5 آسان اسپاگتی, کدو, ایده های است که راه بهتر از تظاهر آن ماکارونی

اگر شما تنها با استفاده از کدو ماکارونی به عنوان یک low-carb, پاستا, تعویض, شما از دست رفته بر روی همه کاره گی

توسط DASTESALAMATT در 31 خرداد 1399

اگر شما تنها با استفاده از کدو ماکارونی به عنوان یک low-carb, پاستا, تعویض, شما از دست رفته بر روی همه کاره گیاهی پتانسیل کامل. خفه کردن آن در یک فرمولی بسیار قشنگ سس و پخت آن را به یک غذای مرکب از گوشت وارد. برش آن را در نیمه و مسائل آن را مانند یک دو بار سیب زمینی پخته. و اگر شما انجام درمان al dente رشته مانند ماکارونی بروید و اضافه کردن اضافی که آبپاش پنیر.

5 شام Weeknight دستور العمل های بازیگران, اسپاگتی, کدو,

دو ادم راه برای طبخ اسپاگتی, کدو,

فوری گلدان/اجاق گاز فشار الکتریکی: نصف یک 2 1/2 تا 3 پوند اسپاگتی, کدو, طریق بنیادی و سپس خراش کردن دانه ها. اضافه کردن 1 فنجان آب به یک لحظه گلدان و یا اجاق گاز فشار الکتریکی و سپس محل trivet در گلدان. محل کدو ماکارونی در trivet — لایه های آن را در, با این حال شما می توانید آن را مناسب است. قفل درب در و مجموعه به طبخ در فشار بالا برای 7 تا 9 دقیقه بسته به اینکه آیا شما مانند رشته های خود را به شرکت و یا بیشتر در مناقصه/نرم طرف. هنگامی که زمان طبخ است تا انتشار سریع فشار.

فر: حرارت فر را به 400°F. نصف یک 2 1/2 تا 3 پوند اسپاگتی, کدو, طریق بنیادی و سپس خراش کردن دانه ها. نم نم باران به طرف برش با روغن زیتون و سپس محل برش به سمت پایین روی یک کاغذ اندود ورق پخت. کباب برای 40 تا 60 دقیقه بسته به اینکه آیا شما مانند رشته های خود را به شرکت و یا بیشتر در مناقصه/نرم طرف.

کتری مرغ پارمسان, اسپاگتی, کدو,

حرارت فر را به 400°F. حرارت 1 قاشق غذا خوری روغن زیتون در ovenproof کتری بیش از متوسط حرارت بالا تا سوسو زننده. اضافه کردن 1 پوند مرغ زمینفصل را با 1 قاشق چای خوری نمک کوشر و 1/4 قاشق چای خوری فلفل سیاه تازه زمین. طبخ, تکان دهنده اغلب و شکستن مرغ را با یک قاشق چوبی را به قطعات کوچک تا دیگر صورتی, 3 تا 4 دقیقه. کاهش گرما در حد متوسط و پایین هم بزنید و در 1 (24-اونس) شیشه گوجه فرنگی-ریحان سس ماریناراو بجوش و خروش آمدن 5 دقیقه. حذف از گرما.

اضافه کردن خراشیده کردن رشته از 1 (2 1/2 تا 3 پوند) پخته شده, اسپاگتی, کدو, 1/2 قاشق چای خوری نمک کوشر, 1/4 فنجان خرد شده پنیر موتزارلا و پنیر و 1/4 فنجان پنیر پارمسان رنده شده به کتری و هم بزنید تا ترکیب. بالا با 1/4 فنجان پنیر موزارلا خرد شده و 1/4 فنجان پارمسان رنده شده. پخت تا سس حباب 10 تا 15 دقیقه. بالا با ریز خرد شده برگ ریحان تازه اگر مورد نظر.

دریافت دستور العمل: کتری مرغ پارمسان, اسپاگتی, کدو,

سوسیس و کلم دلمه کدو ماکارونی

ترتیب رک 12 اینچ از پختن عنصر و حرارت فر را به داد و بیداد, در بالا. طبخ 1 پوند نپخته سوسیس تند ایتالیایی (روده برداشته می شود) در یک دیگچه بزرگ روی حرارت متوسط به بالا شکستن آن را به قطعات کوچک با یک قاشق چوبی تا دیگر صورتی, 3 تا 5 دقیقه. هم بزنید و در 1 دسته درشت خرد شده lacinato کلم برگ, 1 پاینت نصف گیلاس گوجه فرنگی 1/2 پیمانه آب 1/2 قاشق چای خوری حلال نمک و 1/4 قاشق چای خوری فلفل سیاه و سفید. بجوش و خروش آمدن روی حرارت متوسط به مدت 5 دقیقه.

محل 4 گرم اسپاگتی پخته شده کدو نیمه جسم به سمت بالا در یک rimmed ورق پخت و فصل را با 1/4 قاشق چای خوری نمک کوشر و 1/4 قاشق چای خوری فلفل سیاه و سفید. تقسیم سوسیس مخلوط بین اسکواش نیمه سپس نم نم با 1/2 فنجان پنیر پارمسان رنده شده. داد و بیداد تا بالا browned, 3 تا 4 دقیقه. چاشنی زدن با خرد شده برگ جعفری تازه اگر مورد نظر.

دریافت دستور العمل: سوسیس و کلم دلمه کدو ماکارونی

خامه پستو اسپاگتی, کدو,

را 1 فنجان پستو ریحان و 1/2 فنجان خامه سنگین به بجوش و خروش آمدن در یک دیگچه بزرگ یا ماهی تابه روی حرارت متوسط. هم بزنید در خراشیده کردن رشته از 1 (2 1/2 تا 3 پوند) پخته شده, اسپاگتی, کدو, 1 پاینت نصف گیلاس و گوجه فرنگی و 1 قاشق چای خوری نمک کوشر و طبخ تا زمانی که گرم از طریق. هم بزنید در نازک برگ 1 دسته ریحان تازه. خدمت با پنیر پارمسان رنده شده در صورت دلخواه.

دریافت دستور العمل: خامه پستو اسپاگتی, کدو,

کلم بروکلی و پنیر اسپاگتی, کدو, غذای مرکب از گوشت وارد

حرارت فر را به 350ºF. هم بزنید 1 1/2 فنجان پنیر چدار تیز خرد شده, 2 فنجان پنیر, 3, تخم مرغ, 1 قاشق چای خوری نمک کوشرو 1/4 قاشق چای خوری فلفل سیاه تازه زمین با هم در یک کاسه بزرگ. آوردن 3 فنجان (1 اینچ) گلچه کلم بروکلی و 2 قاشق غذاخوری آب به جوش در ovenproof کتری بیش از متوسط حرارت بالا. طبخ و گاه تکان دهنده تا زمانی که کلم بروکلی واضح-مناقصه و تبخیر آب 2 تا 3 دقیقه.

حذف کتری از گرما. هم بزنید در خراشیده کردن رشته از 1 (2 1/2 تا 3 پوند) پخته شده و کدو ماکارونی و پنیر مخلوط. نم نم با 1/2 فنجان پنیر چدار تیز خرد شده. پخت تا مجموعه و یک چاقو وارد شده به این مرکز می آید تمیز حدود 1 ساعت.

دریافت دستور العمل: کلم بروکلی و پنیر اسپاگتی, کدو, غذای مرکب از گوشت وارد

مدیترانه, اسپاگتی, کدو, با, میگو, روغن زیتون و پنیر فتا

گرما 1/3 فنجان روغن زیتون را در یک دیگچه بزرگ روی حرارت متوسط تا زمانی که سوسو زننده. اضافه کردن 1 1/2 فنجان حفره دار خرد شده کستلوترنو زیتون و طبخ تا زمانی که نرم و 4 دقیقه. نستله 1 پوند متوسط پوست کنده deveined نپخته میگو به زیتون فصل را با 1/2 قاشق چای خوری نمک کوشر و 1/4 قاشق چای خوری فلفل سیاهطبخ 1 دقیقه است. تلنگر میگو و طبخ 1 دقیقه بیشتر.

هم بزنید در خراشیده کردن رشته از 1 (2 1/2 تا 3 پوند) پخته شده, اسپاگتی, کدو, 1 فنجان نازک برگ ریحان تازه, آب از 1 لیمو بزرگو 1 قاشق چای خوری نمک کوشر. طبخ تکان دهنده به طور مداوم تا زمانی که کدو گرم و میگو ها پخته شده را از طریق 3 تا 4 دقیقه. چاشنی زدن با هم پاشیده پنیر فتا و تکه های فلفل قرمز در صورت دلخواه. خدمت با قاچ لیمو.

دریافت دستور العمل: مدیترانه کدو ماکارونی با میگو, زیتون و پنیر فتاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب