4 (ساده!) همه چیز را به رشد در باغ خود را اگر شما می خواهید برای ذخیره پول در مواد غذایی

صحنه: خود کمر گوشت خوک دستور غذا خواستار آویشن به آن کامل گیاه پوسته. یا شاید شما نیاز به یک تعداد انگشت شماری

توسط DASTESALAMATT در 23 خرداد 1399

صحنه: خود کمر گوشت خوک دستور غذا خواستار آویشن به آن کامل گیاه پوسته. یا شاید شما نیاز به یک تعداد انگشت شماری از گیاهان مختلف برای chimichurri سس. شاید ماکارونی خود را می تواند به نفع از برخی از ریحان. به هر صورت نشانه سفر به فروشگاه مواد غذایی که در آن هر یک پلاستیک کوچک بسته گیاهان دارویی اجرا می شود شما چند دلار است. Oof.

به جای پرداخت 3 دلار برای دوام چند عدد رزماری شما به راحتی می تواند رشد گیاهان خود را در خانه و جلوگیری از سفرهای اضافی به فروشگاه homesteading قدرت حرکت می کند که احساس می کند به خصوص مربوطه در عصر coronavirus.

در حالی که برخی از سبزیجات در حال حاضر مقرون به صرفه در فروشگاه مواد غذایی و یا بازار کشاورز و ممکن است ارزش تلاش برای رشد (سلام پیاز!), وجود دارد برخی از آشپزخانه های دیگر کالاهای اساسی — سبزی گنجانده شده است که شما می توانید به راحتی در خانه رشد به صرفه جویی در پول.

بسیاری از عوامل مختلف می تواند به بازی می آیند زمانی که می آید به برنامه ریزی یک باغ (حتی اگر آن را یکی کوچک) از جمله چه نوع آب و هوا زندگی می کنند و یا چه مقدار فضای شما. جلوتر pro باغبان به اشتراک گذاشتن آنچه که به طور کلی ارزش در حال رشد در خانه اگر شما امیدوار به صرفه جویی در برخی از پول همراه با راهنمایی برای چگونه به حداکثر رساندن پس انداز خود را.

بهتر است خود را به رشد گیاهان در گلدان سرامیکی در آسان برای دسترسی به منطقه می گوید: ارین لی مدیر محوطه سازی در چهار فصل توچال Hualalai در کیلواکنا هاوایی. "به این ترتیب شما می توانید تیک آنها را هنگامی که شما طبخ و نگه داشتن چشم در آنها را می دانم زمانی که آنها نیاز به آب و کود و یا جوانه — یک تمرین خوب برای نگه داشتن آنها را پر پشت." لی توصیه می کند رشد گیاهان در آفتابی پنجره و یا بالکن. گلدان های بزرگ برای رشد ریشه و کمک به شاخ و برگ گیاهان خود را حفظ رطوبت ، مطمئن شوید که گلدان یک سوراخ تخلیه و یک بشقاب برای رفتن زیر آن. اگر شما با نام تجاری جدید برای باغبانی, جلوگیری از بیش از آبیاری گیاهان خود را لی می گوید به این دلیل که خاک نیاز به هوا و نیاز به خشک کمی بین آبیاری ،

"من انتخاب های مورد علاقه برای گیاهان در خانه شیرین ریحان سبز, پیاز, جعفری, رزماری, نعناع, مرزنگوش" لی می گوید.

برای شروع, شما می توانید انتخاب کنید تا کوچک استارت گیاهان از فروشگاه های باغ او می گوید. یا ریحان شیرین است که آسان برای شروع از دانه.

نرم افزار نکته: یک گلدان است که حداقل 10 اینچ در سراسر و 10 اینچ قد بلند می تواند به رشد سه نوع مختلف از گیاهان لی می گوید که به تازگی به یک تور مجازی از رفت و آمد مکرر را شاخ و برگ گیاهان باغ.

انگور! خورشید طلا! گیلاس! خوش طعم, مزه, گوجه فرنگی, کندن از تاک فقط طعم بهتر از گوجه فرنگی بوده که trucked خود را به فروشگاه مواد غذایی. یک پاینت از گوجه فرنگی در فروشگاه بسته به تنوع می تواند هزینه $3 $4. هنگامی که شما رشد گوجه فرنگی در خانه, هر چند شما می توانید شبکه کاملا بزرگ فضل — به اندازه کافی را به همسایگان خود و ایجاد خود را bruschetta و سس گوجه فرنگی.

گوجه فرنگی نیاز به مقدار زیادی از نور خورشید و آب می گوید: گرگ Griffie معاون ارشد رئیس جمهور از Davidson رستوران و یک باغبان مشتاق. در حالی که آن را می توانید بستگی دارد عواملی مانند آب و هوا و نور خورشید و بلوغ گیاه شما خرید آن را به طور کلی طول می کشد 60 تا 75 روز به برداشت محصول گوجه فرنگی رسیده ، در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد در حال رشد گوجه فرنگی از کشاورز پیر سالنامه.

نرم افزار نکته: هنگامی که گیاهان به 10 تا 12 اینچ طولانی اضافه کردن یک سبد گوجه فرنگی و یا سهام به کراوات به طوری که گیاه خود را ضربه نمی بیش از شکستن و یا از وزن گوجه فرنگی Griffie می گوید. اگر شما کوتاه در فضا شما می توانید با استفاده از حلق آویز گوجه فرنگی کشاورزان بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی برای سهام آنها است.

سر از کره کاهو می تواند اجرا شود به شما $5 سر در فروشگاه مواد غذایی می گوید: کیت پارك اجرا می شود که مجهز به یک شربت خانه-ساختمان سرویس است که کمک می کند مردم صرفه جویی در مواد غذایی خود را و صورتحساب در Boulder, Colo.. کره کاهو کمی شیک, بنابراین او نشان می دهد شروع با خاک های آلی به آن شروع به جامد. کره کاهو را برگ ابریشمی هستند منحط در یک سالاد. "بزرگتر برگ از کره کاهو می توانید به جای نان, نان و چیپس صرفه جویی در شما پول در دیگر مواد غذایی بیش از حد" پارك می گوید. کره کاهو germinates به سرعت -- در حدود 1 تا 2 هفته و regrows در عرض چند هفته. آن نیاز به نور خورشید کامل اما نه سوزاننده. آن را با برخی از خوب گرم روز و صبح و عصر آب Lacroix می گوید.

نرم افزار نکته: بسیاری از کتابخانه ها باید دانه های رایگان برای کمک به شما آغاز شده است Lacroix می گوید.

مانند گوجه فرنگی و خیار بسیار عالی تولید کتی می گوید: Rotella سخنگوی توپ باغبانی. با به اندازه کافی گرما و آب خیار ترد می رسیدن در شش هفته. نه تنها می توانید آنها را در تابستان غذای سبک و ترد علاوه بر این به سالاد خود را, شما می توانید ترشی اضافی. فکر می کنم تمام پول شما صرفه جویی در کسانی که $4 ترشی شیشه. هنگامی که شما در حال انتخاب یک سایت برای رشد خیار به دنبال یکی است که خورشید کامل و استفاده از خاک آن را خنثی و یا کمی اسیدی با pH 6.5 تا 7 با توجه به کشاورز پیر سالنامه.

نرم افزار نکته: شما می توانید رشد خیار یک زنجیره لینک حصار یا داربست هم به صورت عمودی باغ Rotella می گوید.

آماده برای دریافت باغبانی ؟ در اینجا پول صرفه جویی در راهنمایی از شلبی DeVore, بنیانگذار Farminence و باغبان با تجربه با M. S. در بخش کشاورزی و بیش از 20 سال تجربه در حال رشد گیاهان و سبزیجات.

دریافت خود را به باغ رفتن و نه تنها به شما در کسب یک سرگرمی جدید, اما شما همچنین می خواهید را کمتر سفر به فروشگاه مواد غذایی و آزاد کردن برخی از پول در بودجه خود را. که برنده-برنده-برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im