5 راه آسان برای بخش کردن که باز مفهوم طرح طبقه شما نفرت خیلی

باز مفهوم آشپزخانه و اتاق زندگی می کنند ممکن است روند در حال حاضر, اما آنها دقیقا جدید: این ایده شروع به وارد

توسط DASTESALAMATT در 6 خرداد 1399

باز مفهوم آشپزخانه و اتاق زندگی می کنند ممکن است روند در حال حاضر, اما آنها دقیقا جدید: این ایده شروع به وارد صحنه تمام راه برگشت در 1970s. و در حالی که تا حد زیادی به عشق در مورد باز کردن مفهوم زندگی — بیشتر جمع آوری فضایی برای خانواده قابل ملاحظه طبخ فضا به علاوه قادر به استفاده از آشپزخانه است اما هنوز هم تماشای تلویزیون یا درگیر در مکالمه برای شروع — برخی از مردم ممکن است پیدا کردن که پس از یک در حالی که آنها فقط ... نوع از آن متنفرم. نگران نباشید! شما لازم نیست که به حرکت قادر به پیدا کردن یک مطلب قابل اعمال در فضا.

این که آیا شما به دنبال یک کمی بیشتر به حریم خصوصی در اتاق نشیمن چیدمان و یا شما به خودتان پیدا کنید که مایل زندگی خود را و یا اتاق ناهار خوری برای آمدن به طور کامل مجهز به چهار کل دیوار که منزوی کردن فضا از صداها و بوی آشپزخانه ما جمع آوری برخی از راه حل های بتنی برای رسیدگی به این طرح نقطه درد. مطالعه بیشتر در برای برخی از چیزهایی که شما می توانید در طیف وسیعی از قیمت امتیاز خود را به آشپزخانه و اتاق نشیمن درجه جدایی شما دنبال آن هستید.

1. تنظیم مجدد مبلمان خود را برای ایجاد مناطق جداگانه.

اگر شما در حال حاضر خود را به مبل رو به آشپزخانه و مبلمان خود را سازمان یافته و تاکید بر "یکی-بزرگ-space"بودن از طرح طبقه باز سعی کنید مرتب کردن مبلمان خود را. محل خود را و مبل و میز و هر طرف صندلی به طوری که آنها به صورت خود به خود در منطقه دور از و رو به آشپزخانه. دو حوزه متفاوت استفاده می شود و آیا نگاه کردن بر روی هر یک از دیگر, بنابراین شما در حال حاضر ایجاد مبلمان ترتیبات که حمایت از این. اضافه کردن یک میز کنسول پشت مبل خود را و استفاده از آن به عنوان یک صفحه نمایش فضای بیشتری به افتراق اتاق نشیمن از آشپزخانه. همان فوت و فن کار در این منطقه ناهار خوری بیش از حد که در آن به خوبی قرار داده شده کنسول جدول می تواند یک بیت از یک کانونی مانع است.

2. را, رنگ, بافت و دیگر پس از اتمام کار برای شما.

شما ممکن است مجبور به حرکت مبلمان خود را و یا حتی خرید چیزی جدید. از نظر قدرت رنگ و نحوه نقاشی یک نیمه از یک اتاق به رنگ های مختلف در حال حاضر می تواند یک تفاوت بزرگ در جدا کردن دو فضا. پرتاب در یک فرش و دیگر مواد و بافت به طور مداوم در طول یک قسمت از فضا مانند یک پتو پشم و مطابق با پرتاب بالش و یا آثار هنری — و شما به زودی متوجه است که شما ایجاد کرده اید یک منطقه زندگی می کنند که بی شک نه بخشی از آشپزخانه.

یکی از ساده ترین و ساده ترین راه برای ایجاد یک احساس جدایی بین دو فضا است که برای ایجاد یک مانع فیزیکی حتی اگر آن را تا رسیدن به اندازه کافی بالا به سقف. یکی از مزایای این ترکیب آشپزخانه و فضاهای زندگی است که آنها در اندازه های بزرگ به این معنی است که اگر شما لازم نیست که یک جزیره در عین حال, شما معمولا می توانید دزدکی حرکت کردن در یک تلفن همراه در. جایزه: فوق العاده آشپزخانه و فضای ذخیره سازی است که یک مزیت برای یک آشپزخانه کوچک.

اگر یک آشپزخانه جزیره نیست رفتن به قطع آن از نظر بصری جدایی بین دو اتاق را در نظر بگیرید یک تقسیم کننده اتاق. این که آیا آن را فقط به یک سری ساده از عمودی تعبیه هواکش هایی تزئینی تاشو صفحه نمایش و یا مجموعه ای از قد بلند و طراحی یک اتاق تقسیم می تواند نقش مهمی در افتراق فضاهای. قفسه بالا ماهرانه تقسیم فضای زندگی از صنایع دستی منطقه است.

به عنوان تهاجمی ترین (و گران) از گزینه های روی میز, ساخت دیوار نهایی در کلش به طور کامل واگرد باز طرح طبقه. شما می خواهید به آن را با دقت به طوری که شما را حفظ راحت نسبت به هر دو اتاق — یک آشپزخانه کوچک با یک اتاق نشیمن یا اتاق ناهارخوری است که احتمالا تعادل مناسب شما می خواهید برای کاربردی به طبخ. شما همچنین می خواهید به فکر می کنم در مورد اینکه آیا برای اضافه کردن یک درب و یا فقط نگه داشتن باز باز کردن درب آن باز می رود و چگونه بزرگ آن است. اگر شما اجاره شما نیاز به تصویب اول; اگر شما خود را, شما ممکن است نیاز به اجازه ساختمان بسته به میزان کار می کنند. بررسی خود را با شهرداری قبل از حفر جعبه ابزار خود را.

توجه داشته باشید که آن را کاملا امکان پذیر است برای ساخت یک دیوار موقت — آن را هنوز هم مقدار زیادی از سهام عرق و تبادل نظر دانش اما نمی خواهد به طور دائم تغییر چیدمان خانه خود را — پس از آن جداشدنی اگر شما ذهن خود را تغییر دهید و یا اگر شما تصمیم به فروش خانه خود را پایین خط.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب