7 راه تعجب آور برای تمیز کردن با آب جوش

سرگرم کننده واقعیت: آب جوش نیست فقط طبخ ماکارونی خود را یا دم کردن چای خود را. شما همچنین می توانید آب گرم خود

توسط DASTESALAMATT در 17 تیر 1399

سرگرم کننده واقعیت: آب جوش نیست فقط طبخ ماکارونی خود را یا دم کردن چای خود را. شما همچنین می توانید آب گرم خود را به کار در برخی تعجب آور و موثر — راه در اطراف خانه. در اینجا چند ایده برای چگونه (با دقت البته) استفاده بعدی خود را در دیگ آب جوش.

خندق خلاصه به نفع یک قابلمه آب جوش مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست راه برای دفع آن آزار دهنده علف های هرز است که جوانه خود را از طریق پیاده رو ترک. به سادگی آب جوش و بلافاصله (و آزادانه) بریزید و آن را بیش علف های هرز که شما می توانید هنگامی که آب سرد. اگر درمان کار نمی کند اولین بار (ظاهرا این شایع تر است با علف های هرز که دیگر ریشه های مثل قاصدک ها یا thistles) گرفتن یکی دیگر از گلدان و در آن دوباره.

2. درخشش لکه دار نقره ای.

می دانستند که آب جوش می تواند درخشش تا نقره ای است که درخشش خود را از دست? فقط گرفتن یک تابه آلومینیوم یا خط مینای دندان تابه را با فویل و اضافه کردن جوش شیرین و نمک و سرکه. سپس پور در برخی از جوشاندن آب قبل از اضافه کردن خود را مخدوش قطعات. ببینید تمام این مراحل را در اینجا.

بوی پخت و پز یک راه طولانی در اطراف برای بیش از شما می خواهم که فقط اوضاع را بدتر می کند هنگامی که همراه با بو کردن زباله و یا ظروف کثیف. سعی کنید مراقبت از بد بو آشپزخانه توسط جوش در یک قابلمه آب را stovetop با مرکبات rinds. شما حتی می توانید اضافه کردن در شیرین ادویه جات ترشی جات مانند دارچین و میخک و انیسون ستاره.

4. حذف مایکروویو چلپ چلوپ کردن.

رو کثیف مایکروویو ؟ آب جوش باید شل کردن ظروف سرباز یا مسافر آن را آسان تر برای پاک کردن دور. فقط جوش یک فنجان یا بیشتر از آب در مایکروویو (در حالت ایده آل در دهن کاسه اجازه می دهد تا به عنوان بخار به عنوان امکان پذیر است) و سپس زمانی که مایکروویو پر از بخار را یک دقیقه برای پاک کردن همه چیز. شما همچنین می توانید سعی کنید با اضافه کردن یک صرف لیمو یا چند قاشق غذاخوری از آب لیمو به عنوان اسید را از طریق کمک به کاهش چربی و دوده.

ادامه مطلب: نحوه تمیز کردن مایکروویو خود را به طور طبیعی فقط با یک لیمو

5. پاک کردن حمایت کردن تخلیه.

در حالی که مواد شیمیایی خشن می تواند یک راه موثر برای حذف مسدود تخلیه آنها نیز در برخواهد داشت خطر از فولاد ضد زنگ لوله های خود را. پس چه بهترین راه برای پاک کردن انسداد? به جای فروشگاه خرید پاک کننده سعی کنید با ریختن آب جوش پایین تخلیه. یکی توجه: فقط استفاده و واقعا آب جوش اگر شما از لوله های فلزی. برای لوله های پی وی سی استفاده کنید اما نه جوش آب به جای.

آب گرم بدون هیچ برای پروتئین لکه مانند خون و دیگر مایعات بدن از آن می توانید آنها را در پارچه. اما برای برخی از مواد غذایی لکه ها مانند توت و انگور با آب جوش می تواند یک نجات دهنده زندگانی (بسته البته در بیاورد و پارچه). به استفاده از آب جوش در یک رنگ آمیزی قطعه از لباس شیب خاکی بخش را در یک قابلمه آب داغ تا لکه از بین می رود. اگر شما توت فرنگی, تمشک, زغال اخته یا دیگر میوه های مانده در اثاثه یا لوازم داخلی و فرش بریزید و کمی آب جوش روی منطقه آسیب دیده و استفاده از یک اسفنج برای جذب بیش از حد آب.

بیش از زمان عادی کلسیم و آهک سپرده به ساخت تا خود را در قهوه جوش و کتری. به راحتی descale هر دو آنها را با جوش قطعات مساوی آب و سرکه سفید و سپس فقط اجازه می دهد تا مخلوط سرد و شستشو ظروف سرباز یا مسافر دور.

هر گونه سرگرم کننده دیگر راهنمایی برای اضافه کردن ؟ ترک آنها را در نظرات زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im