5 را نشان می دهد به جریان پس از پایان "بزرگ انگلیسی پخت-خاموش"

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.بزرگ, انگ

توسط DASTESALAMATT در 20 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بزرگ, انگلیسی, پخت کردن یک هدیه است. این تلویزیون معادل مراقبت از خود و من هرگز آن را قدردانی آنجا که من در حال حاضر زمانی که من نیاز به برخی از تلویزیون برای دریافت از طریق روز.

اگر شما در حال حاضر نیست تسلیم به سحر و جادو است که بزرگ انگلیسی پخت و خاموششما را در برای درمان. آن را پخت رقابت های سری که در آن یک دوجین یا بیشتر نانوا خانه را در پخت چالش ها در داخل یک غول سفید چادر در حومه انگلیسی با رویاهای آخرین نانوایی ایستاده است. و حتی اگر آن را یک رقابت نشان می دهد آن را به نوعی تسکین دهنده است. همه چیز در چادر نگهداری می شوند بسیار پایین کلید حتی زمانی که پخت حوادث اعتصاب و همه شرکت کنندگان heartwarmingly حمایت از یکدیگر است. به علاوه برخی از نان شیرینی و کیک این افراد خواسته برای پخت آنقدر مبهم من احساس می کنم همیشه یادگیری چیزهای جدید است.

در حال حاضر اگر شما در حال حاضر به سرعت از طریق تمام "GBBO" Netflix ارائه کرده (و پس از تولید در فصل جدید به تعویق افتاد) و به دنبال آینده خود را "خوب" نشان می دهد, من اینجا هستم برای کمک به. هر یک از توصیه های زیر را باید فوت و فن انجام دهد تا دور بعدی نانوا سر به چادر.

شما می دانید تمام چیزهای که به من گفت: در مقدمه در مورد بزرگ انگلیسی پخت و خاموش بودن رقابت های سری که تسکین دهنده است و خوب و پر از شرکت کنندگان که به نوعی به یک دیگر ؟ ان بی سی DIY craft رقابت های سری ساخت آن است که اساسا فقط بدون پخت. و میزبان هستند Amy Poehler and Nick Offerman, بنابراین شما می توانید مقدار زیادی از خنده-از-با صدای بلند لحظات. من یک DIY-er هر وسیله و نه من علاقه ای به تبدیل شدن به یکی و در عین حال تماشای این حیله گر مسابقه خود استفاده ریز-honed مهارت ها و تصورات بزرگ به آمده تا با برخی از واقعا پروژه های بزرگ در رسانه های مختلف هوا قطره کوچک من قلب. من تنها دست کشیدن در برابر این دوست داشتنی نشان می دهد که وجود دارد بیش از حد چند قسمت است.

جریان در Hulu و NBC.com

استرالیا در این مسابقه پخت نشان می دهد به میزبانی مشهور استرالیا نانوا و آشپز آدریانو Zumbo و طبخ راشل Khoo است flashier پسر عموی پخت ، که تنها به نظر می رسد طبیعی آن Willy Wonka موضوع: شرکت کنندگان در Wonka-esque کارخانه و آه پسر رنگ به همراه دسر و آنها وظیفه را بسیار پیچیده و تمرکز زیادی بر روی تصاویر. در عین حال هنوز هم وجود دارد قریب به اتفاق مهربان و خوب بودن به این نمایش و حتی اگر آن را مانند به نظر می رسد بسیاری از ما بیشتر قاتل رقابت های سری وجود دارد یک حس است که هر کس در آن با هم.

جریان در Netflix بکشد

بزرگ طراحی داخلی, چالش

آه بله, بزرگ, طراحی داخلی, چالش — نهایی رختشویی نشان می دهد. شما می دانید که لباس های شسته شده را نشان می دهد درست است ؟ این نوع از نمایش شما می توانید در پس زمینه به عنوان شما را به لباس های شسته شده و لازم نیست که به نگرانی در مورد از دست رفته هر یک از آن, چرا که حتی اگر شما راه دور برای چند دقیقه شما می دانید دقیقا همان چیزی است که هنگامی که شما بازگشت ؟ بزرگ طراحی داخلی چالش مناسب برای آن است. مانند بزرگ, انگلیسی, پخت کردن این است که یک انگلیسی, واردات, این بار با, تازه کار طراحان داخلی (یا راستش فقط کسانی که لذت بردن از طراحی داخلی به عنوان یک سرگرمی) رقابت در چالش های سه در یک زمان در تمام انواع مختلف از زبان انگلیسی در خانه. هیچ یک از اتاق نشان می دهد وحشتناکی تعجب آور اما شما همیشه ریشه کن برای این طراحان برای موفقیت است. آن را فوق العاده پایین کلید و ممکن است شما را به برخی از inspo در حالی که شما صرف تمام وقت خود را در خانه خود را.

جریان در Netflix بکشد

به دنبال چیزی است که به شما همان احساس به عنوان بزرگ انگلیسی پخت و خاموش اما نه لزوما رقابت دیگر نشان می دهد ؟ آشپز ثمین نصرت چهار بخش Netflix سری که غواصی عمیق به چهار عنصر اساسی از پخت و پز مناسب است. این gorgeously شات آسان و مانند پخت کردنشما خواهید آموخت که زیادی. بیش از هر چیز هر چند نصرت شادی و کنجکاوی برای مواد غذایی و پخت و پز عفونی است. شما الهام به سر به آشپزخانه در هیچ زمان.

جریان در Netflix بکشد

این دیگر غیر از رقابت های سری که فورا کاهش می دهد من فشار خون است. خوب برای اولین بار آن را بالا می برد, زیرا, سلام, میزبان خوش تیپ, بازیگران Matthew Rhys و Matthew Goode. اما پس از آن شوک اولیه من را آرام با سفر خود را در سراسر جهان به عنوان آنها طلب کردن با شراب کارشناسان به خیس خوردن و حفر کردن به عنوان دانش زیادی در مورد شراب به عنوان امکان پذیر است. آن را سرگرم کننده آن را از آن باعث می شود من احساس می کنم برای نوشیدن نیست و به تنهایی در حالی که خود منزوی.

جریان در Hulutinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن