7 چیزهایی که شما باید انجام دهید با حوله کاغذی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نه تنها ک

توسط DASTESALAMATT در 10 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نه تنها که اما و حوله کاغذی قرار داده و پول هزینه. در حالی که داشتن آنها را در اطراف ارائه می دهد راحت یک-و-انجام می شود رویکرد به بسیاری از messes خرید آنها می افزاید. من در مورد شما نمی دانم, اما من نمی خواهم خرید و ذخیره سازی چه خواهد شد بنابراین به زودی تبدیل به سطل زباله.

برش بر روی حوله کاغذی استفاده کنید, اگر چه, این است که یک گام بزرگ به سوی سبز خانه ما نگه داشتن عادات و صرفه جویی در مصرف کمی از پول نقد در طول راه. وقتی که می آید به کاهش حوله کاغذی استفاده کنید یکی از ساده ترین راه برای قطع است متوجه است که برخی از مناطق دست نخورده باقی مانده توسط برانگیز حوله کاغذی, بدون توجه به جایی که شما سقوط در استفاده از طیف.

در اینجا برخی از چیزهایی که شما باید انجام دهید با حوله کاغذی.

1. آیا استفاده بیش از شما نیاز به.

یک راه برای کاهش حوله کاغذی مصرف است که به سادگی با استفاده از تنها تا آنجا که شما نیاز به استفاده از. عمدی در مورد دقیقا همان است که وظایف شما با استفاده از حوله کاغذی و سپس به بحث در مورد استراتژی جدید خود را با تمام افراد خانواده. علاوه بر این هر کس می تواند یک تلاش آگاهانه برای استفاده از حداقل مقدار از حوله کاغذی ممکن است برای این کار است که نیاز به انجام. شما همچنین ممکن است تصمیم به تغییر را انتخاب کنید-یک-سایز رول به شما کمک کند بیش نیست-استفاده از حوله کاغذی. در حالی که این بحث TEDx نشان می دهد که چگونه به استفاده از فقط یک حوله کاغذی هنگام خشک کردن دست های خود را در دستشویی های عمومی تاثیر استفاده از فقط یک کمی کمتر حوله کاغذی نمی تواند اغراق آمیز باشد.

2. آیا پاک کردن هر چیزی خشن و یا تیز.

با استفاده از حوله کاغذی برای تمیز کردن هر چیزی که به علت حوله کاغذی به اشک زباله است. نمی رسیدن به حوله کاغذی وقتی که می آید زمان برای تمیز کردن ملات در طبقه خود و یا backsplash — بافت دوغاب را به خوردن از طریق حوله کاغذی به سرعت. علاوه بر این اگر شما در حال انجام کارهای روزمره مانند تمیز کردن پنجره یا دوش آهنگ لبه های تیز از آهنگ (به عنوان به خوبی به عنوان چاقو کره, شما ممکن است با استفاده از راهنمای حوله کاغذی طریق) را پاره در حوله کاغذی خود را. انتخاب برس یا ژنده پوش به جای حوله کاغذی در موارد شبیه به این.

3. آیا پاک کردن الکترونیک خود را با صفحه نمایش.

4. نمی بلات ریخته روی فرش.

شبیه به راه خشن و یا تیز و سطوح برش سوراخ خود را از طریق حوله کاغذی الیاف فرش را به سرعت تکه تکه هر حوله کاغذی استفاده می کنید برای بلات یا اسکراب نشت. نه تنها ترکیبی از کاغذ مرطوب حوله و فرش باعث حوله کاغذی به تجزیه و اما حوله کاغذی را ترک خواهد کرد قطعات خود را در پشت و ظروف سرباز یا مسافر حتی بزرگتر. سفید را انتخاب کنید ژنده پوش به بلات و تحریک لکه فرش است.

5. آیا آنها خیط و پیت کردن توالت.

ما مایل به خیط و پیت کردن حیوان خانگی تصادف پاکسازی زباله را در توالت به آن را به عنوان دور از شما به عنوان امکان پذیر است. اما گرگرفتگی حوله کاغذی توالت اخبار بد است و می تواند شما زمین در نوع دیگری از ظروف سرباز یا مسافر مربوط به فاضلاب لوله کش و مقدار زیادی پول بیشتر. همیشه دور کاغذ حوله در زباله می تواند.

6. آیا پاک کردن آینه و پنجره ها.

هدف از تمیز کردن آینه, ویندوز و در هر, شیشه, واقعا, درخشان سطح تمیز و بدون یک ذره یا لام به مانع خود را مشاهده. حوله کاغذی خرابکاری که هدف پشت سر گذاشتن پرز (بخوانید: بسیاری از لکه). انتخاب میکرو فیلتر قهوه یا یک تی شرت به جای حوله کاغذی هر زمان که شما تمیز کردن شیشه.

7. آیا پاک کردن عینک خود را (و یا هر لنز).

ما به ذکر است که حوله کاغذی می تواند ساینده بنابراین جای تعجب نیست که آنها نباید مورد استفاده قرار گیرد برای پاک کردن لنز از عینک و یا عینک آفتابی که اغلب پوشش داده شده با یک فیلم محافظ. نیازی به گفتن نیست با استفاده از یک حوله کاغذی برای لنز دوربین هم از جمله گوشی لنز دوربین است. استفاده از یک لنز های پارچه ای به جای.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب