ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یک روز در پاییز گذشته من 3 سال در بازگشت از مهد کودک با یک سطل فلزی. اگر چه او نمی تواند به طور کامل بیان سطل قصد این توجه داشته باشید در داخل روشن بود: خانواده ها به استفاده از این به عنوان قابل حمل کمپوست ایستگاه ریختن ما تکه های غذا را در آن و آوردن ریزه بازگشت به مدرسه که در آن یک کمپوست گودال انتظار ما هفتگی سهم. این بود که من اولین تاخت و تاز کردن به کمپوست.

که قرمز سطل حال نسبتا خوب اجرا شود. در ماه دسامبر زمانی که من متوجه پایین بود زنگ زده من آن را با جایگزین بسیار درخشانتر و کاربر پسند تر مدل: آشپزخانه FoodCycler که تبدیل غذایی ما تکه به کمپوست قابل استفاده در یک شب. در حال حاضر که من پسر مدرسه کمپوست برنامه است که در انتظار این است که نگه داشتن ما کمپوست روال رفتن.

مرتبط با: بهترین راه برای کمپوست — برای بسیاری از افراد

کمپوست نیست فوری زندگی تغییر دهید. در حالی که آن را احساس مانند یک بدون هیچ زحمتی. اما هنگامی که ما از آن آویزان ما نمی فکر می کنم دو بار در مورد جدا کردن زباله ما. و صادقانه است ؟ آن را زندگی خود را تغییر دهید. برای من و خانواده ام را دیده ایم برخی از مزایای بسیار قابل توجهی از آنجا که ما شروع به تبدیل ما تکه های غذا را به خاک (چرا که تمام کمپوست است: دوچرخه سواری آنچه که ما نمی خوردن دوباره به خاک به رشد مواد غذایی بیشتر).

1. ما خیلی کمتر زباله.

واقعا…. بسیار کمتر. شوهر من بدنام آبخوری قهوه و اسپرسو ماشین تقریبا همیشه سنگ زنی و در حال اجرا است. که بدان معنی است که هر روز ما تا به حال قهوه برای کمک به سطل زباله می تواند — و مقدار زیادی از آنها. و چون من شام شش شب در هفته برای یک خانواده چهار وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر در همیشه در حال گسترش ما می تواند سطل زباله — پوست تخم مرغ, میوه, تکه گاه به گاه پژمرده و غیر گیاهی. همه این شده بود علوفه برای می. و در حال حاضر که آنها (و هر بیت از آلی زباله های آشپزخانه) رفتن به کمپوست به جای آنها که به معنی کمتر سفر به خارج bin کمتر زناشویی استدلال در مورد تخلیه زباله و کمتر پلاستیکی کیسه زباله استفاده می شود.

2. زباله بوی راه بهتر است.

من هرگز در نظر گرفته شده چه مقدار ماده آلی منجر به واقعی بوی زباله, اما اجازه دهید من به شما بگویم که من چیزی را از دست ندهید (و گرفتن من در چند سال وقتی که من بچه ها را از پوشک, بنابراین من می تواند به طور کامل موم شاعرانه در مورد چگونه بزرگ خانه من بوی). بهتر بو زباله ؟ به فروش می رسد. این است که می گویند که زباله خود را نمی خواهد بوی به برخی از رشته ها مانند زباله (چون زباله هرگز بوی خوب!) — اما آن را به بوی بهتر و هر چیزی بهتر از دشت ol’ سطل زباله است خوب من.

3. گیاهان ما روشن است.

من به شدت بد راه با گیاهان و مسح خودم خانواده سیاه نما. من در سوم کمانچه, برگ انجیر گیاه در زمان ما آغاز شده کمپوست در پاییز. اما در حال حاضر که ما قرار داده و ما کمپوست در گیاهان ما? که کمانچه برگ رشد کرده است بیش از یک پا و به طور مداوم جوانه سالم و جدید برگ. حتی یک درخت پرتقال که ما هیچ کسب و کار نگه داشتن زنده در شمال شرقی موفق به زنده ماندن آن دوم زمستان نزدیک به مرگ تجربه من نسبت در بخش جدید خود رژیم غذایی آلی. هنگامی که تابستان می رسد ما خواهید بود با استفاده از کمپوست در گیاهان, هم, و, من به دنبال به جلو به دیدن چگونه اساسا من گیاهان بهبود این سال است.

4. پسر من شروع به درخواست برای کمک به بیش از حد.

حتی اگر پسر من است تنها 3, او در حال حاضر درک تفاوت بین زباله می رود که در سطل زباله و زباله است که می رود در کمپوست و احساس غرور خاصی در کمک به که حرارت ماشین سنگ زنی ما در آشپزخانه. در زمان او نیز درک چگونه غذا می کمپوست می رود ما به گیاهان کمک می کند و آنها را رشد. این درس در مورد نحوه زندگی این است که من فقط می تواند به او آموخت از طریق عمل و رفتار است.

6. ما کشش مواد غذایی بیشتر است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما شروع به کمپوست: شما خود را سبزیجات و جدا کردن آنچه شما با استفاده از آنچه که شما جای خود غلت بزنید (مانند هویج ها را, اگر شما نمی هویج بالا پستو نوع) و سپس شما را در آنچه قبل از شما. در آغاز این می تواند نگران کننده است. آنقدر زباله. در حال حاضر من بیشتر آگاه چقدر من با استفاده از مقابل با استفاده از. من بیشتر از استفاده از هر قطعه از میوه و یا سبزیجات و که همچنین بدان معنی است که من بودجه مواد غذایی کشش بیشتر است. ما در حال گرفتن مواد غذایی بیشتر از هر جلسه پخت و پز و این بدان معناست که بیشتر باقی مانده برای لذت بردن از بعد.

5. ما بیشتر شد حساس به زباله به طور کلی.

از آن همه فقط احساس می کند مانند سال از اسراف کیسه بر کیسه های زباله است که می تواند مورد استفاده مجدد قرار. فکر کردن در زندگی ما قبل از کمپوست, من در حال حاضر درک کنند که ما یک خانواده بی فایده. با وجود این واقعیت است که من همیشه در نظر گرفته شود ما به محیط زیست آگاه حقیقت بود ما نیست — و یا نه به مدرک من تا به حال می خواستم به این باور. و در حالی که ما هنوز هم می تواند بیشتر قابل ملاحظه تغییرات برای کاهش ما تاثیر کمپوست یک شروع عالی. ما زباله رد پای کوچکتر است در حال حاضر, و من احساس می کنم بهتر از دانستن تا چه حد ما آمده اند از سال گذشته است.

7. راه ما فروشگاه مواد غذایی تغییر کرده است.

کمپوست الهام بخش ما برای خرید تولید متفاوت است. در حالی که در نظر گرفتن سهام از چه استفاده می کردم در مقابل استفاده نمی شود من هم متوجه شدم که چقدر پلاستیکی وجود دارد. قارچ آمده در ظروف پلاستیکی. انگلیسی خیار? پیچیده شده در پلاستیک. به علاوه وجود کیسه های پلاستیکی و پلاستیک clamshells! زباله شروع به احساس بسیار مضحک به خصوص با توجه به نحوه سخت کوش ما بودند که در مورد استفاده مجدد از مواد آلی.

در حال حاضر ما ببینید برای درختان جنگل. ما به دنبال موارد است که باید در بسته بندی کمتر. ما سعی می کنیم برای خرید سست موارد به جای آیتم های مستقر در پلاستیک. ما بسته تولید کیسه های قابل استفاده مجدد هر زمان که ما می توانیم. ما سعی می کنیم برای خرید تولید با حداقل ممکن بسته بندی. مراحل ما را در حال گام های کوچک اما ما امیدواریم که که آنها ما را بهتر استوارت از این سیاره است.

آیا شما کمپوست? چه هستند برخی از چیزهایی که شما متوجه هنگامی که شما آغاز شده است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im