5 شايع پخت سوال پاسخ داده

بدون مخمر است ؟ هیچ آرد ؟ احتمالا نمی توانید focaccia. :( عکس های لورا موری مواد غذایی یک ظاهر طراحی شده توسط

توسط DASTESALAMATT در 30 فروردین 1399

بدون مخمر است ؟ هیچ آرد ؟ احتمالا نمی توانید focaccia. :(

عکس های لورا موری مواد غذایی یک ظاهر طراحی شده توسط سوزان Spungen

2. من پخت با معامله گر جو/Costco/تمام غذاهای نمک دریا—چقدر باید استفاده کنم ؟

نمک است که به شما غم و اندوه. در حالی که ما در توسعه ی دستور غذاها با الماس کریستال نمک (و عبور از آزمون به مطمئن شوید که مورتون نیز کار خواهد کرد) بسیاری از شما خواسته در مورد استفاده از نمک است که می افتد خارج از این دو است. شما می خواهید به پخت با نمک دریا, نمک دریا خوب و یا—اگر شما مادر من یددار نمک.

من شما را تشویق به دریافت نمک حلال اما اگر شما در حال کار با آنچه شما بهترین راه برای تبدیل بین انواع مختلف* اندازه گیری وزن (1 قاشق غذاخوری. الماس کریستال وزن آن در حدود 8 گرم). این است که هنوز دلیل دیگری برای ما به ارائه شما را با وزنه برای نمک و برای شما به خرید یک مقیاس به طوری که شما می توانید در واقع استفاده از این اطلاعات برای حرکت آزادانه بین علامت های تجاری.

* صرفه جویی در پايان نمک مانند پوسته پوسته نمک یا که در صورتی هیمالیا نمک دریا شما رو در یک راز سانتا پنج سال پیش—برای درست آن: به پایان رساندن.

3. آیا من می توانم پخت این دستور غذا را در یک ظرف?

پاسخ این است که معمولا بله اما با برخی از تنظیم. حجم ظرفیت هر پان بستگی به شکل و ارتفاع آن طرف (به یاد داشته باشید دهم درجه هندسه؟). من با استفاده از این راهنمای دستی برای تعیین اگر من نیاز به مقیاس دستور بالا یا پایین و با چه درصد. این نیز مهم است به خاطر داشته باشید که تغییر تابه را نیز تغییر زمان پخت—انگیزه بیشتری برای پخت به شاخص زمان و شروع به چک کردن اولیه. اگر خود را در ظرف بزرگتر از یک نامیده می شود و شما نمی افزایش مقدار خمیر کیک به عنوان مثال خمیر خواهد شد گسترش نازک تر و سریعتر طبخ خواهد شد. (و آن را همیشه بهتر است برای بررسی خیلی زود تر از خیلی دیر!) از سوی دیگر اگر شما با استفاده از یک ظرف شیشه ای به جای یک فلز نگران نباشید اگر شما را به اضافه کردن چند دقیقه به زمان پخت.

ما همچنین متوجه شده است که برخی از شما در حال پخت در سیلیکون تابه. [درج جیغ چهره emoji] و در حالی که سیلیکون بزرگ نچسب مواد آن واقعا کار بد انجام حرارتی که بدان معنی است که شما کیک و کیک های شکلاتی و میله های زندان نمی رود و یا قهوه ای و یا به درستی تنظیم شده. صرفه جویی سیلیکون قالب برای دسر یخ زده و چسبنده چیزهایی مانند کارامل و سخن بی معنی وبیهوده. همان می رود برای سیلیکون تشک. در حالی که آنها ارزشمند برای برنامه های خاص آنها در واقع انجام نمی کوکی های خود را هر نعمت. کوکی ها پخته نچسب سیلیکون تشک را بیشتر در مقایسه با کوکی ها پخته بر روی پوست. خوب سیلیکون بیهوده گویی بیش از!

استفاده از گندم سیاه خود را به این زرق و برق دار, galette.

عکس های استفان کنت جانسون, مواد غذایی, یک ظاهر طراحی شده توسط ربکا Jurkevich سرپا نگه داشتن یک ظاهر طراحی شده توسط Kalen Kaminski

بنابراین هیچ کس می خواهد برای پیگیری کردن آرد گندم سیاه. بموقع اشاره کرد. اما اگر شما هم گیر برخی به این گندم سیاه شکلات تراشه کوکی ها شما می توانید استفاده از آن را به...

5. من کوکی ها گسترش یافته است. من کیک نمی رود. من focaccia نمی قهوه ای است. چه اتفاقی افتاده است ؟

اگر شما در حال حاضر حکومت دیگر مظنونین و شما به دنبال دستور غذا را به یک T, ما یک سوال: آیا شما را از فر دماسنج? اگر شما تا به حال بدون توضیح عجیب و غریب نتیجه ما در حال رفتن به جلو بروید و خود را سرزنش فر. ما می دانیم که ما گفته ایم این یک میلیون بار اما اگر شما یک دماسنج در عین حال یکی: آن را تنها راه به می دانم که اگر شما در واقع پخت در حرارت دما.

ما پخت سری ممکن است بیش از, اما این فروم هنوز باز است. حتی اگر ما در حال کندتر از حد معمول برای پاسخ به سوالات من مطمئن هستم که همکار خود را نانوا روی آن خواهد شد.

بیشتر پخت اینتل:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب