30-دستور العمل های ساده برای نانوا و Weeknight رزمندگان

اگر شما هرگز در نظر گرفته خود را بیشتر از یک نانوایی وجود دارد فرصت خوبی است که تغییر در ماه گذشته است. بسیاری

توسط DASTESALAMATT در 1 اردیبهشت 1399

اگر شما هرگز در نظر گرفته خود را بیشتر از یک نانوایی وجود دارد فرصت خوبی است که تغییر در ماه گذشته است. بسیاری از ما در کل خیلی زمان بیشتری را در خانه و برخی از ما در حال پر کردن زمان اضافی که با عطف به راحتی از carby محصولات پخته مانند موز نان و دوغ ترش. در حالی که پخت شاید احساس تهدید آمیز قبل از وجود دارد در حال حاضر یک حس از هدف و موفقیت است که می رود همراه با پخت یک دسته ای از بیسکویت یا یک ظرف کیک های شکلاتی. ما آن را دریافت کنید و ما می خواهیم برای کمک به شما در طول پخت شما سفر.

ما گرد کرده ام تا 30 از ما مطلق ساده ترین دستور العمل برای اولین بار نانوا — و برای هر کسی که می خواهد به شلاق تا یک درمان سریع و آسان در weeknight. همه آنها اثبات که شما نیاز دارید که آن را یک کل بسیاری از تلاش برای بیرون کشیدن غیرممکن-خوشمزه پخته محصولات است که شما را برای چند ثانیه. و سوم.

این چهار دسته از غذاها هستند که همه ما چه می خواهید در حال حاضر

مطمئن شوید که همه ما به دنبال آسان رفتار را در حال حاضر. اما آسان است, یک اصطلاح گسترده است که می تواند به معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف. در اینجا چیزی است که ما فکر می کنیم باعث می شود این دستور العمل فوق العاده آسان:

محصولات پخته با یک واقعا کوتاه لیست مواد تشکیل دهنده

یکی از اولین چیزهایی که شما باید بدانید در مورد پخت است که شما لزوما نیاز به یک لیست طولانی از مواد تشکیل دهنده و یا چیزی علاقه داشتن به جلو و یک irresistibly دسر خوشمزه است. آن واقعا شگفت انگیز است چه شما می توانید با یک انگشت شماری از پخت کالاهای اساسی به ویژه زمانی که تخم مرغ و شکلات درگیر هستند. آرد می تواند مفید باشد اما ممکن است تعجب شما می دانید آن است که همیشه لازم مواد تشکیل دهنده. و چون کیک های شکلاتی هستند همیشه یک ایده خوب ما شامل ما مطلق ساده ترین دستور در تمام دوران است. در آن فقط دو مواد تشکیل دهنده: Nutella و تخم مرغ است.

محصولات پخته شده است که فقط شما بخواهید به استفاده از یک کاسه

در هر زمان یک دسر دستور غذا را می توان تنها با یک کاسه را که خود را به عنوان نشانه آن است که رفتن به بسیار آسان به جلو. و همان می رود برای تمیز کردن. شما می توانید با مخلوط کردن همه چیز از کیک (حتی خیلی Bundt!) به کیک های شکلاتی, کلوچه و زن فقط با استفاده از یک کاسه.

محصولات پخته شده با فوق العاده هوشمند کاهش کوتاه

ما نه خجالتی در مورد اجازه دادن به شما می دانید که ما عشق یک میانبر. هوشمند کلید های میانبر راز کاملا شیرین خوشمزه رفتار میکند که سریع تر و راحت تر را. فقط صبر کنید تا زمانی که شما ببینید چه چیزی شما می توانید با یک جعبه کیک مخلوط (اسپویلر: این فقط برای پخت کیک!), پف قنادی خمیر پای منجمد میوه و self-rising آرد.

محصولات پخته شده که با استفاده از سریع-روش های مخلوط

نان سریع مخلوط کردن مواد و روشها — همچنین می دانیم به عنوان کلوچه و بیسکویت روش — فقط نیاز به یک سریع مخلوط مواد خشک و سپس ترکیب مرطوب به خشک. معمولا وجود دارد ورآورنده شیمیایی درگیر مانند بکینگ پودر یا جوش شیرین و حداقل مخلوط کردن که به معنی کیک بیسکویت و نان گرد هم می آیند سریع.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن