4 چیزهایی که شما باید *هرگز* * * * آیا خود را با بطری شراب

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در طول چن

توسط DASTESALAMATT در 26 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در طول چند ماه گذشته من را به دست آورد بسیاری از عادات جدید — پوشیدن ماسک زمانی که من به خارج از شستن دست من و پس از من هر چیزی را لمس و اقامت شش فوت دور از تقریبا همه. من نیز به دست آورد بسیاری از شراب. من امضا برای شراب خدمات اشتراک و خرید بطری اضافی در حالی که در فروشگاه به سهام و به نوعی در طول ماه, من به پایان رسید تا با یک مجموعه کوچک. اما حتی اگر من یک مقدار مناسب و معقول از شراب من تقریبا هیچ آگاهی در مورد آنچه باعث می شود یک شراب خوب فراتر از اولویت های شخصی. به طوری که آن را به چگونه به درستی ذخیره شراب می گویند من هیچ ایده که در آن برای شروع به کتمان حقیقت است.

خوشبختانه هر چند وجود دارد کارشناسان مانند Chrisoula Papoutsakis به راهنمای ما از طریق این گرفتاریها. Papoutsakis خبره شراب و یک عامل املاک و مستغلات در Triplemint و مشترک برخی از راه های که شما ممکن است سهوا تواند باعث خرابی تمام که شراب شما در شربت خانه خود را (من می دانم که من تنها یکی) با ذخیره سازی آن را به اشتباه در خانه خود را. شانس هستند شما در حال ساخت یک (و یا اگر شما من بسیاری) از این شراب سازی اشتباهات. خوشبختانه هر چند هم وجود دارد برخی از آسان در دوره اصلاحات که خود را ترک شراب ماندن به عنوان خوب به عنوان امکان پذیر است برای زمانی که ممکن است.

در اینجا چهار رایج شراب سازی اشتباهات به علاوه دو چیز شما قطعا باید انجام دهد.

نمی: ترک شراب خود را در یخچال بیش از یک ماه

اگر شما مانند من هستید و سپس شما ممکن است فکر می کنم که به عنوان طولانی به عنوان یک شراب است corked آن را خوب در یخچال و... ، تا کنون. نمی شراب بهتر با سن و حال ؟ خوب با توجه به Papoutsakis نه واقعا وقتی که می آید به یخچال سازی.

"یک خانواده یخچال OK برای ذخیره سازی شراب خود را برای کوتاه مدت اما ایده آل نیست. شما می توانید فروشگاه های سفید و قرمز در یخچال تا یک ماه" Papoutsakis می گوید."اگر شما در حال برنامه ریزی برای نوشیدن شراب خود را در ماه, پیدا کردن یک فضای ذخیره سازی در داخل آپارتمان خود را که خشک و پایدار است و بسیار کم نور به فروشگاه شراب خود را بنابراین شما می توانید حفظ آن بهتر است هر دو کوتاه مدت و بلند مدت."

نمی: فروشگاه شراب خود را در نزدیکی یک منبع گرما

آیا شما خود را شراب نشسته گرم پنجره ؟ توسط بخاری ؟ در مبارزه خود را در نزدیکی اجاق گاز یا اجاق ؟ اگر چنین است, شما ممکن است بخواهید به تجدید نظر در چگونه شما خود را سازماندهی ، Papoutsakis می گوید که ایده آل درجه حرارت ذخیره سازی برای شراب 70 درجه فارنهایت یا پایین تر. بالاتر از حرارتی که شراب در معرض بدتر جلوه خواهد بود.

"شما در واقع می تواند 'کوک' شراب خود را که حذف عطری و طعم دهنده است که شراب به معنای به نمایش" Papoutsakis توضیح می دهد و اشاره کرد که متوسط است "بسیار بحرانی" به درستی ذخیره سازی شراب.

نمی: قرار دادن شراب خود را در نزدیکی هر نور خورشید

ما همه می خواهم به صفحه نمایش زرق و برق دار بطری شراب در هر حال حاضر و پس از آن و گاهی که به معنی قرار دادن آنها در نزدیکی بهترین منبع نور در خانه ما است. این است که یک بزرگ بدون هیچ توجه به کارشناسان. در حالت ایده آل شما می خواهید خود را شراب در یک تاریک جای خنک (از این رو مفهوم یک انبار شراب)—و این بدان معناست که نور کمتر بهتر.

"اشعه uv خورشید می تواند تنزل و عصر زودرس شراب که یکی از دلایل چرا سازان با استفاده از تیره رنگی بطری های شیشه ای" Papoutsakis می گوید.

نمی: نگه داشتن خود را شراب درست

اگر شما لازم نیست که شراب مناسب دندانه دار کردن ذخیره سازی شراب به صورت افقی به عنوان مخالف به راست می تواند مشکل باشد. اما با توجه به Papoutsakis این مهم به منظور نگه داشتن چوب پنبه از گرفتن بیش از حد خشک است.

"اگر چوب پنبه شروع به خشک شدن می تواند چروک و اجازه می دهد هوا به آمده در بطری زودرس اکسید کننده شراب" Paoutsakis می گوید, توضیح است که اکسیداسیون باعث شراب به از دست دادن آن طراوت و رنگ و یا هر دو. "اگر آن را برای کوتاه مدت (مانند اگر شما در حال برنامه ریزی برای نوشیدن شراب خود را در ماه) بطری شراب قرار داده می شود درست اما برای مدت طولانی چوب پنبه نیاز به تماس با شراب برای حفظ رطوبت. شما می توانید یک استثنا اگر بطری را پیچ کلاه شیشه ای یا پلاستیکی با چوب پنبه بستن."

انجام دهید: ایجاد یک "انبار شراب" محیط زیست در صفحه اصلی

ایجاد یک در خانه انبار شراب ممکن است به نظر می رسد کمی بیش از حد بالا است, اما آن را کمتر فانتزی و یا پیچیده تر از شما احتمالا فکر می کنم. یک زیرزمین ؟ که شما کار می کنند. اگر نه حتی تاریک, سرد, گنجه و یا کشو می توانید این ترفند را انجام دهد. و در صورتی که یک گزینه نیست یا زمان آن را به خلاق.

"حتی اگر شما یک مقطعی با ذخیره سازی در زیر, تا زمانی که فضا تاریک است و شما می توانید فروشگاه خود را شراب وجود دارد" Papoutsakis می گوید. (شما می توانید با استفاده از یک میمون حصیر مانند این 10 دلار به نگه داشتن آنها را از نورد در اطراف.) "ذخیره نمی کند و آنها را در بالای یخچال و فریزر, به عنوان آن را ایجاد گرما و ارتعاش. همچنین جست و خیز لباس های شسته شده و یا اتاق دیگ بخار—رطوبت و حرارت طبخ خواهد شد شراب خود را."

انجام: در نظر گرفتن یک یخچال شراب

در نهایت آن را مفید به نگاه شراب مانند یک سرمایه گذاری است. اگر شما صرف بیشتر در بطری سپس آن را ممکن است ارزش هزینه بیشتر در مورد راه هایی برای نگه داشتن شراب به عنوان خوب به عنوان امکان پذیر است برای زمانی که ممکن است.

"از خودتان بپرسید این است: چقدر شما صرف سال گذشته در شراب خود را عادت و چقدر شما صرف در حال حاضر به خصوص در شرایط فعلی؟" Papoutsakis می گوید. "اگر شما صرف مقدار قابل توجهی در شراب شما همچنین ممکن است در نظر یک کولر شراب. وجود دارد گزینه های ارزان قیمت است که این ترفند را انجام دهد و می توانید به حفاظت از سرمایه گذاری خود را."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب