5 سریع شام است که با شروع دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ

دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ weeknight قهرمان سوارکاری به صرفه جویی در روز با کمک به شما را سریع کار از شام. قبل

توسط DASTESALAMATT در 7 تیر 1399

دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ weeknight قهرمان سوارکاری به صرفه جویی در روز با کمک به شما را سریع کار از شام. قبل از پخته قبل از چاشنی مرغ را می توان اضافه شده به سوپ, پاستا, برنج, ظروف و بیشتر برای ایجاد خوشمزه مبتنی بر پروتئین شام را با سهولت.

این عکس به شما پنج سریع مرغ شام که تضمین شده است برای تبدیل شدن به مسنجر مورد علاقه خانواده.

5 عکس العمل است که با شروع دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ

مرغ: هر دستور غذا با استفاده از نیمی از دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ (حدود 14 اونس) که برابر است با 1 1/2 تا 2 فنجان گوشت خرد شده. با استفاده از نیمی برای یک دستور العمل و سپس ذخیره خرد شده گوشت برای شام #2 در یک ظرف مهر و موم شده در یخچال. شما می توانید با استفاده از هر گونه دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ دوست دارید که آیا این بودجه دوستانه Costco پرنده یا یک گیاه بو یکی از غذاهای کل.

باقی مانده مواد تشکیل دهنده: هر یک از این دستور العمل ساعت در پنج مواد تشکیل دهنده و نه از جمله روغن و نمک و فلفل و اختیاری garnishes. آنها در درجه اول ساخته شده با آشپزخانه کالاهای اساسی مانند برنج و ماکارونی و مواد غذایی کنسرو شده, بنابراین شما به احتمال زیاد فقط نیاز به انتخاب کنید تا برخی از سبزی و پنیر به آنها را.

یک گلدان نارگیل-گشنیز پلو با مرغ

محل 1 فنجان برنج باسماتی, 1 پیمانه آب و 1 (حدود 13 اونس) می توانید از شیر نارگیل را در یک قابلمه بزرگ. فصل را با نمک را به جوش حرارت بالا تکان دهنده به ترکیب. حرارت را کاهش می دهد برای حفظ یک فعال بجوش و خروش آمدن پوشش و طبخ تا زمانی که برنج مناقصه است و بیشتر از مایعات جذب شده است 15 تا 20 دقیقه. گهگاه هم بزنید تا مطمئن شوید چیزی چسبیده است به پایین نگه دارید و روی حرارت کم تا برنج نمی سوزاند.

طی چند دقیقه از پخت و پز هم بزنید و در 2 فنجان کمرنگ برف نخود فرنگی. زمانی که برنج آماده است و هم بزنید و در 1 1/2 تا 2 فنجان خرد شده و پخته شده مرغ. طبخ کشف تا گرم طریق 2 دقیقه بیشتر. تقسیم بین صفحات; بالا با 1/2 فنجان پاره گشنیز تازه برگ و ساقه مناقصه. خدمت با لیمو ترش قاچ کنید.

دریافت دستور کامل: One-Pot نارگیل-گشنیز پلو با مرغ

فرانسوی, اغذیه فروشی و مشروب فروشی سالاد با دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ

ماهوت پاک کن زدن 2 قاشق غذا خوری هر خردل دیژون و سرکه شراب قرمز را در یک کاسه بزرگ. در حالی که دستگاه های همزن, نم نم باران در 1/4 فنجان روغن زیتون. در ادامه دستگاه های همزن تا غلیظ و امولسیون. طعم و فصل را با نمک و فلفل.

گرما 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون را در یک دیگچه بزرگ روی حرارت متوسط تا زمانی که سوسو زننده. اضافه کردن 1 1/2 فنجان خرد شده مارچوبه, فصل را با نمک و آشپزی, گاه تکان دهنده تا زمانی که ترد-مناقصه و سوخته در نقاط حدود 4 دقیقه است. هم بزنید و در 1 1/2 تا 2 فنجان خرد شده و پخته شده مرغ و طبخ تا فقط گرم از طریق حدود 1 دقیقه.

اضافه کردن مرغ و مارچوبه پخته شده و 1/2 فنجان خرد شده خام مارچوبه به پانسمان و بازی شیر یا خط به ترکیب. اضافه کردن برگ از 2 سر کره کاهوبه آرامی شیر یا خط به ترکیب. خرد کردن تازه فلفل سیاه و سفید بیش از بالا و فورا سرو کنید.

دریافت دستور کامل: فرانسه اغذیه فروشی و مشروب فروشی سالاد با دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ

مرغ, گوجه فرنگی و لوبیا سفید, سوپ

گرما 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون در یک قابلمه بزرگ یا هلندی فر با حرارت متوسط تا زمانی که سوسو زننده. اضافه کردن 1, نازک, موسیر, فصل را با نمک و آشپزی, گاه تکان دهنده تا زمانی که شروع به نرم کردن اما نه قهوه ای حدود 4 دقیقه است. پور در 1 (حدود 24 اونس) شیشه passata یا گوجه فرنگی پوره سیب زمینی و 2 فنجان آبو فصل را با نمک و فلفل. را به جوش حرارت بالا. حرارت را کاهش می دهد برای حفظ یک بجوش و خروش آمدن و طبخ تا زمانی که خام گوجه فرنگی طعم آشپز خاموش در حدود 10 دقیقه است.

هم بزنید و در 1 دسته کلم پیچ خرد شده برگ, 1 (15 اونس) می تواند تخلیه و شستشو لوبیا سفید و 1 1/2 تا 2 فنجان مرغ خرد شده. طبخ تا زمانی که کل فقط نرم و لوبیا گرم از طریق 3 تا 4 دقیقه بیشتر. طعم و فصل را با نمک و فلفل.

دریافت دستور کامل: مرغ, گوجه فرنگی و لوبیا سفید, سوپ

پخته کتری ماکارونی با مرغ, کنگر فرنگی و لیمو

موقعیت رک 6 اینچ از جوجه های گوشتی و گرما جوجه های گوشتی. قابلمه بزرگ آب شور به جوش آورد. اضافه کردن 1 پوند پاستا پنه و طبخ تا زمانی که آل dente حدود 2 دقیقه کمتر از این دستورالعمل بسته. در ضمن قطع نیمی از 1 متوسط لیمو به 1/4 اینچ ضخامت دور و سپس قطع هر دور به 1/4-inch نوار. تنظیم نیم باقی مانده را کنار بگذارند.

گرما 3 قاشق غذاخوری روغن زیتون در یک بزرگ ovenproof کتری بیش از متوسط حرارت بالا تا سوسو زننده. اضافه کردن لیمو و 1 (14 اونس) می توانید اسفنج و quartered, کنگر فرنگی, قلب, پخش كردن آنها در اطراف ماهی تابه. فصل را با نمک و فلفل. طبخ تکان دهنده در هر دقیقه تا زمانی که شروع به قهوه ای در نقاط حدود 5 دقیقه کل.

زمانی که پاستا آماده است, رزرو 1/4 فنجان آب پاستا و سپس تخلیه ماکارونی. اضافه کردن ماکارونی, پاستا, آب 1 1/2 تا 2 فنجان خرد شده و پخته شده مرغو آب باقی مانده را نصف لیمو به کتری. هم بزنید تا ترکیب. بالا با 3/4 فنجان پاشیده پنیر فتا. داد و بیداد تا کنگر فرنگی هستند browned کمی و پنیر ذوب شده و در حدود 3 دقیقه است. پایان با یک نم باران از روغن زیتون 1/4 فنجان پاشیده پنیر فتاو 1/2 فنجان درشت خرد شده برگ جعفری تازه.

دریافت دستور کامل: پخته کتری ماکارونی با مرغ, کنگر فرنگی و لیمو

مرغ قشنگ و Orzo ماکارونی با اسفناج

حرارت 1 قاشق غذا خوری روغن زیتون را در یک هلندی اجاق گاز یا قابلمه بزرگ روی حرارت متوسط تا زمانی که سوسو زننده. اضافه کردن 1 پوند خشک orzoفصل را به آرامی با نمک و آشپزی, تکان دهنده, تا, تست, 1 دقیقه. اضافه کردن 4 فنجان آب, فصل را با نمک. را به جوش حرارت بالا و طبخ, گاه تکان دهنده برای جلوگیری از چسبیدن تا orzo توسط al dente و بیشتر از آب جذب می شود حدود 7 دقیقه.

کاهش حرارت متوسط هم بزنید و در 1 پاینت نصف انگور و گوجه فرنگی 4 فنجان اسفناج نوزاد, 1 1/2 تا 2 فنجان مرغ خرد شده, 1 فنجان پنیر پارمسان رنده شده و 1/4 فنجان آب. طبخ تکان دهنده تا زمانی که اسفناج پژمرده مرغ گرم و پنیر ذوب شده و در حدود 2 دقیقه است. کرمی قشنگ سس باید تشکیل داده اند اما اگر آن را به نظر می رسد خشک در هر نقطه اضافه کردن آب گرم 1 قاشق غذا خوری در یک زمان تا زمانی که شما رسیدن به قوام مورد نظر. پایان با یک نم باران از روغن زیتون و فلفل سیاه تازه زمین.

دریافت دستور کامل: یک قابلمه مرغ خامه Orzo

به انجمن خوش آمدید عکس پخت و پز خانه Kitchn ساده ترین دستور العمل های. این مینی دستور العمل بسیار ساده شما می توانید عملا طبخ از قبل و بعد از عکس فوری خود را.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن