آووکادو با زردچوبه و سیر

تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش

توسط DASTESALAMATT در 22 اردیبهشت 1399

تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش آمدید به این که ساده یک ستون که در آن به بحث ما شما را از طریق فرایند ساخت ظروف و نوشیدنی های ما می توانید با ما چشم بسته است.

من می دانم که من کالیفرنیا تربیت است اما من شناخته شده بسیاری از عالی آوکادو در زندگی من است. پدر من بود که همیشه در سالاد وظیفه خواهد حرکت شبیه چمچه زنی چند قطعه را برای ما شبانه سالاد. چند برش خواهد راه خود را به ترکیه و سوئیس ساندویچ. و یا من می خواهم سر و صدا چند, اضافه کردن نمک به مقدار زیادی آهک و بیش از حد سیر و خوردن آن را با چیپس چیپس. در حال حاضر که من زندگی در ساحل شرقی کامل آوکادو سخت تر است من باید choosier با چگونه من با استفاده از آنهایی که بهترین و دقیق در مورد چگونه من لباس بنابراین آنهایی که.

در این جاست که این آووکادو میان وعده را به بازی می آید: در آن کمتر مورد آووکادو و بیشتر در مورد تست سیر و زردچوبه صدای هیس کردن است که می رود بالا. مرزه, ترد, تند و چرب, این چاشنی شما می توانید با استفاده از بسیاری از چیزهای مختلف و هنگامی که شما قطع از پیچ تا سیر و گل زردچوبه و شیلی دانههای آن را بسیار آسان برای ریف ، اما بیایید شروع با نسخه اولیه.

این بسیار ساده میان وعده پور چند سخاوتمندانه glugs از روغن زیتون فوق العاده خالص (¼ به ⅓ فنجان اگر شما می خواهید به طور دقیق) در یک کتری. اضافه کردن 2 حبه سیرنازک و ½ قاشق چای خوری زردچوبه زمین و محل کتری را روی حرارت متوسط. طبخ دادن آن را گاه به گاه هم بزنید تا زمانی که سیر شروع می شود صدای هیس کردن و نوبت طلایی و برشته. این اتفاق خواهد افتاد در 4 تا 5 دقیقه. غیرفعال کردن گرما و نم نم در برخی از شیلی دانه یا فلفل سیاه. مقدار واقعا بستگی به نوع خشک شیلی تکه می کردم. اگر شما با استفاده از خرد و تکه های فلفل قرمز, مانند کسانی که در یک پیتزا مشترک کمی کوچک باید فوت و فن انجام دهد. اگر شما با استفاده از چیزی کمی خفیف تر مانند gochugaru حلب-سبک فلفل یا urfa biber, من پیشنهاد می کنم در هر نقطه از ½ قاشق چای خوری تا 1 قاشق چای خوری. فصل صدای هیس کردن با کمی نمک.

در حال حاضر به گرفتن یک زن و شوهر کاملا رسیده اذوقه و نوشابه آوکادو. تقسیم آنها به نصف و حذف گودال. برگزاری نیمی از یک آووکادو را در یک دست و یک قاشق در مقابل حرکت شبیه چمچه زنی کردن گوشت را در تکه های بزرگ (و نه یک حرکت شبیه چمچه زنی هر چند) و ترتیب در یک صفحه. اگر شما باید برخی از گیاهان اطراف (نعناع گشنیز و ریحان و پیازچه به خوبی کار می کنند) scatter آنها را بیش از بالا. نم نم با مقداری نمک و فشار بیش از آب از 1 لیمو ترش یا لیمو 1. بریزید و سیر و زردچوبه صدای هیس کردن بر—شما بلافاصله ببینید طلایی استخر تشکیل اطراف تکه های آووکادو.

لذت بردن از این عنوان است و یا وحشی بروید و اضافه کردن برخی از قطعه قطعه مرکبات است که آن را به بیشتر از یک سالاد سالاد. یا ساده: جست و خیز فانتزی آبکاری و فقط خمیر آوکادو با صدای هیس کردن. هیچ آوکادو ؟ شما حتی می تواند هم بزنید صدای هیس کردن به برخی از ماست یونانی برای یک شیب با بوداده یا سبزیجات گریل شده و flatbread.

هنگامی که شما دریافت یک دسته در نسخه اولیه سعی کنید: اضافه کردن زنجبیل رنده شده و یا زمین دیگر ادویه جات ترشی جات مانند زیره یا گشنیز را به مخلوط. دانه های کنجد را اضافه کنید خوب بحران اگر شما باید برخی از اطراف. دو یا سه برابر این مقدار اگر شما می خواهید برخی از اضافی برای استفاده در طول روز برای پانسمان شکست خیار و برنج بخارپز و یا حتی پخته شده نخود یا لوبیا سفید.

من ممکن است در کالیفرنیا با آوکادو انباشت اشیاء بدست آمده در کانتر, اما در حال حاضر این میان وعده است که به عنوان نزدیک که من میخوام دریافت کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب