Adobe ژوئن Creative Cloud به روز رسانی به ارمغان می آورد پیشرفت های به روز رسانی ها به لایت روم و فتوشاپ و بیشتر

ادوبی منتشر کرده است خود ژوئن Creative Cloud updates با آوردن آن تعدادی از ویژگی های جدید برای آن مبتنی

توسط DASTESALAMATT در 27 خرداد 1399

ادوبی منتشر کرده است خود ژوئن Creative Cloud updates با آوردن آن تعدادی از ویژگی های جدید برای آن مبتنی بر ابر محصول مجموعه از جمله فتوشاپ لایت روم و Adobe Camera Raw.

نرم افزار Adobe Photoshop

برای اولین بار در دستور کار فتوشاپ برای دسکتاپ. Adobe به روز شده آن را انتخاب کنید موضوع ابزار با الگوریتم های جدید برای کمک به آن را بهتر تشخیص آنچه که انتخاب و تغییر انتخاب خود را بر این اساس. به طور خاص, Adobe کار کرده است در پرتره انتخاب خواهد شد که تشخیص زمانی که یک فرد است که انتخاب شده و با دقت بیشتری انتخاب موضوع و دیگر جزئیات با استفاده از آن سنسی هوش مصنوعی یادگیری ماشین فن آوری است.

ادوبی همچنین اضافه کرده است چرخشی الگوهای Adobe فونت خودکار فعال (نه بیشتر پیام در مورد فونت های گم شده) و به روز شده مطابقت فونت از ویژگی های است که می تواند تشخیص فونت در یک تصویر و نشان می دهد مشابه به دنبال فونت های داخل کتابخانه خود را برای استفاده در تصویر.

شما می توانید پیدا کردن یک پست مفصل توضیح تمام ویژگی های جدید فتوشاپ در عمق ادوبی اعلام پست وبلاگ.

Adobe Lightroom

حرکت به Lightroom, Adobe جدید اضافه کرده است محلی تنظیم رنگ (ACR, لایت روم, کلاسیک, Lightroom CC macOS/ویندوز ، iOS و آندروید) نسخه (Lightroom CC macOS/ویندوز ، iOS و آندروید) خام به صورت پیش فرض (Lightroom CC macOS/ویندوز ، iOS و آندروید) و ISO تطبیقی ایستگاه از پیش تنظیم (ACR و لایت روم کلاسیک).

جدید محور محصول روکش باعث می شود آن را آسان تر به مرکز یک موضوع در یک تصویر.

محلی تنظیم رنگ باعث می شود آن را ممکن است برای ویرایش رنگ در مناطق انتخاب کنید از یک تصویر نسخه جدید ویژگی باعث می شود آن را ممکن است برای ایجاد و ویرایش نسخه های متعدد از همان تصویر بدون نیاز به کپی از آن را خام به صورت پیش فرض باعث می شود آن را بنابراین شما می توانید درخواست خاص به طور پیش فرض تنظیمات به عکس Raw را به تصاویر منعکس کننده داخلی تصویر پروفایل شما تنظیم در دوربین و ISO تطبیقی ایستگاه از پیش تنظیم باعث می شود آن را ممکن است برای تغییر نحوه خاص از پیش تعیین شده به نظر می رسد بر اساس آنچه ISO تصویر گرفته شده در.

یکی از ویژگی های جدید در Lightroom CC برای macOS در ویندوز ، iOS و آندروید 'نسخه' که اجازه می دهد تا شما را چندین ویرایش از همان تصویر بدون نیاز به کپی کردن فایل.

دیگر ویژگی های جدید شامل محور محصول روکش متن و Lightroom برای آیپد در نهایت ویرایش در فتوشاپ' گزینه برای بلافاصله ویرایش تصویر در فتوشاپ برای iPad (با معکوس گزینه ای برای ارسال به لایت روم' هنگامی که شما انجام می شود را با ویرایش).

توانایی به صادرات یک تصویر از لایت روم برای iPad, فتوشاپ برای iPad و بازگشت بسیار استقبال می شود علاوه بر این شده است که درخواست شده توسط کاربران برای مدتی در حال حاضر.

لایت روم کلاسیک نیز دریافت کرده بهبود عملکرد. شتاب GPU برای ویرایش تصویر مورد در سال گذشته اما این پیشرفت های جدید تمرکز بر روی یک تجربه نرم و صاف در حالی که پیمایش از طریق کتابخانه خود را جستجو و فیلتر کردن مجموعه ها و شستشو لغزنده در توسعه ماژول. Adobe می گوید: "شما تجربه پیمایش سریع تر و کمتر لکنت زبان به خصوص در حالی که هدایت از بالا و پایین بزرگتر کاتالوگ و الک را از طریق دیگر لیست مجموعه.'

شما می توانید یک تجزیه دقیق از هر یک از ویژگی های جدید و به روز رسانی در لایت روم ادوبی اعلام پست وبلاگ.

Adobe Camera Raw

جدید ACR رابط بیشتر شبیه است که از Adobe اخیر لایت روم و فتوشاپ به روز رسانی.

Adobe Camera Raw (ACR) نیز با دریافت یک به روز رسانی به ارمغان می آورد که رابط کاربری آن و مجموعه ای از ویژگی های بیشتر در خط با لایت روم. در علاوه بر این به محلی رنگ تنظیم ISO تطبیقی ایستگاه از پیش تنظیم و مرکز محصول پوشش ACR نیز نقل مکان کرد و بسیاری از آن محلی ابزار به سمت راست از رابط کاربری و قرار دادن آن های مختلف تنظیم در stackable پانل شبیه به آنچه که در بر داشت در لایت روم را توسعه ماژول. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که آیا فیلم سینمایی (ریز عکسها به تصویر) به نظر می رسد در سمت چپ رابط کاربری یا در پایین زیر تصاویر.

شما می توانید پیدا کردن یک مختصر و مفید از همه از ویژگی های جدید در ادوبی 'چه جدید در ACR' اعلام پست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de