5 Smart سازماندهی ایده های به سرقت از یک آشپز کسی که شام میخورد

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.ما بی وقف

توسط DASTESALAMATT در 3 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ما بی وقفه مجذوب با شام. به نوعی این رستوران آشپزخانه به نظر می رسد به یک فروشگاه مواد غذایی ارزش مواد غذایی مجهز و آماده به پخته شود در یک لحظه متوجه تنها این فضا معمولا کوچک-tiny! چگونه استعداد آشپز را از آن همه کار می کند ؟ برای دریافت زیرچشمی نگاه کمی ما صحبت کرد و به آشپز حرفه ای ترینیداد Ocotl که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان مدیر مونتی آبی بشقاب غذاخوری در, Madison, Wisconsin. Ocotl شده در صنعت رستوران برای نزدیک به 20 سال است و وارد شده بیشتر ساعت ها در آشپزخانه از بسیاری از ما تا به حال خواهد شد.

Ocotl و خدمه خود را خدمت می کنند تا همه چیز را از challah نان تست فرانسوی به فلافل پیچد. در اینجا خود را بالا ترفندها برای نگه داشتن همه چیز را در سفارش آنها همه ارزش سرقت برای آشپزخانه خود را.

Ocotl به ما می گوید اولین چیزی که او می کند هر بار که او را در اتهام از یک آشپزخانه جدید: "هر زمان که من شروع به در یک محل جدید من بروید و خرید یک پورد و با استفاده از قلاب برای آویزان تمام ابزار بر روی دیوار, بنابراین من نمی از دست دادن همه چیز در زیر شلواری." او همان چیزی که در صفحه اصلی. قادر به دیدن دقیقا همان چیزی است او و از همه مهمتر دقیقا جایی که همه چیز را قادر می سازد او را به تمرکز انرژی خود را در پخت و پز به جای برروی آن بکشید از طریق زیر شلواری.

2. فروشگاه خود را در آشپزخانه و یخچال ،

Ocotl همیشه چک چه او قبل از او سفارشات بیشتر. او این هر دو در رستوران و در خانه است. و او با استفاده از آنچه او در دست زمانی که او قصد دارد آنچه که او را به اطمینان حاصل شود که هیچ چیز به هدر می رود. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک پول نکته (و قطعا آن) آن را نیز درک راه برای مطمئن شوید که شما نمی زین با نیاز به سازماندهی بیش از شما نیاز دارید اگر شما به طور تصادفی خرید و یا تقسیم عددی بر مضرب باید سرشار تولید bin و هیچ ایده چه چیزی را با آن است.

3. سهام تا در چند (کیفیت بالا) ابزار.

در نگه داشتن با استفاده از-همه چیز رویکرد Ocotl یک ابزار مینیمالیستی. او ترجیح میدهد به یک چیز است که با این نسخهها کار واقعا خوب از تقسیم عددی بر مضرب که تنها کار رضایت بخش است. قرار داده و موجز او توصیه "باید یک چیز خوب که به خوبی کار می کند و که گذشته است." این اصل به تخته برش ظروف چاقو و بیشتر. Ocotl می گوید او را در راه بیش از حد بسیاری از چاقو در خانه, اما محدودتر هم پایین مجموعه خود را به یکی که او لذت می برد برای رسیدن به, برای هر کار برش: "اما این واقعا خوب چاقو."

دوباره سازماندهی جزء این نکته ممکن است به نظر می رسد به خاک سپرده شد اما آن را کمتر موثر است. با داشتن کمتر از آیتم های بیشتر به معنی فضایی است که یک جزء اصلی از هر موفقیت سازماندهی راه حل و در نهایت به مراتب کمتر زمان سازماندهی دنبال دور میزنه و آیتم های مختلف است. جمع آوری هر چیزی که شما استفاده نمی کنید و یا نمی عشق به استفاده و اهدای آن, آن را به دوستان و یا بازی شیر یا خط.

4. چوب به فقط یک نوع ظرف است.

ساده سازی مواد غذایی خود را ذخیره سازی می رود راه طولانی در نگه داشتن آن سازمان. Ocotl رفته است به آنچه که برخی از ما را در نظر شدید با استفاده از تنها یک نوع ظرف. "من همه چیز را در یک [نوع ظرف] و به این ترتیب من اصلا تصادفی درب و کف که کار نمی کنند با هم شناور در اطراف." صدا آشنا است ؟ برش پایین را مجموعه ای از ظروف ذخیره سازی مواد غذایی می تواند یک راه طولانی در ایجاد نظم است.

مرتبط با: تست کردم تقریبا هر ظرف نگهداری مواد غذایی در بازار. این یک لیست از بهترین از بهترین.

5. مطمئن شوید که مردم می دانند که سیستم های خود را.

به عنوان بزرگ به عنوان هر گونه سازماندهی سیستم ممکن Ocotl می گوید این فقط طول می کشد یک فرد برای آن را خراب کردن. (اعم از این که دیگر آشپز کسی که شام میخورد یا هم اتاقی خود را که بدون توجه به روشن خود را-اما-آسان-به-چشم پوشی از برچسب ها.) به هر کس یک تور از سیستم شما — چگونه ماشین ظرفشویی باید لود شود که در آن همه چیز در شربت خانه خود را چگونه گلدان سازمان کار می کند ، "این راه هر کس می داند که در آن همه چیز است و می تواند به پرش در هر نقطه" Ocotl می گوید. به عنوان "سر از آشپزخانه" را در خانه خود من عاشق این کلمات نهایی: "باید همه آن را انجام دهد به همان شیوه پس از آن کارآمد است. تعداد زیادی از سران اما یک مغز است."

Shifrah Combiths

نویسندگان

Shifrah است که یک نویسنده و ویرایشگر است که با همسرش زندگی می کند و سه شایان ستایش کودکان در تالاهاسی فلوریدا. هنگامی که او کار نمی کند و او معمولا می توان خواندن, مطالعه, دوخت, آموزش عکس گرفتن نویسی و مستند سازی آن را همه در یک دفترچه ی دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب