8 راه های کوچک شما می توانید به حداقل رساندن و تمیز کردن است که "آینده" است برای انجام

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.خیلی از ن

توسط DASTESALAMATT در 13 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

خیلی از نگه داشتن یک آشپزخانه مرتب است و تفکر رو به جلو. شما نه می توانست به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر بعد و یا انجام آنچه شما می توانید در حال حاضر برای جلوگیری از ظروف سرباز یا مسافر از اتفاق می افتد در وهله اول ؟ فکر می کنم این فعال چشم انداز به عنوان انجام یک نفع برای آینده شما. آشپزخانه شما خواهد شد تمیز کننده امروز و شما به مراتب کمتر نا امید فردا.

در اینجا هشت روش ساده برای ملاحظه از خود آینده خود را.

1. قرار دادن عسل خود را در یک ظرف کوچک.

عسل به شدت سخت برای تمیز کردن. جلوگیری از عسل خود را از چکیدن در شربت خانه خود را قفسه (و ایجاد یک ظرف غذا چسبنده) است که به عنوان ساده به عنوان قرار دادن آن در یک ظرف ذخیره و یا در یک کاسه کوچک. سعی کنید همان چیزی که برای مربا شیشه!

2. استفاده از یک ورق کوکی برای گرفتن فر میگذرد.

نگه داشتن یک ورق کوکی در قفسه پایین خود را فر (به ویژه هنگامی که شما در حال پخت به طور بالقوه کسل کننده مواد غذایی مانند پیتزا) به معنی شما باید به مراتب کمتر فر-تمیز کردن جلسات در آینده خود را. فقط شستن ورق کوکی به عنوان مورد نیاز!

3. خط یخچال خود را با قفسه های مطبوعاتی 'n مهر و موم.

تمیز کردن یخچال و قفسه است که همیشه یک غول انجام است. هنگامی که شما تمام کسانی که کوزه ها و ظروف کردن قفسه ها وجود دارد بسیار chiseling به انجام! به جای خط خود را با قفسه های مطبوعاتی خوشحالم 'n مهر و موم و سپس شما می توانید به سادگی می توانید با کشیدن پلاستیک به عنوان فاجعه اتفاق می افتد. شما همچنین می توانید نگاه برای استفاده مجدد قفسه بوش اگر شما می خواهید چیزی بیشتر دوستدار محیط زیست و از ذهن نیست تمیز کردن آن است.

4. استفاده از یک چلپ چلوپ کردن سپر زمانی که شما طبخ در stovetop.

چلپ چلوپ کردن سپر کمک خواهد کرد که نگه داشتن شما backsplash stovetop و اطراف آن مقابله با سطوح عاری از چرب و سفت در messes. استفاده از یک هر زمان که شما در حال ساخت یک سس یا چیزی که خوب splatter-y است.

5. همچنین جلوگیری از براشهای هنگامی که شما با استفاده از مایکروویو.

همان اصل امر برای microwaving. هر زمان که شما در حال بارگذاری چیزی یا استفاده از گارد چلپ چلوپ کردن و یا قرار دادن یک حوله کاغذی (یا فیلتر قهوه) بیش از بشقاب یا کاسه خود را به نگه داشتن مایکروویو تمیز کردن.

6. پور و اندازه گیری بیش از سینک یا سطل زباله.

این که آیا شما در حال ریختن سس را در یک ظرف و یا اندازه گیری یک فنجان آرد شما می دانید چه چیزهایی تمایل به رفتن (دفعات بازدید: چقدر معمولا به پایان می رسد تا در مبارزه خود را). در عوض در عادت ریختن و اندازه گیری همه چیز بیش از خود را غرق و یا سطل زباله. به عنوان یک قاعده اسپری روغن پخت و پز بیش از نزول بیش از حد!

7. اضافه کردن یک فرش که در آن شما ایستاده در بسیاری دبستان کار می کنند.

یک استراتژیک قرار داده حصیر یا فرش می تواند یک دنیا تفاوت در آشپزخانه — به ویژه هنگامی که شما در موقعیت که در آن شما تمایل به ایستادن در حالی که شما کار می کنند — به دلیل این است که در آن خرده و دیگر مواد غذایی باقی مانده و به احتمال زیاد به زمین. به جای جارو و یا شلاق از چوب واتس هر شب شما می توانید فقط لرزش فرش.

با توجه به آنچه شما در حال آماده شدن روی اجاق گاز, تنظیم قاشق یا کفگیر می تواند مطرح آلودگی متقاطع خطر است. در اکثر موارد آن نیز منجر به غیر ضروری ظروف سرباز یا مسافر. شما می توانید با استفاده از مناسب قاشق استراحت و یا یک بشقاب اما در هر صورت اجتناب از تنظیم خود را قاشق یا خوردگی به طور مستقیم در مقابله و یا stovetop.

کردم هر گونه راهنمایی هوشمند? ترک آنها را در نظرات زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب