قلعه بادی چگونه زندگی ما را در 2023 تغییر داد

اول وارد خیابان پاسداران شده و از آنجا وارد مسیر بلوار بسیج میشوید. اینجا میان خوشههای طلایی برنج و صدای بادی

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

اول وارد خیابان پاسداران شده و از آنجا وارد مسیر بلوار بسیج میشوید. اینجا میان خوشههای طلایی برنج و صدای بادی که بین خوشهها میپیچد و آنها را به حرکت در میآورد و عطر برنجی که زیر آفتاب طلایی شده، محاصره میشوید. شهرستان فریدونکنار شهرکهای مختلفی دارد که یکی از معروفترین آنها شهرک ساحلی خزرشهر است. همانطور که از نام این شهرک پیداست در نزدیکی دریای خزر قرار رفته و طبیعتی زیبا و بکر دارد. بنابراین فقط کسانی میتوانند وارد شهرک شوند که مالک یا میهمان هستند. مساحت این تالاب ۵۴۰۰ هکتار است و چون در فصل سرما پرندهها به این منطقه مهاجرت میکنند بنابراین بهترین زمان بازدید از این تالاب، زمستان خواهد بود. این بازارها شور و هیجان زیادی دارند و از هر طرف میتوانید صدای یک فروشنده را بشنوید که محصول خود را تبلیغ میکند. دامگاه پرندگان فریدونکنار در زمان سلطنت پهلوی ساخته شده و میتوانید در آن پرندههایی مثل پرستوی دریایی، بوتیمار کوچک، اردک سفید، چنگر نوک سرخ، بلوطی، اردک بلوطی و طاووسک و گونههای دیگر را ببینید.  This w᠎as generated  with GSA  Cont᠎ent Gene ra᠎tor DEMO!

در این شهربازی حدود 50 بازی متنوع وجود دارد که ژانرهای مختلف فکری، هیجانی، فیزیکی، کامپیوتری و انواع دیگر را شامل میشوند. وقتی هوا شروع به سرد شدن میکند، پرندههای مهاجر شروع میکنند به کوچ به این تالاب بزرگ. لحظه وحشتناک به هوا برخاستن قلعه های بادی ! ویژگیهای مهم قلعه بادی در قیمت ارزان و به صرفه آن نسبت به محصولات مشابه است ، چند کاره بودن آن که به عنوان قلعه و قصر بادی و تشک بادی جامپینگ برای پرش کودکان و نیز مجموعه بازی بیخطر که میتوان به عنوان کلبه بادی و استخر توپ نیز از آن استفاده کرد ، حجم کم و وزن سبک بسته بندی برای حمل و نقل آسانتر ، طراحی زیبا و منحصر به فرد و جذابیت بالا برای کودکان ، قابلیت ترمیم و پنچرگیری قسمت های مهم در هنگام سوراخ شدن و برخورد با اشیاء تیز و برنده از مزایا قلعه بادی اینتکس است .

قلعه بادی کودک اینتکس بهترین برند محصولات بادی شرکت اینتکس بوده و ویژه کودکان جهت بازی کردن و سرگرمی در منزل و مهد کودک ها میباشد که با قیمت ارزان و به صرفه نسبت به لوازم و اسباب بازی های دیگر در نمایندگی قلعه بادی اینتکس سایت اینتکس شو خرید و فروش میشود . از دیگر امکانات این شهربازی، اتاق تولد و گریم است. دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: نزدیکترین ایستگاه مترو به این بوستان، ایستگاه مترو بریانک است که با پیاده شدن در این ایستگاه و مقداری پیادهروی میتوانید خود را به بوستان برسانید. در این بازار میتوانید انواع ماهی، انواع سبزیجات محلی و انواع محصولات لبنی محلی را خریداری کنید. این روستا در بخش جنوب شرقی شهر واقع شده و با شهر حدود ۱۳ کیلومتر فاصله دارد. مردمان این روستا خیلی از گردشگران استقبال میکنند و مطمئنم اوقات خوشی را در این روستا خواهید داشت. اگر قصد سفر به فریدونکنار را دارید لازم است از قبل با این جاذبهها و لوکیشن آنها آشنا شوید تا سفری دلچسب داشته باشید و بتوانید اکثر جاهای دیدنی فریدونکنار را ببینید. در فریدونکنار بازارهای هفتگی و روزانه زیادی هستند که در آنها محصولات مختلف محلی و از همه مهمتر ماهی به فروش میرسد.

اگر پس از خواندن این مقاله برای سفر به این شهرستان و دیدن مکان های دیدنی فریدون کنار علاقمند شدید میتوانید در زمان بازدید از شالیزارها آنها را در گوگل مپ ثبت کنید. از جمله پرندههای مهاجری که به این تالاب کوچ میکنند میتوان به غاز وحشی، حواصیل، مرغ سقا، شاهین، پرلا، عقاب شاهی، مرغابی، قره غاز، باکلان و قو اشاره کرد. جرثقیل چنگکی، بیل مکانیکی، ماشین حمل الوار، ماشین خاکبرداری، جرثقیل و دیگر ماشینآلات از جمله وسایلی هستند که در شهربازی بیلینو در اختیار مخاطبین قرار میگیرند. از جمله جاهای تفریحی در فریدونکنار میتوان به باغ پرندگان، پارک ساحلی لاله و ساحل فریدونکنار اشاره کرد. این بندرگاه یکی از قدیمیترین جاذبهها و جاهای دیدنی فریدونکنار است که خیلی از گردشگران بازدید از آن را اول فهرست دیدنیهای این منطقه قرار دادهاند. به این ترتیب، ارم یکی از کاملترین و بهترین شهربازی های تهران است که طرفداران زیادی دارد. شهرستان فریدونکنار جاذبههای طبیعی زیادی دارد که در بخشهای مختلف این شهر پراکنده شدهاند. به دلیل آبوهوای معتدل خزری، این شهرستان یکی از بهترین زیستگاههای پرندگان مهاجر خصوصا درنای سیبری است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن