9 هوشمندانه IKEA هک برای کمک به شما را بیشتر از خود

آشپزخانه های کوچک را می توان دوستداشتنی, اما آنها می تواند مشکلات وقتی که می آید به *ahem* داشتن کافی فضا برای

توسط DASTESALAMATT در 27 تیر 1399

آشپزخانه های کوچک را می توان دوستداشتنی, اما آنها می تواند مشکلات وقتی که می آید به *ahem* داشتن کافی فضا برای ذخیره وسایل آشپزی دبستان و نگه داشتن مواد غذایی طبخ و خوردن و خانه خود را با گیاهان (هی که مهم است بیش از حد!). شما ممکن است قادر به نوسازی اما که قطعا هزینه — و شاید یک گزینه نیست اگر شما اجاره. اما در جایی که برخی از دیدن یک مشکل IKEA هکرها به طور طبیعی دیدن یک فرصت است. آنها نه تنها چوب به آشپزخانه بخش یا! بهترین IKEA هک معدن هر بخشی از فروشگاه بنابراین شما مطمئن شوید که برای دریافت بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را (و ذخیره سازی بیشتر برای زمان خود).

اینجا نه آشپزخانه کوچک-به حداکثر رساندن IKEA هک به شما الهام بخش است.

1. به نوبه خود یک قفسه کتاب به موقت جزیره

هنگامی که شما یک گوشه کوچک آشپزخانه مانند Monia شما مجبور به گرفتن خلاق با فضای ضد. Monia ثابت: IKEA KALLAX قفسه کتاب به عنوان موقت جزیره و میز. با قرار دادن قفسه های چوبی در بالای قفسه کتاب و یک کلیپ مفت در کنار او حداکثر سازی بالقوه از فضای کوچک در حالی که همچنین ایجاد یک محل برای غذا دبستان.

2. فشار در یک نوار قهوه

فکر می کنم فقط به خاطر اینکه شما یک آشپزخانه کوچک شما نمی توانید همچنین یک لوکس قهوه میاره ؟ فکر می کنم دوباره! Izzy لئونارد استفاده IKEA METOD واحد آشپزخانه به حک کردن فضا در آشپزخانه خود را برای یک چای و قهوه نوار در سمت. او می گوید: برخی از لیوان در کشو اما مورد علاقه خود را بر روی صفحه نمایش در ساده قفسه از Wayfair (همراه با چند قلاب). "باز کردن قفسه به ما یک مقدار مناسب و معقول از ذخیره سازی بدون در نظر گرفتن بیش از حد فضا اجازه می دهد اتاق به احساس بزرگتر از آن است" او اضافه می کند.

3. استفاده از یک کمد لباس به عنوان شربت خانه خود را

هنگامی که شما یک سوپر آشپزخانه کوچک یکی از نگرانی های است که همیشه جایی که برای قرار دادن مواد غذایی است. به جای استفاده از خود را محدود کابینه فضا سعی کنید با تبدیل یک IKEA کمد لباس به یک شربت خانه مانند سارا از سارا چالش بود. "این پروژه قطعا ارزش زمان و تلاش برای تبدیل" او می گوید. "شربت خانه است که هنوز هم در حال استفاده و حیاتی را فراهم می کند ذخیره سازی در آشپزخانه من است."

4. و یا استفاده از یک قفسه کتاب بیلی به عنوان ذخیره سازی مواد غذایی

لازم نیست به اندازه کافی اتاق برای لباس ؟ سعی کنید خود را تبدیل باریک بیلی قفسه کتاب به یک شربت خانه مثل یاس از احساس بسیار خوب. درب شیشه ای اجازه می دهد تا برای سبدهای زیبا برای روی صفحه نمایش در حالی که قسمت پایین درب اجازه می دهد تا شما یک کمی پنهان کردن اتاق خود را برای تنقلات و کالاهای خشک است که شما نمی ممکن است بخواهید در باز.

5. هوشمند در مورد گوشه کابینت

این راه حل ذخیره سازی Andree Curtis آمد تا با تقریبا احساس می کند مانند یک بازی تتریس. هنگامی که درب را خاموش آن بسته به شکل یک نقطه گوشه اما هنگامی که آن را باز سازی فضای نمایی است که در مقایسه با نرمال گوشه کابینه فضا.

6. به نوبه خود یک گلدان آهن ظروف کشو.

"با محدود کردن فضای کشو در یک آشپزخانه کوچک این ایده واقعا خوب کار کرده برای تمام کسانی که از ظروف بزرگ که روی حیله و تزویر برای فشار به یک کشو کوچک می گوید:" صوفیه کلارا. او با استفاده از IKEA FINTORP میله برای ایجاد یک برنامه کاربردی و در عین حال آسان بر روی چشم ها برای ظروف (و گیاهان!). "اون همیشه دنبال این مرتب و در نهایت تعداد زیادی از ظروف گرفتند با هم در یک قلاب, اما آن را همیشه به معنی من می تواند پیدا کردن آنچه من به دنبال" صوفیه می افزاید.

7. ایجاد چند منظوره فضای ضد

صوفیه کلارا نیز با استفاده از دو IKEA FINNVARD به ایجاد چند منظوره آشپزخانه واحد برای فضای خود را. "این آسان برای ایجاد و من تا به حال آن را برای پنج سال در حال حاضر و آن را هنوز هم در شرایط عالی," او می گوید. این قطعه به عنوان یک آشپزخانه و یک میز به علاوه مقدار زیادی از فضای زیر برای مواد غذایی (یا شراب!) سازی به بوت.

لازم نیست اتاق را برای یک جدول با دو هک شده ؟ چه در مورد یک جدول با یک هک پا? Chantel Sieter می گوید او با استفاده از جدول در اتاق ناهار خوری به عنوان یک فضای کار به طوری که او فکر آن را ارزش در حالی که برای ایجاد یک جدول جداگانه در آشپزخانه واقعی ناهار خوری. آن را به او استفاده می شود برخی از IKEA LERBERG, پاهای, از جدول; سپس او متصل یک طرف میز به دیوار و طرف دیگر میز به پاها. در نتیجه موجب صرفه جویی در تن از فضای طبقه و بدون به خطر انداختن هر یک فضای ناهار خوری.

Seiter می گوید این هک بود "فوق العاده ساده و فوق العاده به سرعت انجام می شود و قطعا ایده آل برای فضاهای کوچک!" همچنین shoutout به او غذا-ذخیره سازی بیلی قفسه کتاب و IKEA BEKVAM ادویه قفسه در پس زمینه!

9. روشن کردن چوب جعبهها به کابینت

مارسیا Mihotich و شریک Durell می خواستم کل کشور از ساحل خود را به پوشش داده شود در همان نوع از چوب -- یک استراتژی است که کمک می کند تا فضاهای کوچک نگاه بزرگتر. اما Mihotich می گوید: "این چیزی است که شما می توانید خارج از قفسه. آن نیاز به یک بیت از DIY می گوید:" Mihotich. "ما می خواستیم مناسب و معقول خروج زیر شلواری و اتصالات و نمی خواهم به ساخت آن است."

به خود نگاه سفارشی آنها نصب شده IKEA کابینت و یک IKEA فولاد ضد زنگ سینک آشپزخانه و سپس تحت پوشش کابینت در تخته سه لا. پس از اضافه کردن سیر جعبه از خود محلی, مزرعه, مغازه برای ایجاد قفسه در دیوار فضای کل پالس با جذابیت و نگاه تک رنگ می دهد و این توهم فضای بیشتر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب