ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

Post Image

(اعتبار تصویر: Kitchn)

خوشحال 4th مارس! همچنین به عنوان شناخته شده ممکن است چهارم امروز geekiest روز از سال! (این یک بازی ممکن است نیروی با شما, اما شما احتمالا در حال حاضر می دانستند که یا دیگری شما نمی کردید در این پست. ما شما جنگ ستارگان متعصب!) به عنوان اگر شما نیاز به هر گونه کمک گرفتن به fantastical تعطیلات ما گرد کرده ام تا برخی از sleekest رتبه دهی جنگ ستارگانبا مضمون آشپزخانه دنده. (ترجمه: هیچ قشنگ Darth Vader کلاه توستر اینجا.) جایزه: هیچ چیز در این لیست هزینه بیش از $24.

1. جنگ ستارگان سپاهی طوفان انعطاف پذیر کاردک

3. Le Creuset جنگ ستارگان R2-D2 Cocotte

Le Creuset را از R2-D2, ظروف سفالین سنگ نما cocotte کاملا شایان ستایش است. علاوه بر اینکه فر, فریزر و مایکروویو امن آن را نیز اندازه مناسب برای خدمت به تنقلات و نرخهای پایین.

خرید: Le Creuset جنگ ستارگان R2-D2 Cocotte, $24 (به طور معمول $30)

4. طبخ شما باید Yoda برش هیئت مدیره

5. مرگ ستاره زمینی با گیاه

چه زیبا خواهد این نگاه در پنجره نزدیک سینک آشپزخانه خود? به علاوه بر خلاف بسیاری از دیگر کشاورزان شما خرید آنلاین این یکی در واقع همراه با گیاه است.

خرید: مرگ ستاره زمینی با گیاه $18 در Etsy

6. ممکن است این چنگال با شما آشپزخانه حوله چای

ما می دانیم که آن را از لحاظ فنی “ممکن است نیروی” اما ما مثل این جناس حتی بهتر است. چون ما یک غذا سایت و ما فکر می کنیم هر کس باید یک چنگال در دست در تمام زمانها.

خرید: ممکن است در چنگال بود با شما در آشپزخانه چای حوله 16 دلار (به طور معمول $18) در Etsy

ما شده ایم با وسواس کن همیشه از ما چشم گذاشته روی پایونیر سفارشی مخلوط کن ایستاده. (نگاه کنید: این هدیه نهایی برای پایونیر متعصب.) و ما دوست دارم که این مجموعه انحراف از نوعی گل وضعیت. این جنگ ستارگان-y, این خنده دار است و آن را در دسترس در 22 رنگ های مختلف.

خرید: جنگ ستارگان عکس برگردان, $10 در Etsy

چگونه شما جشن مارس چهارم?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de