5 IKEA هک که تبدیل اساسی KALLAX قفسه به چیزی فوق العاده ویژه

IKEA KALLAX در حال حاضر قطعه چشمگیر خود را در آن — شما می توانید با استفاده از آن به عنوان یک کلاسیک قفسه کتاب

توسط DASTESALAMATT در 26 اردیبهشت 1399

IKEA KALLAX در حال حاضر قطعه چشمگیر خود را در آن — شما می توانید با استفاده از آن به عنوان یک کلاسیک قفسه کتاب اتاق تقسیم و یا به عنوان یک راه شیک به نمایش مجموعه. اما شما لازم نیست که برای حل و فصل ahem — off-the-shelf. با چند هوشمندانه hacks, KALLAX واقعا می تواند به سطح بعدی گرفته شده. ما به گرد پنج تن از مورد علاقه ما پروژه هایی که به نوبه خود این قطعه همه کاره به showstopper بر.

1. سبک اصلی نوار با اواسط قرن نگاه

وبلاگ نویس Jazzmine دارد تبدیل معمولی KALLAX به فوق العاده صفحه اصلی نوار. اواسط قرن-سبک درب باید یک راز: آنها نه چوب واقعی! به جای Jazzmine استفاده می شود چوب-الگو تماس با کاغذ بیش از KALLAX را درب سفید به علاوه برنج حلقه می کشد به نگاه کامل. راه اندازی فراهم می کند مقدار زیادی از ذخیره سازی برای barware, زیبا و دلفریب, لوازم جانبی و بیشتر.

2. ایجاد یک روستایی کابینه

ساده شکل KALLAX باعث می شود آن را به راحتی سازگار با طیف وسیعی از سبک های. وبلاگ نویس شانون Acheson در زمان کوچکتر و سبک KALLAX و تبدیل آن به یک روستایی به دنبال کابینه با استفاده از مضطرب 1-توسط-4 تخته را به خانه رعیتی-سبک درب. در حال حاضر به نظر می رسد بیشتر شبیه به چیزی است که شما می خواهم پیدا کردن در یک بازار کک از در راهرو از یک کرون بزرگ جعبه خرده فروش.

3. ساخت یک سازی-غنی جزیره آشپزخانه

وبلاگ نویس جن لو مردیت با استفاده از یک KALLAX برای ایجاد یک آشپزخانه جزیره است که بانک شکستن نیست. این هک یک راه عالی برای احیای خود را از فضای پخت و پز بدون تکمیل عمده رنو و شما نمی خواهد به خطر انداختن هر یک از فضای ذخیره سازی قطعه اصلی را فراهم می کند. عناصر کلیدی: چوب بالای نوار حوله و دستی کاستور.

4. نگه داشتن آن ساده است و تنها با اضافه کردن پاها

اضافه کردن به خود را KALLAX ساده و در عین حال به طور کامل راه های شیک برای ارتقاء قطعه و اطمینان حاصل شود آن را تکمیل موارد دیگر در یک اتاق ناهار خوری. در اواسط قرن مدرن پا باقی می ماند در سبک و نگاه دوست داشتنی در بلاگر Delia فضا.

5. ایجاد یک برنامه کاربردی فایل مسطح کابینه

تخت فایل کابینت یک روش هوشمند برای فروشگاه سینی دستمال و آشپزخانه منسوجات و وبلاگ نویس Bettina جانسون نشان می دهد که چگونه برای ایجاد یک با استفاده از یک KALLAX. چوب کشو جبهه در یک رنگ تیره ارائه فقط سمت راست سطح کنتراست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن