیگر خنک کننده خیار-و-لبنیات ظروف.

دریافت دستور العمل

تابستان شیرین ذرت طرف

آن را تقریبا غیر ممکن است به فکر می کنم حدود یک چهارم جولای وعده غذایی بلافاصله و بدون فکر کردن در مورد ذرت در چوب بلال. انتخاب کنید مورد علاقه ما روش برای طبخ برخی از شور روغنی ذرت در چوب بلال. یا برش آن دانه از بلال را تازه و سالاد فصل تابستان است.

آب پز ذرت در چوب بلال

از آنجا که گاهی اوقات شما فقط می خواهید برای خدمت کردن ذرت در چوب بلال کلاسیک راه قدیمی از مد افتاده.

دریافت دستور العمل

Elote (مکزیکی, خیابان ذرت)

پتو از کرما مایونز و cotija پنیر فورا بو داده, ذرت شیرین و حتی بیشتر غیر قابل مقاومت.

دریافت دستور العمل

سالاد ذرت

این تازه سالاد ذرت مخلوط با گوجه فرنگی و ریحان شیرین و شور فتا به صورت ساده و طراوت سالاد که مزه تابستان است.

دریافت دستور العمل

Esquites (سالاد ذرت مکزیکی)

شیرین سوخته ذرت همکاری با کشت مواد لازم برای یک سالاد که فقط حق تعادل دودی تند, دارای مزه تند.

دریافت دستور العمل

Slaws

این که آیا شما در حال پخت و پز همبرگر, دنده کبابی مرغ یا ماهی وجود دارد این است که قطعا یک محل بر روی صفحه خود را برای یک ترد شمع سالاد کلم. شما می توانید از تکه تکه کردن سبزیجات خود را, اما ما می خواهم به صرفه جویی در زمان با شروع با کیسه های از قبل خرد شده کلم و یا سبزی.

کنجد و زنجبیل سالاد کلم

اگر شما می خواهید یک غذای مختصر ظرف است که در مجموع جمعیت pleaser وجود دارد هیچ انتخابی بهتر از این کنجد و زنجبیل و سالاد کلم.

دریافت دستور العمل

کلم سالاد کلم

این آسان سالاد کلم ترکیبی از خرد سبزیجات چلیپاءی بادام و آلبالو خشک در یک زبانه دار عسل-پانسمان با گاز خردل.

دریافت دستور العمل

کلاسیک خامه سالاد کلم

این سالاد کلم کلاسیک است. سبز, کلم, هویج خرد شده, خامه, سس. آن را به سمت کامل برای همبرگر و هات داگ بعدی خود را در حیاط خلوت ،

دریافت دستور العمل

دارای مزه تند کلم و هالاپینیو سالاد کلم

با تشکر از بافت ترد و ضخیم دارای مزه تند و تند طعم هیچ یک از همیشه خواهد بود عاقلانه تر است که شما کشیده این هم فقط در پنج دقیقه.

دریافت دستور العملtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن